Unutma Beni - Fox Tv

bebişim ciddi misin yaa, bu tuğçenn ana babası seneler önce ayrıldı anası da yurt dışına gitti aslında olabilir çünkü tuğçenn babası hiç ortalıkta yok, ay ister misiniz tuğçeyle yavuz evlenirken tuğçenn anası gelsin desin ki "durunn evlenemezsinizz siz kardeşsiniz" huhahahaha:bbo: işte o zman düşer bayılırım artık :KK70:

7725_1172663551130_1064273143_30519583_5038342_n.jpg

Soldaki Emine mi şam şeytanı gibi çıkmış :ecrin_bebek:

selama.s. yeni senaryon süper:lepi: helede yaşarla uygunsuz resimler bu gidişle gerçekten ona kalcak yaa rauf resimler güzelde ilkayın hareketleri uyuz etti beni ne poz onlar allah aşkına mehtabı görünce tüylerim dikeldi valla:1shok:

:teytey: iişallah tez zmanda bir mantıkaliteye bağlarlar da bizi soğutmazlar diziden, yani bole merak edios edios ondan sonra saçma sapan işler çıkıo altından siinr oluoss kızlar bu arada p.tesi benm okulum var 6 buçuk gibi gelcem eve, izleyebilirseniz yazın emii canlarım

gerçekten ya acaba ne olacak diyoruz pat farklı bişey çıkıyo sinir oluyoz buseferde merek etme canım senin kadar detaylı olmasada genede yazarız olanları

ben heralde facede okumuştum raufla tuğçenin gerçek babakız olduklarını

ala ala ben de faceten baktm bebişim ama hiç ole bi yazı link herhangi bir yorum göremedim bizim tayfaya da haber verdm ama bişi çıkmadı daha :KK70: araştırıoss lakin dediğim gibi soyadları farklı yerimseniben ilay tiryaki: Tuğçe, mithat erdemli: rauf soyadları farklı yanii bi de o düdük gibi adamdan ole fidan gibi kız çıkabilir mi genetikçilere sormak lazım:roflol::roflol:

biklmiyorum valla belkide burda gördüm senin bu koyduğun fotoların bazıları bu topifkte daha öncede konmuştu belkide ikisinin fotosunda öle açıklamışlardı tam hatırlamıyorum ama kızı diye okuduğumdan eminim

bu dizinin ilk başlarda çok tiryakisiydim ama artık konusu çok uzadı idye düşünüyorum sıktı artık.akannehir

anacım tüm resimlere baktım..emeklerinize sağlık...........valahi uyus ilkay baya aşmış kendini valahi pozlar içkiler vs...:KK70::KK70::KK70: yahu cuma neler oldu anlamadım :)) oku oku gözlllerim ağrıdı ama hala bişi anlamadımmmmmmmmmmm .))

kızlar eminenin annesi şerifi hiç istememişti.ne kadar haklıymış.demekki anneleri dinlemek lazımmış.gerçek hayatta da böyle değilmi:nazar:
hehehheehe :)))) doğru söylüyorsun..vala dizideki hikayeee biraz hikayeden yazılmış valahi...baymaya başlıyor bir yerden sonraa..ama şerif bağırdı mehhtap birden anne oldu vs...ama hikmetin de gidip kumarda yemesi de hoş değil.çok kötü örnek oluyorlar aslında...amaa ne olursa olsun ,mehtap için emoşu üzmesi güzel değildi..emoşum da ağladı yasık kız yaaaa....cuma ne olduuuuuuu :KK70::KK70::KK70:

hehehheehe :)))) doğru söylüyorsun..vala dizideki hikayeee biraz hikayeden yazılmış valahi...baymaya başlıyor bir yerden sonraa..ama şerif bağırdı mehhtap birden anne oldu vs...ama hikmetin de gidip kumarda yemesi de hoş değil.çok kötü örnek oluyorlar aslında...amaa ne olursa olsun ,mehtap için emoşu üzmesi güzel değildi..emoşum da ağladı yasık kız yaaaa....cuma ne olduuuuuuu :KK70::KK70::KK70:

allah kabul etsin melisiim mevlütünü :) cuma neler olmuştu hakkat o kadar sinirlendm ki unuttum vala ne :KK70:

benm hatrladğm nazan salağı atıverdi kendini raufun kollarına evine gitti yerleşti nazan çok fena oldu, nermn nazana tokat attı

ali de bebeği sana vercem nazlı ama bir süre seni gözetm altında tutucem dedi. Sonra da ilkaya gitti anlattı herşeyi dedi ki "aşkım nazlıyı gördüm çok zor durumdaydı ben de onu bizim eve yerleştrdm bana kızma nolur" salak alinin haberi yok, ilkay zaten onu önceden o eve yerleştirmişti :KK70:

Ali veleyat davasını açabilmek için nazlının ortalarda gözükmemesini istiyor bu yüzden nazlıyı oyalıyor, bunları kendi ağzıyla ilkaya itiraf etti. Nazlıya çocuğun velayetini kendisine vereceğimi söyledim ama ilkay ben ona kızımı vermem dedi.

Rauf öküsüü yavuzun bursunun parasını artırdı, levent de şantiyede kalan malları satacaktı ama yanlışlıkla asunun doğum günü için aldıüğı tavşanı götürdü oraya :KK70: rauf çok sinirlendi

Başka başka başka????

Başka bişi olmadı galiba ha bi de emine işi var emine şerifin mentabı korumasına çok üzüldü, şerif mehtaba gitti birlte puzzle (pazıl) yaptılar özgür de yanlarındaydı

nermn de bi ilaç aldı ama anlamadım o da çıkar bir 30 bölüm sonra ortaya :KK70:

275.sayfaya git yafru orda da yazmışız bişiler yerimseniben

X