Unutma Beni - Fox Tv

Masal gibi okuyorum valla :KK70:

kız çok sıkıldım bu raufun kötülüklerinden ıyyy artık diziyi önceden takip edebiliyorum yemn ederm. Misal bir pürüz oluyor dizide hemen diorum ki "aha kesin şmdi ruaf yaşarı çağırcak" çağırıo kaydirigubbakcemile3 kesin şmdi ona bağırcak diorum "bağırıo" kesin şmdi bi nazlıyı bulamadınız diycek aynen onu diyo Şeniz

olurda dizide ocakta yemek filan yansa sakın şaşırmayın kesin raufun bir parmağı vardır, tüpçü de onun adamıdır :roflol::roflol::roflol:

hafiften hafitften, gülüyorum sinirden sositososito

stealthzcım senn yarın işin var mı kuzu, dün ektiler beni can dostlarım saolsun :roflol: yarın konağa gidicez lakin izlersen yaz emi jambonlu kremam :icecream:

Doktora gidicem bugün gittim ameliyattaymış işin yoksa bidaha uğraş :umursamaz: Eve gelince uyumazsam izliyim berra ama ben seni gibi güzel anlatamam :KK70:

Doktora gidicem bugün gittim ameliyattaymış işin yoksa bidaha uğraş :umursamaz: Eve gelince uyumazsam izliyim berra ama ben seni gibi güzel anlatamam :KK70:

geçmiş olsn canm yaa neyin var iyi misin kız ciddi bişi yok dimi doru sole, grip filan mı :sm_confused: oyy canm benmm arkadaşını :1hug: da yerlere göklere sığdıramazmışş :dance: ama şımarırım ben şmdii aha şımardım sengözlerimebaksanab

canm yaa yat dinlen sen zaten bi günden bişi olmazz, bugun yeterince olay çıktı bi kaç hafta daha gider bu :dance:

anneme benzio bu senaristler. Benm annm de saolsun haftanın bi günü doldurur dolaba yemkleri, iki hafta gider o yemekler bunlarda da aynı hesap, çektiler mi dizi şole hafiften olaylı allaaaa daha hiiiç ellemiolar gittiği yere kadar :roflol::roflol:

bi kerede bi iş rauftan gizli olsun be kardeşim bu rauf herşeyi öğrenmek zorundamı mesela o telefonu bi kerede duymayıversin iyice gıcık kaptım valla,bide yavız madem rauftan bari biraz benzeseydi bi yerleri boy desen uzun,ses desen boru gibi,kaşı gözü hiçbiyeri benzemiyo nasıl onun oğlu çıkacak anlamadım,bu arada nazlının ağzını kapatan bana görede selçuk alinin hemen oraya gelip nazlıyı görebileceğini tahmin etmiyorum,emineyede çok üzülüyorum yazık göz göre göre aldatılıyo bide saf saf kocasına iyi davranıyo garibim böyle erkeklerden tiksiniyorum resmen artık mehtapla ilişkisi ortaya çıksın şerifin

:roflol: Küçcük bi operasyon bişey yok canım yarın izlerim inş senin için opuyorumnanaktan

oyy canm benmm zemuszemus geçmiş olsun canm yaa doktordan gelince haber ver bana amaa tmm mı merak ederm :) dua etcem senn içinn büyük geçmiş olsuun :1hug::1hug:

Hayalimdeki bir senaryoyu sizle paylaşmak istedim nacizaane :kedi:

....
Nermin: Rauf nerde bu kız aklımı kaçırıcam yok yok yok, bişi yaptın dimii naaptın ona sole sole. Lanet olsun seni tanıdığım güne mahvettn hayatımı mahfettiiiiiiinnnn

Rauf: Nermin işim başından aşkın şmdi, kızını bırakıp gitmeden önce düşüncektin bunu

Nermin: Naaptın kızıma sole naaptın? Nasıl bir abisin sen nasıl?

Rauf: Keser misin şunu, adamlarım her yer onu arıyor, en ufak bişi çıksa alıp gelcem nazlıyı ama yok işte... Benim abiliğim değil senn anneliğin söz konusu burda. Kızını alkol komalarında bırakıp taa istanbullara giden ben miyim (sinsi bir gülüş hafiften bir kızış ifadesi)

Nermin: (ağlamaklı bir ifade) bu işte de snn parmağın var dimi, Rauf bütün bunları bana olan nefretinden yapıosun, ama bu kadar nefretini kazanacak naaptım ben babanı sevmekten başka naaptım? Sen sevdiği kadın(ilkay) için yeri göğü yıkan sen, nazlı söz konusu olduğunda nasıl bu kadar rahat olabiliosun anlayamıorum, benden nefret edişin kendi kardeşinden nefret edişini mi doğuruyor, senn yaptığının onda birini yapmam ben nazana. O benim canım kanım. Sen de bunu kullanıosun. değer verdiğim ne varsa yakıp yıkıp geçiosunn.

Rauf: Yterrrrr, bana ahkam kesmenden bıktım usandım artık. Sen zerre kadar umrumda deilsin nazan da ole. Ama nazlı o benm kardşeim istesem de kendimi ondan uzak tutamıorum. Senn kızın başını belaya sokmada çok başarılı doğrusu kaçmasaydı bunlar olmayacaktı...

Nermin: Kime çektiyse

Rauf: Bzen ben de onu bana benzetiorum ama nazlı tam bir salak, kime çektiyse...

Nermin: (dayanamayarak çöker koltuğa gözleri yaşlı) Öldü mü kaldı mı cebinde beş parası yok nereye gider kime, nereye nereye nazlıı ah nazlııı... Berna, bernaya gitmştir belki. (Nerminn şekeri düşer tansiyonu fırlar yüzü bembeyaz olur rauf kolundan tutup destek olurken nermn çeker kendini rauftan bir hışımla)

Rauf: Yok bernanın evini de iş yerini de kontrol ettrdim telefon sinyallerinden de bişi çıkmadı. Hem onu bırak da noluya sana bole, dün de fenalaşmışsın yaşarı çağrıyım da doktora götürsün seni.Yaşar nermn hanımın yannda kalcaksın

Yaşar: Tamm abi

Nermin: Yok benm bişiyim bu ilgili adam numaraları bana sökmüyor rauf artık. Git başka numaralar bul. Kızımdan da nazandan çek elini eteğini, nereye gider bu kız ya ölüp kaldıysa, üstünde incecik bir elbise off nazlıı...

Yaşar: Adamlarımızla her yerde arıoruz nazlı hanımı, hadi gelin doktora gidelim. Hem ne biliyim abi sen de bişi soylesene otostop filan çekmiştir belki hayırsever birileri yardım ediodur.

Rauf: Yaşarrrr, ben sana ne dedim al nermini ya da yok biraz dinlensin sonra gidersiniz gözünü nermnn üstünden ayırmycaksın..

Nermn: Ne otostopu, hayırsever deil etraf manyak kaynıo gece vakti, kızıma bişiler oldu hissediyorum off nazlıı off offf bırakın beni iyyim ben (tam ayaklanmışken bi daha düşer bayılır, yaşar nermni koltuğa yatırır)

Rauf: Bu bole olmycak yaşar, kaç gün oldu hala bir haber yok nazlıdan, naap et bulun onuu. ölüsünü diil dirisini istiyorum anladın dimii, nermin hazır baygınken al hemen hastahaneeye götür nazana da haber verme sakın kaydirigubbakcemile

Yaşar: Abi sen merak etme :jeyyar:

.......
(şirket sahnesi)
Deniz: Rauf bey nazan hanım sizi arıyor

Rauf: tamam odasında mı?

Deniz: Evet efendim,

Nazan: Ablamın yaptıklarına bir türlü akıl erdiremiyorum nazlı da yok of of, duramıycam burda ablama gidip bi bakiim perişan olmuştur şimdiii

Rauf: Hiç gerek yok, yaşar yanında zaten

NAZAN: Anlamadım yaşar niye yanındaki hem sen nerelerdesin toplantı filan da yok

Rauf: Aaaa nazan beni bu kadar özlediğini bilmiodum (sinsi bir gülüşle lafı geçiştirmeye çalışır). Akşam gelsene bana

Nazan: Rauf ablam perişan zaten, tamm senn peşine birilerini takması gerçekten çok saçma ama şuan hiç iyi deil hem anlattm sana dün bir ara fenalaştı ona destek olmam lazım. (nazan gider)

Rauf: Denizi arar cepten ve.. "Git hemen 2 hafta sonrası için gerekli olan dosyaların bugun hazırlanması gerektiğini söyle nazan hanıma, istanbuldan gelecek iş adamlarının yarın geleceğini söyle çabuk çabuk durdur nazanı"

Deniz: Peki efendim.. Nazan Hanıııım

.......

"Sbahtan beri arıorum ah abla nereye kayboldun yine"

Rauf: Yaşar yanında dedim ya bi sorun yok nermin dinlenio evde.

Nazan: (biraz akıllanır ve) yaşar gitsin nazlıyı arasın ben ilgilenirim ablamla

Rauf: Lanet olsun, yaşar hemen nermini eve getir

Yaar: Abi nermn hanım hiç iyi deil nasıl eve getiriyim, bir sürü tetkik yapıolar nooluyo ben de anlamadım

Rauf: Aman ne güzel, neyse sen gözünü ayırma üstünden bir de nermnle uğraşmaayalım.
.....

O sırada leventin eli mutfakta kesilmiştir bilekten, haldur huldur hastaheye geirler. Tuğçe ve asu da yanlarındadır. Leventi muayeneye alırken bizim pembe tişörtlü oğlan yavuz, yaşarı görür.

Yavuz: Alla alla bunun ne işi var burda ya (yaşarı gözlemleyerek)
Yaşar: Doktor, nermn hanımın neyi var 6 saatir içerdesiniz neler oluyor
Yavuz: Teyzem, teyzeme bişi mi oldu yaşar abi rauf abi nerde, annem annem içerde mi?
Yaşar: Şey ımm aslında...
Yavuz: Anne nerdesin teyzem çok kötü biz ankara devlet hastanesindeyiz
Nazan: Ne disoun oğlum teyzen evde,
Yavuz: ya ne evi ne diosun anne sen? Yaşar abi de burda çabuk gel,
Nazan: YİNE BANA yalan soledin rauf yine yine yine.
Rauf: Neden bahsediosun nermn anlamıorum
Naazan: ABLAM hastahenedymş yaşar da orda ve bana bunu sen deil yavuz soyluo ole mi?
Rauf: Nazan ben aslında senn üzülmeni istemedim...
NAZAN: çabuk beni ablama götür hemeeeeennnn
.....
Nermn: (Nazlııı nazlıı diye sayıklamaktadır).
Rauf: Yaşar, yaşar hala bi haber yok mu nazlıdan nasıl adamlarsınız siz be bir kızı bulamıosunuz ne diye para veriyorum ki ben size ne diye
Nazan: Abla abla aç gözlerini korkutma beni nolurr (ağlamaklı yüz ifadesi) rauf her yerde onu arıo bulcaz nazlıyı söz veriorum :gitme:
Rauf: Nermn nasıl kendine geldi mi
Nazan: Aynı hala deli olcam bu doktorlar nerye kayboldu rauf
Rauf: Ben bi bakiim... Hah gelio.. Nesi var nermn hanımn doktor
Doktor: Öncelikle şunu bilin ki 4 kere tetkik yaptık ve bunların hiçbiri istediğimiz sonuçları vermedi. Bunu nasıl açıklayacağımı bilemiorum inanın ki. Ama nermn hanımın beynindeki kanser hücreleri büyüyüp bir doku haline gelmiş muhtemelen ani kaynaklanan çok üzücü bir durum onu bu hale sokmuş olabilir.
Rauf: Yani??
Doktor: Ameliyat olabilir ama yaşama şansı sadece %47.8, ve eğer ameliyat başarılı geçmezse kendisini ya kaybederiz, ya felç kalır ya da bitkisel hayat...

Nazan: Olamaaaz (ağlar hüngür hüngür, yavuz ona destek olmaktadır). Oyleyse ameliyat olmasın yok mu başka bi çaresi??

Rauf: (rauf ilk defa kendini suçlu hisseder ve hafiften bir hüzün çöker üzerine) nasıl olur boyle bişiy doktor yurt dışında tedavi olamaz mı ne gerekirse yapın kurtarın onu.

Doktor: BAkın rauf bey acınızı anlıyorum ama eğer ameliyat olmazsa ölür.Yuırt dışında veya değil ne yazık ki tıp dünyasının bu konuda yapabilceği şeyler çok kısıtlı, bir sürü ilaç kullanacak ve bunların ne yazık ki tedavi niteliği sıfır. Yalnızca ağrılarını azaltacak hepsi bu. Tabi bu da önemli bir ayrıntı bundan 4-5 yıl kadar önce bu hastalığa mensup hastalarımız ağrıdan kafalarını duvardan duvara vuruyorlardı ve kendilerini bu şekilde öldürüyoralrdı.

Nazan: (nazan daha fazla dayanamaz ve sandalyeye çöker, yavuz annesine su almaya gider).

gece vakti...

Rauf: Nooldu değdi mi benim yüzümden ölüyor hepsi benim yüzümden, noolcak şimdi, hepsi ilkay içindi hani, ilkay hani, nerdee alinin yanında. Bir babam vardı öldü, bir annem o da... Bir kardeşim vardı babamdan emannet hanii, nazlı hanii, bir de yeğenim... nerde peki, ipek nerde nefret ettiğim alinin yanında neden ilkay yüzünden. Sırf aralarını biraz olsun bozsun diye kendi ellerimle emenaet ettim yeğenimi... Babamdan emanet nermn bi zamanlar düşlediğim kadın hani, ölüyorr nedennn sırf ilkaya inat için kullandığım nazana üzüldüğü için. Sırf ilkaya inat olsun diye alinin ilk karısını kandi kardeşimi hiçe saydığım için... Değdi mi tüm bunlara değdi mi? Mahfettim herkesi, başta kendimi benim yüzümden hepsi, herşey benim yüzümden

DIKŞIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNN

tek kurşun

rauf ölürr dizi biterrr arkada mahsun çalan bir şarkı: "...ya bi haber yolla ya bi selam gönder dayanamam unutma benii" :roflol::roflol::roflol:

ya ben asıl mehtaba şaşıyorum
madem suçsuzdu en başta söyleseydi
var bunda bi iş
hikmtın sırrıda buydu demek

ne diyim berrezeynepcim sen bi focusla irtibata geçsen nasıl olur dizinin senaristlerinden iyi yazıyosun valla

yaw selcuk cıkarsa film biter konu zaten aliyle ilkay evlenicekmi evlenmicekmi oydu bastan beri
eee evlendiler şimdide ayrılcaklarmı ayrılmıcaklarmı
ali kendi bebegi sanmaya devam edicek dizide 2 sene uzicak daha

vay vay vay şerife bak,inşallah emine anlar artık

ay bu nazanda beni deli etmeye başladı boğucam kadını. ilk başta ne güzel hanımefendi falan diyordum ama bugün gıcık etti. ablası konuşurken o mimikler ne öyle? valla ben ablası olsam çakardım yani.

vallahi şerif nasıl püskürdü
ee hani hikmetinde söylecekleri vardı
niye öyle durdu
ah emıne aahhh
artık anlamazsanda malsın

bugün bagırma günüydü sanki herkes birine bagırıyodu ali annesine şerif babasına nermin raufa gerçekten nazan nekadar gıcıktı bugün ben olsam önce ablama inanırdım aşk bukadarmı kör etti gözlerini anlamadım şerif zaten ayrı bi sinir bozucu mehtaba duyguları kabarınca ne baba dinledi ne emineyi gözü gördü yıkıldı inşallah anlar artık nasıl inanıyo mehtaba ya hürmüz bugünde yoktu barbarlamı kaçtı nedir

ya bu nazan hanımla adalet hanım saflığından mı böle gerizekalılığından mı anlamadım.be kadınlar çevrende herkese kötülük ediyo rauf gözünün önünde nasıl anlamıyonuz.deli oldum.alinin bebeğinin selçuktan olduğunu öğrenince adaletin yüzünü bi görsem.

X