ilk zorunlu ayrılık

perdedor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
158
0
36
bu aralar kafamı kurcalayan bişey var fisfisfis
temmuz başında 1aylığına yurtdışına gidiyorum staj için.. 5aydan sonra ilk defa bu kdr uzun bi süre ayrı kalıcaz erkek arkadaşımla, normalde en kötü ihtimalle 2-3gün ayrı kalmışızdır :çok üzgünüm:
bu bir ay içinde her baktığında beni hatırlatıcak anlamlı bi hediye gibi vermek istiyorum ona.. mesela yastık kılıfıma kendi parfümümü sıkıp vermeyi düşündüm :eek: başka ne olabilir sizce?? var mı aklınıza gelen romantik bişiler :eek:

bence yastık üzerine fotoğrafınızı bastırabilirsin canım
yada normalde kullandığın bi tişörtün üzerine bastırabilirsin üzerine farfümünü sıkarsın yine tabiyerimseniben

bence yastık üzerine fotoğrafınızı bastırabilirsin canım
yada normalde kullandığın bi tişörtün üzerine bastırabilirsin üzerine farfümünü sıkarsın yine tabiyerimseniben

tabi önce güzel bi resim çekmemiz lazım sırnaşık şey her resmi "aaaa bunu valla sil kötü çıkmışım ben" diye sildirdiğim için çocuğa :eek:

sevdiğin kalbinde isen hiç endişelenme bebeğim
saat al ona hep kolunda olacağı için her an hatırlar seni

bugün aklıma bi fikir daha geldi ama tam emin olamadım :uhm:
tanıştığımız günden beri tüm msn loglarımız duruyo bilgisayarda.. hergün konuşuyoruz.. daha böyle biribirimizde hoşlanıp ama çaktırmamaya çalıştığımız zamanlarda konuştuğumuz şeyler bile var =))) acaba diyorum onları bastırıp, bi kitapcık haline getirtip hediye etsem hoşuna gider mi? ben yokken okur hepsini:asigim:
ama şöyle bişey var.. bastırdığım yerdeki adamların bizim özel konuşmalarımızı okumadıklarından ya da kopyalamadıklarından nasıl emin olcam:eek:klava:

aynı şeyi ben de düşünmüştüm bi zamanlar. süper bi fikir. yalnızz hediye diye götürdüğüm şey yüzünden azar işitebilirim diye vazgeçmiştim :roflol: çıktıları alan adam okumasa bile ihtimali olması yeterli. ama sevgilin dert etmezse böyle şeyleri züpper bi hediye olur. o kadar diyorum:)

bi de yastık kılıfına sıkacağın parfüm kokusu 3 günde uçar. kılıfla birlikte parfüm şişesini de bırak kanımca. özledikçe sıkıp koklasın:))

ya adamlar anca 2günde olur fln derlerse ama :1no2:
kendim printerdan çıktı alıp, ciltletsem kötü mü olur?? fisfisfis

ya adamlar anca 2günde olur fln derlerse ama :1no2:
kendim printerdan çıktı alıp, ciltletsem kötü mü olur?? fisfisfis

butun log lari worde kopyalar guzelce boyutunu rengini ayarla..
Kopie yerine gitt a4 formatinda cikart hespini kendinde yapabilirsin adamin yapmasina gerek yok sonra a4 sayfalarini kitap haline getirmek icin uzun renkli cubuklar var bu kadar basit...ilk kapagini folie uzerine bastir uzerine guzel seyler yaz..

butun log lari worde kopyalar guzelce boyutunu rengini ayarla..
Kopie yerine gitt a4 formatinda cikart hespini kendinde yapabilirsin adamin yapmasina gerek yok sonra a4 sayfalarini kitap haline getirmek icin uzun renkli cubuklar var bu kadar basit...ilk kapagini folie uzerine bastir uzerine guzel seyler yaz..

teşekkür ederim yerimseniben

şimdiiiiii...ya ikimizin resmini bastırcam, üstüne parfüm sıkıp şişemi de yanında vercem =)))
ya biraz para biriktirip güzel bi saat alıcam..
ya da msn loglarını bastırıcam..
peki başka alternatif geliyo mu aklınıza?? en az bunlar kadar romantik??:asigim:

teşekkür ederim yerimseniben

şimdiiiiii...ya ikimizin resmini bastırcam, üstüne parfüm sıkıp şişemi de yanında vercem =)))
ya biraz para biriktirip güzel bi saat alıcam..
ya da msn loglarını bastırıcam..
peki başka alternatif geliyo mu aklınıza?? en az bunlar kadar romantik??:asigim:

bence msn logoları hoş olur... ben de zamanında aşık olduğum birine ona yazdığım tüm yazıları bu şekilde vermeyi düşünmüştüm ama platonik bir aşkmış... içimde kalmıştı :)

ama bi arkadaşıma da erkek arkadaşı böyle bişey yapmıştı... çok hoşuna gitmişti...

nette gezinirken süper fikirler buldum kızlar.. sizinle de paylaşym dedim..yerimseniben

"Şişedeki Mesaj adlı o pek romantik filmi hatırlıyorsunuz değil mi? Size bir şey hatırlatıyor mu bu? Evet, aynen öyle, gidip güzel bir şişe buluyoruz, böylece aşkımızı bu şişe ile resmen ilan etmiş oluyoruz. Herhangi biri işimizi görür, ama tercihen renkli ve küçük olsun. Şişenin etiket kısmına sevgilinizle birlikte çektirmiş olduğunuz, eğer yoksa sadece ona ait güzel bir fotoğrafı suyla biraz eskiterek yapıştırın, (ne de olsa denizde bulunmuş bir şişe bu), içine de biraz kum, kırmızıya boyayacağınız minik çakıl taşları, küçük bir gül ve de ona olan aşkınızı anlatan şu şiirlerden yazıp koyun. Mantar bir kapakla şişeyi kapatın ve güzel bir paket yapın. Bulabilirseniz, şişenin ve resmin etrafına yosun parçaları da yapıştırabilirsiniz, çok hoş durur. Göreceksiniz, sevgiliniz bu hediyeye bayılacak. (Bu arada kağıdın ucuna ince bir ip bağlayıp şişeden sarkıtırsanız, çıkarma aşamasında sorun yaşamazsınız.)

Hemen kitap çeşidi bol olan kitap evlerinden birine gidin ve çocuk kitaplarının bulunduğu reyona dalın. Burada birbirinden sevimli kitaplar bulacaksınız. Mutlaka resimli ve de öyküsü aşkla ilgili olanlarından (mesela Pamuk Prenses, Sindirella, Uyuyan Güzel vs) birini seçin ve heyecanla evinize dönün. Yapmanız gereken diğer önemli şey, sevgilinizin resimlerinden birkaç tane edinmek. Annesi veya kardeşi bunun için size yardımcı olabilir. Bu mümkün olamıyorsa tek bir fotoğrafla idare edeceksiniz. Gerisi çok kolay ve zevkli. Kitabın kahramanlarından birine kendinizin, diğerine onun resimlerini yapıştıracaksınız (tabii ki sadece yüz kısımlarına), işte bu kadar. Ölçülerin birebir olması hiç de şart değil, hatta boyutların biraz asimetrik ve çocukça olması, kitabınızı çok daha güzel gösterecektir. İşte tamamen size özel, şirin bir hediye.

Unutmayın ki aşkın diğer bir yolu da mideden geçer. O yüzden hem mideye hem de kalbe hitap eden bir önerimiz var. Çin kurabiyelerini bilirsiniz, içinden geleceğinizle ilgili kıssadan hisse cümleleri çıkar (falım sakızı gibi). Annenizden size bunlardan birkaç tane yapmasını rica edebilirsiniz. Sizin yapacağınız tek şey, içi boş olan kurabiyelerin içine, pişmeden önce kendi aşk cümlelerinizi yerleştirmek. Bu cümleler, ünlü aşk sözleri veya şiirlerden alıntılar olabilir. Ama en güzeli, bütün cümleler çıktığında bir bütün oluşturması. Böylece hem sevgiliniz son parçaya kadar merakla bekleyecek, hem de parçaları anlamlı bir bütün haline getirmek için dizerken birlikte çok eğleneceksiniz. Yalnız kurabiyeleri şık bir kutuya yerleştirip kırmızı kurdeleyle paketlemeyi ihmal etmeyin.

Bu hediye için biraz yol almış bir ilişkiniz olması gerekiyor (en azından birkaç ay). Önce bir kutu bulun (basit bir ayakkabı kutusu işinizi görür) ve kırmızı bir kağıtla kaplayın. Sonra sevgilinizle paylaştığınız her detayı hatırlamaya çalışın. Örneğin birlikte görüp çok beğendiğiniz bir filmin VCD’sini (duruyorsa filmin biletini kapağına yapıştırarak), çok sevdiğiniz şarkının bir kopyasını, birbirinize söylediğiniz komik ve sevimli cümleleri ve aklınızda yer etmiş romantik anılarınızı yazdığınız bir mektubu, belki gittiğiniz bir maçın biletini, size verdiği çiçeğin kurutulmuş halini, hatta gözyaşlarınızı sildiği kağıt mendili, birlikte kullandığınız ve anısı olan hemen her şeyi kutuya yerleştirin, güzelce kapatıp üzerine yine birlikte çektirdiğiniz bir resminizi yapıştırıp verin. Oldukça kişisel ama çok anlamlı bir hediye olacak bu. (Henüz bu birikime sahip değilseniz bile aklınızda tutun ve gelecek sene kullanmak üzere malzeme biriktirmeye başlayın)."

bence ona onunda gıyebılcegı bır esyanı ver tısort hırka gıbı ben oyle yapmıstım sev.unı.giitigınde ve kullanmısıt=)))benımde cok hosuma gıtmıstı=))

X