Unutma Beni - Fox Tv

nazlı doğuma giderken adalet taksi şoförüne ne bakıyon kadın doğuruyo görmüyomusun diye gülmekten yıkıdın nazı hem laf dedi hem yardım istedi pes

ilkayın tlf. maceralarına zaten gülmekten bitiyorum
neyse onu geçelim sonunda beklediğimiz gün geldi nazlıcık doğuruyo hele şükür yani bana sanki bebeğe bişey olucakmış gibi geliyo ama izleyip görücez artık...

nazlı doğuma giderken adalet taksi şoförüne ne bakıyon kadın doğuruyo görmüyomusun diye gülmekten yıkıdın nazı hem laf dedi hem yardım istedi pes

yaa bir dk önce adalet hanım idi ,sancıları tutunca adalet anne yardım et oldu :)) yine iyi kadın adoş vesselam ,lafları ise süper ,kızı doğum yapıo annesi istanbullarda :)) bi de sancı anında napcaz demeleri de saçmaydı :)) kaydirigubbakcemile3

_ezgi_ ilkayın tlf. maceralarına zaten gülmekten bitiyorum
neyse onu geçelim sonunda beklediğimiz gün geldi nazlıcık doğuruyo hele şükür yani bana sanki bebeğe bişey olucakmış gibi geliyo ama izleyip görücez artık...

bana da öyle geliyor ,dr berna huylandırdı nazlıyı kesin bir şey çıkar :)) zaten dizi boyunca bebek bulamadılardı ,şimdi 2 bölümde 2 dk lık gösterirler bebek ölür :KK43:( alişten o bebek der ağlar artık nazlı :) o da yalanına inanıyor ya ..ya da harbiden bebek alişten çıkacak ,yerini yapıyorlar :)) yerimseniben

melish bitiyorum şu yorumlarına:)senarist senin kulvarda mı acaba onu merak ediyorum...
ya kızlar ben ilk bölümleri bilmiyorum bu bebeğin ali den olma ihtimali var mı?
ilk bölümlerde bu nazlı hem selçukla hem ali yle mi beraberdi:1shok:

biri bana anlatsın şu olayı:1ninca:

melish bitiyorum şu yorumlarına:)senarist senin kulvarda mı acaba onu merak ediyorum...

Elanın annesi bende çok iyi bilmiyorum o kısımları ama ali başlangıçta nazlıya çok aşıkmış birlikte olmuşlar ama nazlı aynı zamanda selçuklada birlikteymiş aliyi onunla aldatmış nazlı sürekli bebek selçuktan diyip durdu herhalde emindiki öyle söylüyordu şimdiyse bebek aliden diyor işteyerimseniben

hayır nazlı zaten selçukla ilk olmuş sonrad a selçuğa inat aliyle çıkmaya başlayınca aliylede olmuş sonra hamileliğini selçuktan diyodu aamam orası muamma çünkü iki adamlada aynı dönemlerde olmuş.selçuğu seviyodu ve karısından ayrılsın diye belkide çocuk senden diyodu.

şimdi çocuk aliden çıkarsa aliyle ilkayda maalesefki ayrılacak ilkay beni kandırdın aliiiiiiii diyecek bunlar evlenemez ya kesinlikle aslında nazlıyada acıyorum ya onu seven yok artık kıskanıyo onları ilkay gıcığıda aliye kondu bence nazlıyla daha yakışıyolar ben nazlıyı seivyom güzel kız ya.

canım benim sağol :)) teveccühün :KK70:
canım ben ilk 30 lu bölümlerdeydim o zaman ilkay uyusunun hafızası kayıptı :) aliş de beni çok seviyorsun diyip duruyordu , o aralarda işte nazlı selçuk ile birlikteydi :KK66: sonra selçuk sanırım aldıralım deedi nazlı ya ,nazlı da sinirlendi ,gitti alişe bebeğimiz olacak dedi :)) demek ki aynı anda yatmışlar ki aliş durduk yere niye kabullensin ki .. falan felan .. ayy bence alişten ,dizi uzayacak ya ..valahi lost a karışık diyordum anacım bu dizi daha karışık çıktı :))
kaydirigubbakcemile3

aliyle nazlı bi kere abanta gitmişler..tek gecelik bi ilişki olmuss :)))
sonraaacımaaaa
nazlı selçuka hep boşan fln diodu selçukta olmaz merale yapamam fln :))
ali ile nazlı nişanlancaklar tam..ama ali ilkay hafızasını kaybedince ne hikmetse :)) onu sevmeye başladı..
ali nazlıya gitti ben ayrılmak istiyorum dedi.
şimdi gidip ailemizede sölicem dedi..herkes aşağıda..ali tam gitcek sölicekkkkk
şokk..nazlı hamileyim dedi :))))) alide inandı napsınn :))))

başlarıda karışıkmış ya bu dizinin...ilkay ali yi hep seviyordu yani...ama ali sonradan sevdi öyle mi?
birde nazlı ikisiyle de berabermiş..o zamn o da bilmez ki bebek kimden allah allah.... eyuh yanikafamçokkarıştı

evet elacımm :)))
ilkay en baştan beri sevioduu
hep birlikte olcaklarını düşünüodu
sonra bi gün parkta buluştuar..ali ben nazıyla evlencem dedi..ilkayda hayır sen beni seviosun ben seni seviyorum fln dedi..
şok geçirdi ali yi sevdgini unuttu :))))

evet elacımm :)))
ilkay en baştan beri sevioduu
hep birlikte olcaklarını düşünüodu
sonra bi gün parkta buluştuar..ali ben nazıyla evlencem dedi..ilkayda hayır sen beni seviosun ben seni seviyorum fln dedi..
şok geçirdi ali yi sevdgini unuttu :))))

hahaha hafızası gitti :))) ayy

bi de şu ilkayı kurtaran çocuk da çok komik :) ne aptalca vuruyor kapıya ...
bekle ilkay kurtulursun :)))
:mymeka:

bekle kurtuldu ilkay :))
bakalım çocuk ilkayın bilekliğini aldı ,alinin hediyesi olan :)) onu polise verirler falan bir şeyler olur bakalım görcez ..
nazlının bebeğinin düğününe gelselerdi bari nermin hanım :)))
ayy kordon boynuna mı dolanmış :KK43: tövbe yaa 11 aydır hamiş kalınca yazık çocuğa :/(
senağlama

X