çanta ve ayakkabı nasıl yıkanır?

ley_li

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
68
0
40
arkadaşlar beyaz 2 tane çantam eşimin ayakkabıları ve evdeki 2 terliği yıkamak istiyorum.ama nasıl yapsam bilemedim.fisfisfissiz nasıl yıkıyorsunuz?

spor ayakkabılarımı ılık sabunlu suyla yıkıyorum bişi olmuyo
çantalar eğer kumaşsa aynı şekilde yıkıyorum ama deriyse nemli bir bezle silmem yeterli oluyor
bunların hepsini elimde yıkıyorum
ayakkabıları yıkarken küçük bir fırça kullanabilirsin ama deri olmayanlarında canım

canım çok teşekkür ederim. ben makinaya atmayı düşünüyordum:1rolleyes: kısa bi programda hepsini yıkayacaktım.olmaz mı makina da.elde mi yıkamak gerekir:uhm:

ben kıs programda atıyorum canım..hiç bişey olmuyo..hatta geçen gün krem rengi çantamı attım..mis gibi oldu...yıkayabilirsin...30 derece de ve kısa programda tabi...

spor ayakkabıları, terlik, banyo terliği türden herşeyi makinada kısa proğramde bol deterjanla 30 derecede yıkıyorum.

çantalarda aynı mantıkla mukavvası yoksa yıkıyorum yıkanmayacak olanlarıda bol sabunlu bezle siliyorum

ayrıca cantalarını bir yastık kılıfına koyup makınaya atabılırsın.yalnız kılıf beyaz olsun dıkkat et renk vermesin.

ben spor ayakkabımı makinaya atıyorum hiç bişi olmuyor :) aksine yeni alınmış gibi....

Bende Ayakabilarimizi çantalarimi Hep Makinaya Atiyorum Deriler Hariç Tabi. Mis Gibi Oluyolar.

X