Unutma Beni - Fox Tv

Yettti bu eminenin akılsızlıkları aman yaa :eek:lmaz: vala gına getirdi artık, şerif de tam uyanık!! Eeee mehtaptan bi ses çıktı mı peki nermin nazan cephesinde bi hareket var mı? Bu arada yarın da izleyemeyecek olmanın verdiği hüznü, içimde yaşıyorum ama napiim artık sizlerden takip etmeye çalışıcam bu ara yoğunum baya perşembe ve cuma günü olduğu gibi özet geçerim size hiiiç merak etmeyin kuzucuklarım zemuszemus

ögrendi cnm ilkayı tahdit etti aliye resimleri göstericem diye salak ilkayda hemen söyledi hakketen tam uyuz yaa
nermin nazan da parkta karsılastılar nazanın yanında bi adam vardı kimdi bilmiyorum bayılır gibi oldu karsıdada nermin vardı tesadüfen gördü bize noldu böyle falan derken işte tam bayılıodu kosa kosa yanına gitti adama ben hallederim dedi.sonra ordan ilerlerken eve bırakiyim dedi nermin,nazanda gerek yok ben giderim dedi ve gitti
ablaaasının degerini bilmiyor ya pfff

eminee niye banyoyu arıyoki yatak odasını ara ilkay söyledi nazlının yerini nazlı niye kapıyı açtı aliyi arasaya ya rauf niye girdi içeri ilkyda gecelikle karşında

bu nazlı felan ne kadar küçüklermiş yaa...

ya da ben yaşlanmışım... hey gidi genclik :)
hehe tubacım valaaaa tv işte bu onları yakından görsek aynı bizim gibidirlerdir..yani daha minik ve zayıf :)))) televizzyona çıkanlar şişmanmış yaa..ee ondaki makyaj bende de olsaaa ben olurdum nazlı gibi ::::KK70:

Anaa neler olmuşş yinee kızlar rauf öğrendi mi nazlınn yerinii??

vala bugün izledim ,dün izleyemedim malum kurs..ama hiç bir şey anlamadım desem yalan olur..sankii taaa geçen haftanın devamı gibiydi..nazlı da neden karakola gitti onu anlamadım..numara mı yapıo yoksaa ..orayı bir şettirseniz arkadaşlar...nazlı neden karakola gittiiiii. aliş nasıl ipekin velaketini aldı :KK70:

dün raufu adalet içeri aldı ilkay içerde nazlının yerini ögrenirsiniz dedi çıktı gitti ilkayda odasını daha topluyodu o yüzden gecelikliydi rauf nazlının yerini ögrendikten sonra nazlıya gitmişti ya ozaman ali seni kandırıyo ipegi elinden alacak dedi nazlı onun için bugün karakoldaydı alide dedigi gibi velayeti üstüne almış almasa daha iyi olurdu ya neyse şeker hala eminenin söylediklerine hep kuruntu diyo şerifle aranı bozma dedi durdu bilseki şerif ne cevizler kırmış yok o şerifi tanıyomuş o böyle hatalar yapmazmış falan hikmetle şeker hala konuşurken şerif duydu yok yok o böyle şey yapmaz mehtapla olmaz olamazzzzzzz

şu selçuk artık çıkıp ipek benim kızım desede rauftan gizli dna testi yaptırsalarda herşey ortaya çıksa,şerif yakayı ele verse,emine aynı yatakta filan yakalasa bu mehtapla şerifi,şeker hala bi morarsa,amaaann hergün izlemicem diyorum yine izliyorum bu arada tuğçede bu gidişle kötü yola düşecek kız birden havalandı

ay şok saçmaymışş bu bölüm de amaaaan bi kere, evli barklı kadın gecelikli haliyle yabancı bi adamla yalnız bırakılır mı soruyorum eyyy unutma benicilerr!! Hani bu adalet cadısı sözüm ona böyle şeylere çok önem verirdi, noolduu??

Nazlı da yavrum kime inanacağını şaşırdı? Ama alinin yaptığı büyük rezalet cidden, resmenzor durumda olan eski karısını kullandı, hem de ne için?? Kendisine ait olmayan bir çocuğu ilkayın istememesine rağmen aldığı için...

Nazan da salak çok pişman olucaak ama geçmişler olsun, o nazan kesin hastaa zaten daha önce arkadaşı gelmişti ya istqnbuldan, o da demiştii "hastalığın nüksedebilir nazan" filan fişşman diyee ahanda türk filmii tadında bir bölüm daha ne diyiim :KK70: yakında nazan öksürür hatta ve hatta peçeteye kan gelir filan :KK70: hiç şaşırmam vala

Gerçekten nazlınn kime inanacağını şaşırmış olmasına çok üzüldüm, ama ali de raufun oyununa geldi zaten bunu istiyodu, alinin bebği almasını istioydu yine mi rauf kazandı şmdii pof poff

şu selçuk artık çıkıp ipek benim kızım desede rauftan gizli dna testi yaptırsalarda herşey ortaya çıksa,şerif yakayı ele verse,emine aynı yatakta filan yakalasa bu mehtapla şerifi,şeker hala bi morarsa,amaaann hergün izlemicem diyorum yine izliyorum bu arada tuğçede bu gidişle kötü yola düşecek kız birden havalandı

kız gülşah sen çok yaşa emi :KK70: vala ben de diom izlemycem izlemycem ama engel olamıom kendimee, şu selçuk halaa gözükmüo mu cidden?? Eeee nazlı şmdi anasınn yanına mi gitti

canım selçuk bugün çıktı raufun şirketinin önünde bekliyodu yaşar gördü kaçmaya başladı kendini kaybettirdi oda bulamadı diye geri döndü tugçede havalarda star olucam havalarında bugün ouda adamın biri tuzaga düşürmeye çalışıyo eskort kız olsun dye ugraşıyodu ama ona seni yıldız yapıcam falan diyodu yavuzun haberi yok tabi bu işten

kız meryem ne diosuun aaaa gördün mü başa geleni??? Eee anacım o tuğçenn anası da çıksın gelsin artık bole uzaktan kontrol edilmez çocuk, adalete mi güvenio o kadın da nedir? Amaa adalet de hangi biriyle uğraşcağını şaşırdı artık :KK70:

ayyy selçuk - nermin - ilkay el ele verseler de şu raufun ipliği pazara çıksa artık vala gına geldi 29 ekim resmi tatil, rahat rahat izlycem diorum amaaa adam gibi bölüm versinler vala kasvetli kasvetli gidio bu dizi hayırlara gitsiin ne diiiyiim

Selçuk görünüyor da ne yaptığı belli değil, salak salak orda burda dolanıp duruyor.Bu gün de Rauf'un iş yerini gözetlerken Yaşar gördü onu, Selçuk kaçtı Yaşar kovaladı, paçayı zor kurtardı.Ne yapmak istiyor anlamış değilim.

allahım şu dizi beni delirtecekkkk.. ya lütfen artık şu ipek'in babasının kim olduğu ortaya çıksın bu nedir canım. selçuk hem korkuyor hemde geri dönüp duruyor. ee be adam biraz cesur ol madem, kaypaklık yapma çık karşılarına babası benim de. resmen oyalanıyoruz yetti yani. :eek:lmaz:

nazan da deli ediyo beni. nerde o ilk günlerdeki hanımefendi kadın. insan ablasına güvenmezde o sinsi bakışlı raufa güvenirmi. birde geçmişte yemiş kazığı hala güveniyor allahım ya.

eminede bugün beni bile baydı uyandı da geç uyandı iş işten geçti artık. şerif nerdeyse kadının kapısında yatıp kalkıcak bu hala ipucu arıyor.

tuğçe kadar kıskanç bir tip olamaz herhalde. bu kadar fesat olunca tabi başına iş gelmese şaşardım.

kısaca azcık değişiklik olsunnnn akannehir

kızlar eskiden yüzdelik dilimlerde değerlendirmemizi gösteriolardı sanki kadınlar kulübünde kalkmış mı o :KK70: bende çıkmıooo alla alla :KK70: hayır alışkanlık olmuşş gözüm hep o yüzdelik dilimleri arıyo puhahhaha etkinlik filan falan :KK70::KK70::KK70:

ah nazan ahmak nazan, kız sen allah akıl fikir dağıtırken tuvallette miydin?? Azıcık insan ol, adam ol, sinirlerimizi zıplata zıplata sinir yumağına çevirdin?? Ölümlü dünya, yarın bi gün bi park köşesinde yığılıp kalcan elinde kanlı peçetelerle... ınsan ablasına güvenmezse daha niye yaşar bu dünyada?? Yaprak dökümü 1, unutulmaz 2, unutma beni 3... Anam bu dizilerin hepsinde aynı felsefe... Ablana güvenmezsen başına her türlü iş gelir... Sen hiç mi tv izlemezsin be kadın!!

Gelinlik giymek senin de hakkın değil mi, hangi adam kolayca yatıp kalktığı kadına nikah kıyar sorarım sana... Sen hiç mi insanlık nedir bilmezsin???

Ama sana bişi diyim mi nazan; geçmişler olsuuun!!! Ölümlü dünya geldin gidiyorsun, mezarına bir bardak su dökmez o rauf bunu neden anlamıorsun?

Hayat beyaz renkten ibaret olsaydı asfalt siyah olmazdı..
Bulutlara bakan kuş misalı uça uça yol almazdı buyrunnnnnnnnn

Misal, nazan öldü diyelim nermin ona şiir yazsa nası bi şiir yazar??

Gözlerimi alamadım son çektirdiğin fotoğraftan
Tek dileğimdi seni son bir kez görmek Allah'tan
Her gün içiyorum şerefine eskimiş bir bardaktan
Neden bana inanmadın Nazan

Sendin bu hayatta en büyük dert ortağım
Şimdi ben hangi sağlam dala tutunayım
Ne yaptım ki kimden, neden utanayım
Rabbim al canımı kardeşime yol alayım

Öldüğün gün hayatım oldu zindan
Seni çok özledim geri dön nazan

Ya gerçewkten de bu Nazan kadar salak biri var mı? Rauf ona köpek muamelesi yapıyor hala aklı başına gelmedi...

berra zeynepcim ne güzel yazmışın valla senden süper şair olur ,senarist olur görsün artık bu focuscular seni diziyi şu halinden bi tek kurtarırsın valla

nazlıya kıyamaım yaaaaa
naparsa yapsın annesinden bi bebekkk ayrılmazz
pis nalet ravık insan az da olsa kardesini düşünür
ilkayın basını yakıcam diye nazlıyı kullanıyo

nermine geldi nazan nazlıyı merak etmiş aklı sıra
oda cok merak ediyorsun öylemi bitti tükendi hisseleri bebegi hiç bişeyi yok dedi
ortagın raufun yüzünden dedi ama nazan hanım raufla ne alakası var diyo gerizekalı
la raufun parmagının olmadıgı bi iş yokki dizide
hee mehtabın belalısı geldi bi onda yok galiba ravık parmagı

X