Ben ne zaman dogum yaparım??

Gamze_

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
626
9
Sevgili annişler bu nişan nasıl oluyo dun ıdrardan peceteye tırnak kadar buyuklukte koyu sumugumsu akıntı geldi sonra 3-4 cıkısımda daha oldu aynı doktoru aradın bugun için gel dedi sabah gittim alttan baktı rahim acılmaya baslamıs dogum baslamıs dedi.Suyun gelebilir sancın olabilir 10 dakikada bir dikkat et dedi carsambaya nts ye sokucam dedi ben de geldim eve.Sİmdi bu dun gelen sey nişan mıydı acaba oyle azcık bişi mi oluyo eger nişansa 2 gun sonra dogum oluyo diyolar ee bende sancı mancı hiş bişey yok ben nasıl anlıycam dogumu yaa..fisfisfis

yarin aksam yadaa öbür gün sabah gidersin doguma bence.vaktin varken hazirliklarini yap bence.Allah bir avazda kurtarsin canim, hayirli dogumlar

canım senin nişanın gelmiş...
hadi allah kolaylık versin..çantanı herşeyini hazırla..
rabbim bir avazda kurtarsın..sevgiler

gercekten miii.. Sancı yada suyun gelmesini bekliycem değil mi şimdi?

evet canım şimdi sancın olursa devamlı saate bakarak kaç dakikada bir olduğunu izle..sıklaşırsa hemen dr. git...
suyunda gelmeye bilir canım kişisine göre değişebilir...
ALLAH kolaylık versin...:1hug:

gamze canim herkes bir olmuyor ama nisan o canim benim iki gün önceden geldi ikinci gün bir sanci aman allahim dedim bu ne iki gün sonra dogurdum ben ilkinde ikinci kizimda hic nisan gelmedi taki doguma iki saat kalasi yani degisebiliyor ama o sümüksü sey geldiyse yakin canim

aaaa evet su gelmeyebilir enim ikisindede suyum u ebe patlatti bende su önceden glemiyor hatta gelmemesi daha iyimis galiba daha kolay oluyomus

evet bu nişan fakat 2 gün sonra doğum olur diye biş yok bu kişiden kişiye değişir kimi 2 saat içinde sancı başlar doğuma alınır kimi 6 gün sonra benim nişanım geldi günüm geçti 41 haftayı doldurdum hala ne sancı ne suyum geldi suni sancıyla doğum yaptım canım benim çantanı hazırla ve beklemeye başla ama sakin olarak ne kadar sakin olursan o kadar herşey yolunda gider güzel haberlerini bekliyoruz duayı unutmayerimseniben

Yaa inşallah benim oglum da bikaç gun daha bekler mintoş oglum daha 2.700 gr.Bolca yatayım da biraz daha gec cıksın 3 kiloyu tamamlasın fayda eder mi acep?İyi dilekleriniz için de saolun kızlar cantam falan hazır zaten bi ben hazır mıyım onu bilemiyorum:1rolleyes:

daha vaktinde varmış ya. benim nişanım birgün sabah şeffaf sümüksü şeklinde 2. gün yine aynı saatte busefer içinde zar gibi kanlı yine sümüksü geldi ertesi gün aynı saatte sancım sıklaştı 5 dk bir şeklinde. 2700 ün bi sakıncası yoksa sağlıklı doğucaksa inan daha iyi kolay olur doğumun benimlki 4 kiloydu ıkın ıkın çıkmadı yalvar yakar sezeryan istedim zorla kabul ettirdim akşama kadar doğum hanede kalıcaktım yoksa heralde:))))

daha vaktinde varmış ya. benim nişanım birgün sabah şeffaf sümüksü şeklinde 2. gün yine aynı saatte busefer içinde zar gibi kanlı yine sümüksü geldi ertesi gün aynı saatte sancım sıklaştı 5 dk bir şeklinde. 2700 ün bi sakıncası yoksa sağlıklı doğucaksa inan daha iyi kolay olur doğumun benimlki 4 kiloydu ıkın ıkın çıkmadı yalvar yakar sezeryan istedim zorla kabul ettirdim akşama kadar doğum hanede kalıcaktım yoksa heralde:))))

Kardelenn sen beni guldurdun allah ta seni güldürsün emi :roflol:a.s.

benimde ilk cougumda nisan gelmisti ama benim baya kan gelmisti ,kahverengi degildi yani ,herkeste farklidir tabi ..Allah yardimcin olsun ,saglikla kavus yavruna ..

insallah bir avazda saglikla bebegini kucagina alirsin,oglum beklenenden 8 gun gec dogmustu hergun cantayala hastahaneye gidiyorduk son gun dogum baslamis dediler ne suyum geldi ne de agrim oldu beni dogumhaneye almadan once bir saat kadar agrim oldu sonra odaya aldilar bir saat te orada agri cektim suyumuda doktor patlatti garip bir duyguydu altima yapmisim gibi hissettim :) kilosu normal canim hem @KARDELEN@ hakli:) simdiden gozun aydin

şu an 11 haftalık hamileyim bebeğimin gelişim sürecini takip edip doğum zamanını merak ediyorum.Bilgi verebilir misiniz ?

X