Unutma Beni - Fox Tv

sen tam fanatiksin çok heycanlı izliyorsun ben de geçen sene senin gibi izliyordum...ama bu sene hiç okadar keyif vermiyor bana

evet berra sen cok fanatiksin heralde ama ben isteyerek izlemiyorum artık sırf nalıskanlık ondan izliyorum:nazar:
ama dedigin gibi 50 bölüm sonra acıklanır mehtapla hikmetin davası :umursamaz:
selcuk bi göründü bi kayboldu ruh gibi bi 30 bölüm sonra da o cıkar meydana :umursamaz:
yani yaklasık 3 sene daha sürer bu dizi biz gibiler varkeneakannehir

sen tam fanatiksin çok heycanlı izliyorsun ben de geçen sene senin gibi izliyordum...ama bu sene hiç okadar keyif vermiyor bana

amaanıın deme kızz fanatik mi oldum ben bağımlı mı oldum :kahve: başıma gelenlerr delikafadulden

eskiden çok daha güzeldi ben de zevkle izliodum nazlı ali çıkmazını filan artık ole deil işler çığrından çıktı bi bahane bulamıolar bayıyo git gide. Yarın dersim iptal edilmişti büyük bir keyifle izleycektim diziyi ama yok artık kötükedihüso höyytt a.s aklım başıma geldi arkadaşlarımla felekten bi gün çalcam kimsecikler kusra bakmasın Konak Pier'e gidicem delikafadulden gezcem tozcam eğlencem, geceleri uyyamıorm nazlının halleri içime dert oluo :roflol::roflol::roflol: aman ya banaanee ne hali varsa görsün o da zamanında evli adamla işi pişirmeseydi dimi ama mirmirmirmirmirmirmirmir vala ben de bunaldım bi tatile ihtiyacım var istanbula mı gitsem nerminn yaptığı gibi havalar orda serin mi :jeyyar:

evet berra sen cok fanatiksin heralde ama ben isteyerek izlemiyorum artık sırf nalıskanlık ondan izliyorum:nazar:
ama dedigin gibi 50 bölüm sonra acıklanır mehtapla hikmetin davası :umursamaz:
selcuk bi göründü bi kayboldu ruh gibi bi 30 bölüm sonra da o cıkar meydana :umursamaz:
yani yaklasık 3 sene daha sürer bu dizi biz gibiler varkeneakannehir

hayır ya bitsin artık üç yıl daha bu saçma olayları küçük insancıkları ekranda görmek istemiom kızlar bi düşünsenize 15 yıl sonrasını...

...Sedat hapisten çıkmıştır artık çok farklı bi adam olmuştur. Adalaete kök söktürür, hapisteki delikanlılığından kendisine "sedat ağam bey paşam" lakabı takılmıştır. İpek körpecik genç bi kız olur. Nazlı alkol komasından ölür. Rauf elinde bastonuyla uyus ilkayı kovalar, ali artık yeni bi iş kurmuştur. Selçuk bebeğin kendisinden olduğunu öğrenir ama artık yapçek bişi kalmamıştır. Nazan halaaa raufla evleneceği günün hayalini kurmaktadır. Asuman yavuza bi döner bi ayrılır bi döner bi ayrılır :KK70: tuğçe hep arada kalır. Nermin de tüm acılarını geride bırakıp ankaradan uzaklaşır, bizim bura izmire gelir berrayla konakta kahve içerler :teselli:

Rauf nazlınn ölmnden sonra kendini kötü hisseder bunu fark eden nazan da psikoloğa gider raufu elinden tutarak. Psikolog raufla konuşur ve teşhisi koyar. "Rauf Bey, hayatınız boyunca hiç hoşlanıp geri çevrildiğiniz oldu mu (çünkü saplantılı yani obsessive kampulsive disorder hastaları takıntılı olur ve geri çevrilmekten hiç hoşlanmazlar)

Rauf: "Evet doktor, hayatımda bir kere bir kadın tarafından geri çevrilmiştim ama onun dışında istediğim her kadınla ne yapıp edip birlkte olmuşumdur" der (bıyık altından gülümseyerek)

Psikolog: Kimdi bu kadın?

Rauf: Adı İlkay, öyle ağım şağım bi güzelliği yok poposu da kocaman ama gönül bu :roflol::roflol::roflol:

Psikolog: Yani başka biri tarafından hiç geri çevrilmediniz öyle mi? Biraz geçmişe gitseniz...

Rauf: Hah evet biri daha olmuştu bundan 25 yıl kadar önce.

Psikolg: Evet, anlıorum peki bu kadın kimdi? Sizce neden sizi geri çevirdi?

Rauf: Derin bir ah çekerek, babamın karısıydı!! Onunla evllk hayalleri kurardım bir gün bizim de pembe panjurlu evimizi olacaktı ama o naaptı gitti babamla evlendi haspa senağlama

Psikolog: Peki bu durumun üstesinden gelebildiniz mi sizce?

Rauf: Evet tabiki ben ondan nefret ediorum, onun yüzünden babamla hiçbir zaman gerçek bir baba-oğul ilşkisi kuramadık.

Psikolog: Hmmmm, peki şimdi sizden rahatlamaınzı ve geriye gitmenizi istiorum (hipnozz seansı başlıyoorr :roflol:)

Hipnoz sonrası.... Psikolog devam ediyor: Rauf bey siz unuttuğunuzu sandığınız gerçek olayları aslında bilinç altına itekleyerek onları yok saymaya çalışmışsınız. Ama gel görelim ki aslında bu bir dejavudan ibaret.

Rauf: Heyyttt höyytt yaşar al şunu, ne diosun doktor ne de... ne deja kiim :roflol::roflol:

Yaşar: Abi kapıdayım ben

Psikolg: Ama bole olmaz ki rauf bey, yaşar beyi dışarı alalım hemşire hanım :mymeka: Yani diyorum ki, nermin hanım sizi geri çevirdiğinde derin bir hüzün çöktü üzerinize. Bunu unuttuğunuzu sandınız senelerce, ama aslında hiç unutmadınız her zaman vardı bu hüzün, Siz içinde olduğunuz melankolinin sadece farkında deildiniz. Seneler sonra İlkay hanım tarafından geri çevrildiğinizde tekrar aynı duyguları hatırlayıp (automatic sensory register) bilginize eklediniz. Siz aslında ilkay hanımda bir zamanlar sizi yok sayıp giden başka bir kadını gördünüz.

Rauf: Yaşaaarrrrrr

Yaşar: Emret abi,

Rauf: Al bunu bundan öncekilere yaptığımız gibi garaja indir ağzını burnunu kır ve sor bakalım "kim tuttu seni hee nermin mi tuttu" :mymeka:

Psikolog: Efendim ne diosunuz biz yüce ferud yemini etmiş insanlarız, bizi kimse tutamaz rica ederm kendinize gelin. Şöyle bir oturun sakin olun, bunları siz kendiniz hipnoz sırasında soylediniz, şimdi derin bir nefes alın.... :roflol::roflol::roflol:

Mhtap şerife gider, emine intihar eder. Özgür mutlu olur anası ababsıyla birlkte olduğu için. şEker halanın şekeri fırlar ölür. Hikmet babanın kalbi tutar ölür, yaşarın hasta ablası ölür, rauf da bi süre sonra ölür dizi biter böööööööö lülülülülülü

ya bende izledim bugün ama sırf berrazeynepcim senin gözünle bide göreyim dedim ama gülme krizine girdim bence senarsirtler senle baglantıya geçmeli valla diziyi monotonluktan ancak sen kurtatarırsın sen çok yaşa emi

ya bende izledim bugün ama sırf berrazeynepcim senin gözünle bide göreyim dedim ama gülme krizine girdim bence senarsirtler senle baglantıya geçmeli valla diziyi monotonluktan ancak sen kurtatarırsın sen çok yaşa emi

oyyy meryemciim saolasın bidanem :1hug: şakkıdışakkıdı bak şmdi şımardım mı ben fena oldum havalandım sankii delikafadulden kuzum ya ne haddime ole içimden gelio. Kadınlar kulubu olarak ne yorumlar yazıos hepimiz, bi kulaklarından girip öbüründen çıkıo mu anlamadım ki delikafadulden

Kurguyu kim yapıosa ya önceki bölümlerden haberleri yok. herhalde dünyanın en aptal insanını koysak bu kadar saçma bi hal alamazdı bu dizi naniknanik. Hepimiz izlerken sinir- gülme karışık krizlere girioss "yuh artık yok artık" triplerinde gezinios

valla canım ya o ne senaryoydu raufu ne hallere soktunlaelaelaelaelae hele ilkay güzelligi yok ama koca poposu var delikafadulden
gerçekten diyorum sen bi el atsan ne güzel olurduhihoyyyt

berrazeynep senaryo muhteşem,opuyorumnanaktan

Bu Nermin'in dedektif hala niye ortalarda görünmüyor?Yoksa Rauf onu da farkedip yakalatıp bir yere mi tıktı? Olur mu olur, artık bu senaristlerden her şey bekliyorum.Dallas'ın JR ı solda sıfır kaldı Rauf'un yanında...

Demiştim ama di mi?Bu arada...berrazeynep, süpersin ya....

:sm_confused: nasıl ama süper güzel bi hatun dimii hadi itiraf et kazuletçim sen de bayıldın :jeyyar:
kız yok bu ben diiliim, servet pandur (yavuzun annesi nazan yani) aslında raufla nermnn bi fotosu var onları koycaktm ama sistem hata verioo nerde bu kadnlar kulubu yöneticileri ah bu resmi nazan görse bitcek bu ilişki ama nerdeee :roflol::roflol::roflol:

evet
nazan ve nermin hanım yaşlarına göre çok hoş kadınlar
beğeniyorum
çok
ama avatarda görünce dedim ki aacaba....

yaşarın ablası hasta görünmüyo

selçuk geri döndü aptal raufu neden arıyosun alişi arasana

dedektif yakalandı

Nermin döndü ama o da Nazan gibi salak çıktı, dedektifin halinden ve Rauf'un Nazanla tam o anda çıkıp gelmesinden bir şey çakozlamadı.:umursamaz:Şerif'in babası da Mehtap'ın oğluna gönderdiği paraları kumarda yemiş galiba...mafoldumben

mehtap doğrumu söylüyorr şeker gözükmüyo hürmüzle kaçtılar mı barbarda görünmedi

denize aferin cesur kızmış

bencede selçuk olabilir yok ali yetişmedyse tabiki leventte ne attı ama

sonunda dizide biraz heycan başladı...nazlı nın ağzını bence selçuk kapattı

evet canm yaa nazlının bir anda ağzını kapatan eller selçuğunkini andırıyordu. Ama selçuk o kadar esmer miydi, çünkü koca kara bir el gibi geldi bana üstelik siyah da birceket giymişti :KK70: ama mantıken ole olmalı yani, selçuğun gidişi kötü oldu ama dönüşü muhteşemdii yaşasın selçuk geldii raufun ipliğini pazara çıkarcak tek adam şuan selçuk gibi görünüyor nermin dedektif fosss.

Ben dayanamadım yine izledim delikafadulden nermin de çok fena faka bastı. Bir de o öküz rauf nasıl da çıktı dedi nazana "bütün bunları yapıyor ablan bunca zaman sustum ama artık yeter nermin bana aşık" höhh yanii yuhh dedim artık. Zavallı nermn de kendini haklamaya çalıştı ama rauf bu çat diye kapatıverdi yine nermnn ağzını, nazan da saf. Yani kızlar benm de ablam var kusra bakmasınd a kimse yani, alayı gelse ablam mı elina damı mı diye şüpheye düşmem. Tamam biz de zırt pırt kavga edios olabilir bole şeyler ama bilirim ki ablam benm iyliğimi ister. Misal geçenlerde dedi ki "berra yafrum senn işin gücün yok mu git çalış ne diye eve erkenden gelip saat 3te kendini eve hapsediosun ya git gez dolaş, ya git çalış işine gücüne bak". :kedi: Vala haklı ne diiyiim kızdık tabi baya da yanii nihayetnde biliom ki haklı :roflol: Gel gelelim nazanın ablasına güveni sıfır, ya da raufa olan aşkı gözünü kör etmişşş ama o gözleri bir aççak rauf ilerki bölümlerde daha da kapanmycak salak nazan tüm bu olanalrı anladığında iş işten geçmiş olcekk :tomato:

Vala biz seyirciler raufun nermine önceden ne zor zamanlar yaşattığını bilios. Bakınız kaytılarda vardır hepsii yok işte sen de beni seviodun biliorum aaa yapma nermiiin burda bir sen bir ben varız, kimse yok ne nazlı ne bi başkası. Rauf uzaktan dur benden neler yapabileceğimin farkında diilsin, anlat babam kime inanır sence. (bir anda ağlar bi ifadeyle) Babacım sana zamanında da solemiştim bu kadının gözü senin paranda diye, bak yakında bana iftira ederse (rauf bana aşık beni bırakmıo) diye hiç şaşırma, bu kadından herşey beklenir. Tabiki ben ona rahmetli anneme duyduğum saygıyı duyuyorum... (müthiş bir gülüş ifadesi sinsilikle) sen olsan kime inanırdın nermin?? Ve o sırada gelen selahhatin emmi: "Oğlum sen de mi burdaydın, nermn balık aldım sen de kal rauf birlkte yeriz. sengözlerimebaksanab

Ama o salak nazanın bunlardan haberi yok tabiki de. Nermn de nasıl anlamadı adamın halinden hakkaten belli adamın tartaklandığı yasakkelime neyse artık icabında dizi işte ne bekliosun ki :1no2:

Hikmet baba paraları yemiş ammaa bence şerif mehtaba inanmaz şakkıdı yuh yanii derim inanırsa çünkü mehtabn elinde kanıt yok, hem de mehtap çocuğunu bırakıp gitmiş bi kadın yani herşey beklenir ondan diye düşüncek şerif iişallaah yanii laelaelaelaelae

mehtap doğrumu söylüyorr şeker gözükmüyo hürmüzle kaçtılar mı barbarda görünmedi

denize aferin cesur kızmış

superisi sence niye bu deniz bunu haber verenin rauf olduğunu solemedi?? Yani madem bi iylk yapısoun tam yap dimi ama kaydirigubbakcemile2 ben olsam solerdim sonuçta denize her zaman yardımcı olan rauf deil ali. Eee kırk yılda bir senn de ona iylk etme fırsatın geçmişse eline ne diye tepiosun ne biliim yaa kurgu çok saçma:eek:klava: o leventle asu neydi ole mucuk mucuk yok öpmedin diye karnımdan sesler gelio filan ıyyy :tomato:

X