Unutma Beni - Fox Tv

alllaaam bu arada bu diziye hastayim ama maalesef anten ayarlarinda sorun oldugu icin 1 ayi geckindir izleyemiyorum offffff mafoldumben
burayi kesfettigim iyi oldu ne olup bittigini ögrenirim hehehe

pazartesinin özetini yazıyorum;şerif şaziyenin telefon kayıtlarından oğuza ulaşır.ve şaziye ile ne görüştüklerini öğrenmeye çalışır.ali ise ilkayın durumu için endişelenmektedir. buyrunnnnnnnnn

şerif işe yaramaya başladı çok şükür...
ali de anca endişelene dursun ....
allah belasını versin o muzafferle mehtabın....kötükedihüso

aynen bende izlemeyim diyorum ama gene yapamıyorum geçiyorum tv nin karşısına.benneyaptımki

evet başladı işallah ali ile ilkay arasında güzel şeyler olur.hihoyyyt:jeyyar:

evet başladı işallah ali ile ilkay arasında güzel şeyler olur.hihoyyyt:jeyyar:

kız güzel şeyler oluyo mu ne?

baksana her ne kadar ali ilkaya arkadaşımsın desede çok seviyo yaaaa o ilaçlı yemeği bile kendi yedi cnm yaaaaaa:kedi:

evet ilaçlı yemeği yedi bayada çarpıldı onu ilkay yese bayılır kalırdı herhalde hiç bişey yemiyo midesi alkolden ibaret oldu.ama buna kalıcı çözüm bulmak lazım her zaman ali gelip ilaçlı yemeğimi yiyecek

özet veriyorum;Ali, Rauf'un İlkay'a kurduğu tuzağı anlar ve onu uyarır ancak İlkay buna inanmak istemez. Yavuz Tuğçe'den hoşlanmaya başlar ancak Tuğçe Levent'i düşünmektedir.

muzafferde mehtptanda nefret ediyorum yaaaaaa ne kadar ikiyüzlülerkötükedihüso

unutma beni başından beri,
ali-nazlı
iilkay-ali
ilkay-rauf
ali-nazlı

yavuz-asu
yavuz-tuğçe
yavuz-asu
asu-levent
tuğçe--levent

koca ankarada insanmı kalmadı ya 3 senedir o ona bu buna sürekli aynı döngü, şimdi tekrar mı yavuz tuğçeden h0oşlanacak oha artık

X