Unutma Beni - Fox Tv

tanrubeyf

eski kk günlerini özlüyor
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
81
0
42
46zn3.jpg

Sırlarla dolu aşk hikayeleri ve yaşamın içinden karakterleriyle, herkesin kendinden bir şeyler bulacağı, heyecan dozu hiç düşmeyen Unutma Beni hafta içi her gün 17.30'da FOX'ta!

benden başka bu diziyi izleyen yokmu ben çok seviyorum hergün izliyorum sabah saat 8 de eski bölümleri oynuyor yine bakıyorum :roflol:

Merhaba. Bende izliyorum bu diziyi ve çok güzel bir dizi. Benimde çok hoşuma gidiyor. Aslında konular bazen çok saçma bir şekilde bağlanabiliyor ama olsun genede güzel dizi :)

46zn3.jpg

Sırlarla dolu aşk hikayeleri ve yaşamın içinden karakterleriyle, herkesin kendinden bir şeyler bulacağı, heyecan dozu hiç düşmeyen Unutma Beni hafta içi her gün 17.30'da FOX'ta!

resimdeki çocuk BinBir Gecede Kerem 'in kardeşi rolündeki oyuncumu..

Bende Başından beri Takip ediyorum Sevdim gibi Ama arada Banada saçma geliyo gidişat :p
Neyse daha yeni Toparlarlar ilerkü bölümlerde die umud ediyorum tatlicadiarzu

He Bende Izliyom Kacirdigim Blmler War Onlarinda Tekrari Olsa Yada Bu Dizileri Izledigimiz Yererde Olsa Daha Ii Olcak Arada Kopukluk Oluyo Sasiriyom Ne Olmusta Bole Olmus Diye Umarim Tutar .bide Nazliya Gicik Oluyom Agzida Yamukmu Ne Kizn Bi Garip

Ben de severek izliyorum bu diziyi..Selçuk tam karizma.En sonunda doğruyu buldu karısına döndü:dance:a.s.

Bende son bikaç gündür izliyorum hoşuma gitti yani,ama başroldeki kızı çok uyuz buldum ne bileyim başrole ve diğer erkek oyuncunun yanına yakışmamış sanki,ama diziye lafım yok tabikide gitgide suyunu çıkarıcaklarını bilsemde şuan için sevdim izlemeyenlere tavsiye ederim..

bende izlemeye başladım...bence başroldeki kız çok şeker yaa ben beğendim....nazlımıdır nedir o çok suratsız

ilk bölümden itibaren izliyorum evet ilkay bu diziye hiç yakışmıyor çok soğuk bi kız bi kaç gündür izlemiyordum gördümki dünkü bölümde nazlı da değişmiş oysa çok yakışıyordu o cadı nazlı karaekterine özelli,kle dizinin jenerik müziğine bayılıyorum pc me indirdim harika bi parça

Ya nazlıya ne oldu bilen varsa yazsın nazlı esmerdi yerine sarışın bi tip gelmiş olmamış vallahi hiç beğenmedim çok yakışıyodu nazlı rolüne

seda saygın yanı nazlı özel sebeblerden dolayı ayrılmış.

bızım evın hallerınde cıhanın sevgılısıydı ..orda tugce var bı tane oda bızım evın hallerınde cıhanın sevgılısıydı dılara idi adı

Ali sonunda söyledi ilkaya sevdiğini ya bu diziyi benden başka izleyen yokmuu kimse yorum yapmıyo valla

Canım saçmalamayan dizi yok zaten bi noktadan sonra konu bulamayıp cıvıtıyolar ama şimdi hem izleyecek bişey yok hemde kötü değil benim ilgimi çekiyo en azından

dizinin jenerik müziği çok güzel dizi sıradan konu basit ama ben bulup indiremedim müziği

bende izliyorum çok seviyorumm:)
ama keşkemmm dier nazlı olaydıı esmer olan sarışın pek beceremioo...
nie çıktı acabaa

X