İlişkiden sonra kaşıntı..

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.420
38
41
benim kafama takılan sorunum var daha doğrusu sorunmu onu bilmiyorum ben anlayamadım.. :1no2: canımı sıkıyor bu durumum bilgisi olan varsa bana yardımcı olun arkadaşlar.ilişkiden sonra kaşıntım oluyor kısa bi süre sonra geçiyor sabahları uyandığımda vajinamda sızlama acı oluyor böyle birşey yaşayan varmı yoksa normal birşey de benmi çok abartıyorum:sm_confused:

eşinde mantar olabilir ilişki esnasında bulaşıyordur muhtemelen doktora git ihmal etme bence varsa ilerlemesin ordaki kaşıntıda hiç çekilmiyor ıyyy:KK43:

:1shok::1shok: böyle birşey olabilirmi gerçekten kafamçokkarıştı

çok teşekkür ederim yardımlarınızdan ötürü.. Ben temizliğime çok düşkün birsiyim dışarı çıktığımda mümkün olmadığınca lavvabo bile kullanmam... temizlik ürünleri kullanıyorum genede mantarmı oldum benkafamçokkarıştı
öyle çok bir kaşıntımda yok yazdığım gibi ilişkiden sonra oluyor ve bir saat bile sürmüyor.. sürekli bir kaşıntım yok yani o yüzden mantar hiç aklıma gelmedi. ama olabilir tabikiide.

aşırı temizlik ürünleri kullanmak da mantara sebep olabiliyor.Abartmamak lazım.Yeni evlisin galiba.
İlişki sırasında kan dolaşımı artar sebep bu da olabilir....

arkadaşım bendede öyle bisorun vardı ilişkidensonra sanki asitli bişey gibi yakıyordu eşlimi doktora götürdümenfeksiyon kapmış geçmiş olsun

Evet banada mantar belirtisi gibi geldi akıntında varsa eğer kokulu ve koyu renk bir dr'a görün cnm..

merhaba benim dr bana dediki duşta vajinanın içini yıkama zaten o kedi kendini temizlio ayrıca temizlik ürünlerini kullanma dedi enfeksiyon oluyomuş.ben bıraktım kullanmayı bide arkadaşın dedgine katılıom mantar olabilir sen bi dr git bence canım gecmiş olsun

merhaba benim dr bana dediki duşta vajinanın içini yıkama zaten o kedi kendini temizlio ayrıca temizlik ürünlerini kullanma dedi enfeksiyon oluyomuş.ben bıraktım kullanmayı bide arkadaşın dedgine katılıom mantar olabilir sen bi dr git bence canım gecmiş olsun

Ben evlenmeden önce ablamda bana akıl verirdi..ilişkiden sonra içini iyice temizle oranın,sonra şu vajinal temizlik ürünlerden mutlaka kullan yoksa orda birikir enfeksiyon kapar diye...iyiki ona kanmayıp evlenince kadın doktoruna danışmışım herşeyi...Yoksa halim haraptı.Oda aynen sakın elini filan sokma,o kendini temizliyo,jel filanda kullanma dedi.Ayrıca günlük pedlerden de uzak durmamı istedi.Böyle konularda sağdan soldan akıl almak çok tehlikeli..İşin uzmanları dururken onun bunun dediğiyle hareket etmemek lazım.Sağlık herşeyden önemli...Özellikle de kadın sağlığı

Kızlar vajinamda kuruluk olmuş dok bunun sebebi olarak vajinanın sık sık yıkanmasından kaynaklanmış olabileceğini söyledi ayrıca sabun falan kullansaydım ozaman kötü olabilirmiş aman herkez dikkat etsin böyle temizlik sevdası başa bela açabiliyor...a.s.

slm arkadaslar benımde bır sorum olacak bırkac gundur beyaz peynır gorunumunde akıntım var
ama kasıntı koku falan yok cok rahatsız oluyorum sızce neden olabılır

slm arkadaslar benımde bır sorum olacak bırkac gundur beyaz peynır gorunumunde akıntım var
ama kasıntı koku falan yok cok rahatsız oluyorum sızce neden olabılır

O tip akıntıda doktor önemli olmadığını söyler bana..benimde olmuştu.bünye kendini temizliyomuş,sıcaklarında etkisi oluyomuş tabi.Ama koku yada kaşıntı yoksa önemli değil demişti.kahvarengi bi fitil vermişti,içini temizlesin,her akşam yatmadan önce kullan demişti.Geçmiş olsun canım

canım bu mantar dan kaynaklanıyor eşin veya sen farketmez sonuçda ikinizde antibiyotik kullanacaksınz...fakat sadece ilişki sonrası oluyorsa normal zamanda hiçbişey yoksa başka bi nedeni vardır en mantıklısı dr a gitmek geçmiş olsun....

ya eşinde mantar vardır yada sen de vajina haassasiyeti vardır kaşıma yıka ve eşin dr gitsin gitmesse ilişkiye girme bence sende dr git bakalım sonuç nedir SONR AH VAH TÜH KAYBOLAN SAGLIGINI GERİ GETİRMEZ ACİLEN DR GİDİN

newlife sende mantar olabilir sen bence dr git bacım mantar deyip geçmeyin böbreklere kadar gider bu işin sonu rahim yumurtalık idraryolu derken böbrek de sırada ortalıkda zaten organ sıkıntısı var kendinize dikkat edin organlarnızı temiz ve bu tür konularda koca karı işleri deil dr gidin

X