Brezilya nakışı

realist

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2006
3.073
132
62
57452563nt0.jpg

Brezilya nakışı salon takımı..Bunu ben yaptım,beğendiniz mi?

Son düzenleme:
53973029hs4.jpg
Bu da kurdela nakışı seccade!...Ayıpır söylemesi bunu da ben yaptım...

Son düzenleyen: Moderatör:
ay valla süper olmuşlarrr, brezilya nakışını bilmiyorum da kurdela nakışıyla ilgileniyom,ellerinize sağlık

elleriniz dert görmesin ,iyi günlerde kulanın,süper ötesi .hepsini çok beyendimm anladığım kadarıyla baya sabırlı birisiniz yoksa bu zor nakışla uğraşmak kolay deyil :)

elleriniz dert görmesin ,iyi günlerde kulanın,süper ötesi .hepsini çok beyendimm anladığım kadarıyla baya sabırlı birisiniz yoksa bu zor nakışla uğraşmak kolay deyil :)

Hayır canım sabır işi değil,keyif işi bu.Ben müthiş keyif alıyorum.Günün sıkıntı ve stresini böyle gideriyorum...Herkesin yöntemi farklı.Benimkisi de bu.Tavsiye ederim...

canım benim hepsi birbirinden güzel ellerine sağlık bende son zamanlarda kurdela nakışına heves sardım ama becerebilirmiyimki :uhm:

takı kursuna gidiyordum kurdele be rezilya nakışını denemek istedim olmadı. yapamadım.çok güzel olmuş yaptıkların tebrik ederim.ben yine takı yapamaya devam edeyimyerimseniben

bende kurdele nakışı kursuna gitmiştim. birkaç şey yaptım fakat çok detaylı ve fazla değil sıkıldım biraz .
ellerine sağlık ama çok güzel olmuş :nazar:

X