Unutma Beni - Fox Tv

rauf bu elinden her iş gelir adalette ipegin babasın öğrenince ne yapacak merek ettim

Ama salak Ali inandı, o kadar şeye rağmen...Aptal, sende git ,gizlice bir test yaptır ,Rauf'un elinin her yere uzandığını bilmiyor musun?

evet cok haklısın dizi işte olcak ya raufun eline kaldı dizi
elini her şeye uzatıyor burnunu her seye sokuyor kötükedihüso

ilkaya uyuzzz oluyoruuuuum Adalet laf söylüyo bu hala yalakalık yapacam diye uğraşıyo Adalet anne diyo deli ediyo beni off salak ya -tatlicadiarzu- Kadın seni istemiyo zaten gelin olarak ne diye anne dersin ki

ya su yavuzun annesi de gıcık hee işi gücü bez elinde yavızın evini temizliyor
bi de ne bu ya hangi devirde yaşıyoruz allah aşkına rauf ve köpeğinin yapmadığı iş yok

hürmüz konusu çok saçma.bu senaristler ne yapmaya çalıyorsa

osssssmmannnnnnn abbbbbiiiiiiiiiiiiimmmmsiiiiiiiiinnnnnnnn çok saçmaladılar

nazlı bebeği 1 yılda ancak dogurdu zaten bide baba mevzusu arap saçına döndü
adaletle nazlı tencere kapak gibi valla ama alide tilki bence ilkayda çok pişkin

bi osman abi eksikti yani, daha ne kadar saçmalayacaklar bilmiyorum. koskoca insanlar abimsin deyip diz çöküyor önünde. yok ya izlemicem artık ben bu diziyi. bizim evin hallerini saçmaladı diye kaldırdılar sanki bu çok mantıklı gidiyor. bu rauf koskoca ankarayı zaptetmiş galiba. ne kliniği kaldı, ne hastaneleri eline geçirmediği. ilkay salağı beni deli ediyor. bu kadar saf olunur. ya biraz ısır şu adalet cadısını. bu ne canım hala anne anne. alide alıp ilkayı hala neden ayrı eve çıkmıyor anlamış değilim.

akılları sıra diziyi renklendirecekler
dizi cok monotonlaştı ya güya cevriye konuyu renklendiricekti hıh hiçte renklenmedi

ya anlatın nasıl belli oldu bebeğin ali den olmadığı berra meliss kızlar nerdesiniz vallahi merak ettim...ay biri anlatsın....dua edeceğim onaaa...

raufun odasına birisi gelmiş,laborantmış,ihtiyacım var paranın kalanını vermdin gibibi şeyler söyledi.üstelk bazı şeyler oldu araştırılma başladı,anlaşılacak diye işten ayrıldım dedi.bi miktar para verdi gönderdi ama hepsini vermedi.galiba parayı alamayınca gidip açıklayacak ama bakalım kaç ay sürecek bu açıklama

bi osman abi eksikti yani, daha ne kadar saçmalayacaklar bilmiyorum. koskoca insanlar abimsin deyip diz çöküyor önünde. yok ya izlemicem artık ben bu diziyi. bizim evin hallerini saçmaladı diye kaldırdılar sanki bu çok mantıklı gidiyor. bu rauf koskoca ankarayı zaptetmiş galiba. ne kliniği kaldı, ne hastaneleri eline geçirmediği. ilkay salağı beni deli ediyor. bu kadar saf olunur. ya biraz ısır şu adalet cadısını. bu ne canım hala anne anne. alide alıp ilkayı hala neden ayrı eve çıkmıyor anlamış değilim.

ayy sorma canım ya fenalık geliyor artık bu diziden bana ya hep mi kötüler kazanır ayy fenalık geldi rauftan yeter artık dizi raufun üzerine dönüyor hep değiştrsinler artık

bence rauf, yavuzun oğlu olduğunu öğrenince düzelecek

ya anlatın nasıl belli oldu bebeğin ali den olmadığı berra meliss kızlar nerdesiniz vallahi merak ettim...ay biri anlatsın....dua edeceğim onaaa...

kuşuum yaa benim yüksek lisans derslerim başladı p.tesi izleyemedim ama ne biliim belliydi vala bebein aliden olmadığıı :KK70: tek denemeyle çocuk olsaydı oooo :KK70:

ama sen merak etme kujuu bugun erken bitioo dersim, izliycem inşşş yazarım :KK70:

kızlar nermini gösterdiler mii nazana da yuhlar olsuun hala mı ev temizlioo ayh ne zaman işe gidcek bu kadın :KK70: cumadan beri temizlik, nazlı garibim çocuğunun babası kimden onu bile bilmioo ayy allah düşmanımın başına vermesin

öküss rauuf yine iş başında, ay bence selçuk geri dönseydi yaa ne biliim aman herkes gitti osman abi hğrmğz gitsin, sedat ve selçuk gelsin alkisalkisalkis

bence rauf, yavuzun oğlu olduğunu öğrenince düzelecek

egem lafı ağzımdan aldın sen benden çok yaşıycan :) kız bana da ole gelioo, biz türkler meraklıyızdır ole mutlu sonlara :KK70: rauf nazan yavuz el ele hep mutlu türkiye lülülülülülü yavuza kardeş de gelirr eee nazan genç kadın :roflol: allaaaaa

ayy ama nermin içime dert oldu buna da koca lazım, kızz kimi ayarlasak anaa kimseden ses çıkmıooo :KK70: ömrünn sonuna kadar selahattnn yasını mı tutçek bu kadın yazık vala :sm_cool:

X