Neden Kadinlar Ağliyor;erkekler Umursamiyor?neden Tersi Olmuyor Yahu!!!

E

EU1

Ziyaretçi
şu Erkek Milleti Kendini Ne Kadar çok Seviyor Böyle Ya.genelde Böyle Değilmi.şu Aldirmazlik çoğu Erkekte Var.gidersen Git Ben Devam Ederim Hayatima Gibi...kizlar Geberiyor Ağlamaktan üzülmekten Erkekler Umurlarinda Bile Değil.
Kizlar şu Saatten Sonra Sallamayan Biz Olalim Mi ?

cnm o kişinin karakterine göre değişir
duygusal ve merhameti olan bi insan yapmaz bunu
eşim çok duygusaldır şuan iş dolayısıyla yurt dışında özlediğini söyler ve ağlar
babamda öyle annem için ağlar
tamamen kişilikle alakalı yani

evet yaa,
ben de bu düzenden hoşlanmıyorum.
bundan sonra takmayan biz olalım, onlar ağlasın bi de böyle deneyelim.
ama büyük bi çaba sarf etmemiz gerekecek...

Bence çok yanlış düşünüyorsunuz takmak ya da takmamak kadın ya da erkeklikle alakalı değil. Kim daha çok seviyorsa o takıyor, sevgisi yetersiz olan da çok üzülmüyor..

Bence çok yanlış düşünüyorsunuz takmak ya da takmamak kadın ya da erkeklikle alakalı değil. Kim daha çok seviyorsa o takıyor, sevgisi yetersiz olan da çok üzülmüyor..

ben de aynı fikirdeyim.Birde erkekler duygularını bizim kadar rahat ifade edemiyorlar(erkekler ağlamaz diye büyütüldüklerinden de olabilir)

a.s.asıl bu erkeklerin umursamamazlıklarının sebebi sevip sevmedikleri değil.erkeklere göre kadınlar onlara bağımlı yaşamaları herşeyde ön planda olmak istemeleri.o yüzdende ben erkeğim ben istediğimi yaparım ama sen otur oturduğun yerde gibisine umursamamazlıklar.erkekler aldatır kadınların çoğunluğu evim çocuklarım der oturur ağlar.erkek çalışmaz kadın varlındada yokluğundada yanındadır oturur ağlar.erkek kaynanasını istemezken kendi annesinin yaptıklarına göz yumar kadın gene ağlar.ama artık ağlamak yok.EVET KIZLAR SİZ ONUN PEŞİNDE KOŞANA KADAR O SİZİN PEŞİNİZDEN KOŞSUN,SİZ AĞLAYANA KADAR O SİZİN İÇİN AĞLASIN.SİZLERDE ERKEKLER KADAR GÜÇLÜSÜNÜZ...........BİZLER OLMADAN ONLAR BİR HİÇ UNUTMAYIN...........

birde bu erkek ve kadın olmaktan kaynaklanıyor ....

bir yerde okumuştum ne kadar sevsede ilişki bitmişse bimiştir erkek için başka yolu yokutr diye düşünürlermiş..........

Terkettiğimde üzülmeyen, yas tutmayan erkek görmedim :icecream:

Kadın daha duygusal oluyor
Erkek içine atıyor
Ama bu demek değildirki
Erkekler ağlamaz!
Belki bizlere göstermiyorlar ama
İçten içe ağlıyorlar

cnm valla ben bunu bayadır uyguluyorum.takmıyorum yani hiç.o zaman erkekler için daha değerli oluyosun.yaranıyosun yani

bu öyle '' hadi takmayalım kızlar '' sloganıyla olacak bişey değil ki
bu takma işinin cinsiyeti de yok
nedir peki
erkekler taktıklarını belli etmez
biz ederiz
nasıl ederiz
her yerde orda burda anlatarak
ama onlar kendi içinde takar.
biz zehiri akıtırız
zehir onların içinde kalır
ve aslında biz çok şanslıyız

:roflol:haydi kızlar umursamama kampanyasına .....:roflol:

biz Bencil Olamiyoruzda Ondan Sinirim

erkekler her derdi olduğunda ona buna söylemiyor bizim gibi..içine attıklarından onları daha sert görüyoruz halbuki onlarda ağlıyorlar ama gizli saklı nedense :1rolleyes:

kadınlar çok ağladığı için erkekler tınlamaıyo artık bencesempatiksalakcinni

evet ben geçen gün ağlarken sevgilim nette bilgisayarda bakınıyodu inanabiliyomusunuz ağlamak asla istemezdim ama dolmuştum ve o an patladım.bilgisayarda bişilerle uğraşıyo aradada üzgün üzgün suratıma bakıyo bu yani.evet bende umursamamak takmamak istiyorummm :umursamaz:

X