Bu bölüm için önemli !

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.393
92.182
"SıZDE ÜYE OLUN BAŞKALARINI ÜYE YAPTIKCA ONLAR SıPARıŞ VERDıKÇEDE BÜTCENıZE PARA ÜSTÜNE PARA KATIN KENDI ALT KADRONUZU KURDUKCA ONLARDA DAHA KURDUKCA KAZANCINIZ KATLANSIN."

vb. türü mesajlarla zincir ve benzeri yollara sevk eden mesajlar kesinlikle yasaktır. Bu konulara bu siteyi alet etmem. Amway, Avon, abidik gubidik vb. gibi firmaların çalışma prensiplerini anlatmak isteyen anlatır ama gel işte benim mail adresim bu, beni referans göster kadroya gir gibi içeriğe sahip mesajlar silinecektir.

Konu tam olarak anlaşılmadı sanırım,yaptığınız işi tanıtırsınız,size kimse tanıtmayın demiyor ama işinizle ilgili bağlantıya geçmek için mail adresi veremezsiniz,işinizi tanıtırsınız,ben şu işi yapıyorum dersiniz,ilgilenen üyeler sizinle özel mesaj atarak irtibata girer,bazı arkadaşlarımın tavrı aynen şu,ben bir iş yapıyorum,çok güzel para kazanıyorum,firma prensibi gereği daha fazla bilgi veremem mail adresim şu bana mail atın,daha fazla bilgi edinin,kusura bakmayın hanımlar ama bu şahsınıza bir tavır değildir,buraya hergün onlarca kişi üye oluyor ve msn adresi verip irtibata geçilmesini isteyenler oluyor,tanımadığımız birinin güvenirliliğini, üye olurken girdiği bilgilerin doğruluğunu nasıl teyit edebiliriz,ya kötü niyet barındıran biriyse,ya iş tanıtımı yapıyorum diyerek dağıttığı mail adresini aslında farklı bir amaç için yazıyorsa,ya da tanıtımını yapmak istediğiniz firmanın güvenilir olup olmadığını nereden bileceğiz,siz nasıl işinizi tanıtmak istiyorsanız ve amacınızın bu olduğunu savunuyorsanız,bizimde amacımız üyelerimizi korumak,bu neden bu kadar yadırganıyor bilmiyorum,tanıtımını yapmak istediğiniz işe girebilmek için form doldurma ücreti,x bankaya hesap açma,ürün alma gibi yükümlülükler var,diyeceksinizki istemezlerse ayrılırlar,paralarını geri alırlar ama doldurdukları formun ücretini falan geri alma gibi bir şansları yok,altı üstü 3 kuruş da diyebilirsiniz,bizim sitemizin prensibi üyelerimizin böyle durumlarda o 3 kuruşu da kaybetmemeleri doğrultusunda,bizler aile gibiyiz artık ve üyelerimiz bizim sitemiz aracılığıyla yapılan reklamlardan vs.lerden zarar gördüğünde bu bize yansıtılıyor,umarım konuya açıklık getirmişimdir.Tanıtım yapılır,msn verilmez...

Merhaba,
Herkez istediği gibi anlayıp istediği gibi anlatıyor. Sitenin kuralları çok net !

İnternet üzerinden referans yolu ile kazanılan kazançlarda asla ödeme alamassınız bunlar tamamen mail adresi toplama ve sizin bilgilerinizin de olacağı bir veri ambarı yaratmaya yöneliktir. Politika şudur min 1000 referans olacak 200 milyon altında ödeme yapılmaz vs vs vs vs. Uzar gider yani siz asla para alamassınız verdiğiniz bilgiler ile ortada kalırsınız.

Yazı silmiş diye tepki olmuş. Silinir tabi gidip kızlar net üzerinden çok güzel bir iş fırsatı buldum özelden bana msn addreslerinizi verin anlatayım şeklinde ise silerim. Bu iş çok mu yüz kızartıcı ki burada yazılmıyor, açıklanmıyor. Gelin işi anlatın. Örnek biz internet üzeriden elemeği işleri topluyor ve sonrasında bunun satışını gerçekteştiriyoruz ürün portföyümüz budur ilgilenenler lütfen şu adresle temasa geçsin neden denmiyor ? (bir ürünün tanıtımı ise yönetime bildirmeniz gerekli sitede reklama girer bu) Özele msn i ver anlatayım hemen ilk cevap. Hayır neden msn'den anlatacaksın bana buraya yassanıza işin detayını. neymiş firma izin vermiyormuş yok yaaa ! Zaten bir firma varsa ortada burada üründe tanıtamaz gelir reklam verir aslan gibi tanıtımı yapılır. Aksi takdirde kimse bozulmasın gücenmesin.

Profilleri toplanan kişilerin bu toplanan profillerin 2. sınıf arkadaş sitelerinde yayınlanınca ağlamayın... Sonra da bana gelip KK dan bilgilerimi almışlar diye tek tek hesap soruyorsunuz ama sizin verdiğiniz bilgiler hiç aklınıza gelmiyor.

Lütfen kişisel haklarınızı koruma adını bu katı kurallarıma ya uyun yada bu konuda burada ilan bırakmayın. Bu konuda son uyarımdır buna uymayan üyelerin üyelikleri uyarısız silinecektir. Buradaki kişi haklarını korumak sitenin sorumluluğundadır.

Merhaba,
Herkez istediği gibi anlayıp istediği gibi anlatıyor. Sitenin kuralları çok net !

İnternet üzerinden referans yolu ile kazanılan kazançlarda asla ödeme alamassınız bunlar tamamen mail adresi toplama ve sizin bilgilerinizin de olacağı bir veri ambarı yaratmaya yöneliktir. Politika şudur min 1000 referans olacak 200 milyon altında ödeme yapılmaz vs vs vs vs. Uzar gider yani siz asla para alamassınız verdiğiniz bilgiler ile ortada kalırsınız.

Yazı silmiş diye tepki olmuş. Silinir tabi gidip kızlar net üzerinden çok güzel bir iş fırsatı buldum özelden bana msn addreslerinizi verin anlatayım şeklinde ise silerim. Bu iş çok mu yüz kızartıcı ki burada yazılmıyor, açıklanmıyor. Gelin işi anlatın. Örnek biz internet üzeriden elemeği işleri topluyor ve sonrasında bunun satışını gerçekteştiriyoruz ürün portföyümüz budur ilgilenenler lütfen şu adresle temasa geçsin neden denmiyor ? (bir ürünün tanıtımı ise yönetime bildirmeniz gerekli sitede reklama girer bu) Özele msn i ver anlatayım hemen ilk cevap. Hayır neden msn'den anlatacaksın bana buraya yassanıza işin detayını. neymiş firma izin vermiyormuş yok yaaa ! Zaten bir firma varsa ortada burada üründe tanıtamaz gelir reklam verir aslan gibi tanıtımı yapılır. Aksi takdirde kimse bozulmasın gücenmesin.

Profilleri toplanan kişilerin bu toplanan profillerin 2. sınıf arkadaş sitelerinde yayınlanınca ağlamayın... Sonra da bana gelip KK dan bilgilerimi almışlar diye tek tek hesap soruyorsunuz ama sizin verdiğiniz bilgiler hiç aklınıza gelmiyor.

Lütfen kişisel haklarınızı koruma adını bu katı kurallarıma ya uyun yada bu konuda burada ilan bırakmayın. Bu konuda son uyarımdır buna uymayan üyelerin üyelikleri uyarısız silinecektir. Buradaki kişi haklarını korumak sitenin sorumluluğundadır.

Bu konu hakkında daha önce de açıklama yaptığınız için bu açıklamayı şahsım üzerine almadım site genel kuralları açık okey

Benim size başka bir sorum var biz iki ortak banyo çayları üezrine çalışıyoruz kendimiz üretiyoruz ve perş günü ilk tanıtımı için fuara katılacağız bu ürünümüzle ilgili bir şeyler yapılabilme şansı var mı kadınlar klubünde varsa ne olabilir yol göstermeniz ricası ile

Bu konu hakkında daha önce de açıklama yaptığınız için bu açıklamayı şahsım üzerine almadım site genel kuralları açık okey

Benim size başka bir sorum var biz iki ortak banyo çayları üezrine çalışıyoruz kendimiz üretiyoruz ve perş günü ilk tanıtımı için fuara katılacağız bu ürünümüzle ilgili bir şeyler yapılabilme şansı var mı kadınlar klubünde varsa ne olabilir yol göstermeniz ricası ile

Bakın işte istediğim bu anahtar kelimede bu. Kendimiz üretiyoruz !

Ürünü, firmanızı tanıtabilirsiniz. İstediğim bu işte. lakin gidip bilmem ne firmasının ürünün tanıtıp burada yayınlanması bizi rahatsız etmektedir. Madem öyle bir ürün var o firma gelir reklam verir. Siz nasıl üretim yapıp ayakta kalıyorsanız aynı ihtiyaçlar bu sitede de mevcuttur. Bakın goblenci.com ürününü tanıttı ama makul ölçülerde satışa yönelik reklam verecekseniz reklam politikamızı devreye sokarız dedik. Geldi imzasında goblenci.com var, gobleni anlattı her iki tarafta memnun fazlası için reklam verme yoluna gitti. İstediğimiz budur, işleyiş böyle olmalıdır. Tanıtımın yetersiz kaldığı satışına girdiğinizde ben diyorum ki ya reklam ver yada üyelere nasıl bir avantaj sunacaksın ? Bu yaptığının bir karşılığı olmalı. Sanırım anlaşıldım. Sorunuz varsa sorun lütfen.

Not : Size(kişilere) ait çalışmaları sonuna kadar destekliyoruz ! Ama ana firma ürünü ile lütfen gelmeyin gelirseniz reklam politikamız devreye girer.

valla bende o işi yapıyorum ve para kazanıyorum sizlere tavsiye edincemi kötü oluyo yani...

valla bende o işi yapıyorum ve para kazanıyorum sizlere tavsiye edincemi kötü oluyo yani...

fatosasi,
Konuyu yanlış anlıyorsunuz,site kuralları gereği bir firmanın tanıtımı yapılırken site yöneticisi ve sahibi Kazen bey'le temasa geçilir,ben bir ürün tanıtacağım uygun mudur diye sorulur.Ama burda ne yapılıyor,sakın şahsınıza söylediğimi zannetmeyin,genel söylüyorum,ben bir ürün satıyorum,buradan ne olduğunu tam açıklayamam,üretici firma açıklama yapmamızı istemiyor deniyor,msn'den görüşelim diyerek ya msn adresi veriliyor,yada özel mesaj yoluyla msn adresleri toplanıyor,bu yasaktır.Ama siz kendi üretiminizi yaptığınız bir ürünü gelir tanıtırsınız.Kaldıki sitemiz,üyelerini koruma amaçlı olarak forumlarda veya sohbet bölümünde mail adresi ve telefon numarası vermeyi yasaklamıştır.
Firmalar üyelerine bu tür yasaklar uygularken,kadın üyelerden oluşan sitemizin üyelerini korumak amaçlı getirdiği yasaklar niye yadırganıyor.Zor birşey değilki Kazen bey'le görüşüp onun izni dahilinde ürün tanıtımı yapmak.Sizlerin üye olduğu firmalar ürünlerini daha fazla insana tanıtmak istiyorlar madem Kazen'le görüşüp reklam versinler.Birçoğunun ürünleri marketlerde pazarlanmıyor zaten ve reklamda verilmiyor sağa sola,neden?Çünkü bunlar maliyetli işler,insandan insana tanıtım daha maliyetsiz,sigorta yok,üstelik tanıtım yapmak isteyen kişi belli bir puanda üründe almak zorunda + üye kazandırılmalıki kazanç artsın + banka hesabı açıp o firmaya üye olurken belli bir para yatırılmak zorunda,seminerlere gidiliyor bazı kutlamaları ve seminerler de para karşılığı yapılıyor,bir üyeye çıkarıp bilmem kaç bin ytl ödül veriyorlar,tatile yolluyorlar,buda bir taktikdir,yeni üyelere çalışma hırsı kazandırır,üyelere hedefleri sorulur ve buna göre bir çalışma programı uygularlar,üyelerin amaçları firmaların daha fazla para kazanmasını sağlayan bir araçtır.Birde şu vardır,bu tür firmalar üyelerden gelen paraları işletirler ve yeteri kadar satılamayan ürünlerin zararını bu yolla telafi ederler.
Bakın normalde bu firmaların üyeler üzerinden satış yapması sigortasız eleman çalıştırması yasal değil ama yasal prosüdüre uygun hale getirilmiş,sizden üye olurken bir ücret talep ediyor,hesapları incelendiğinde biz yasal bir firmayız abonelik ücreti karşılığı bize üye olan insanlar var diyorlar,sonradan aldığınız ürünleride, biz ürün getiriyoruz üyelerimizde evlerinde kullanmak için bu ürünleri bizden satın alıyor bize üye oldukları için %bilmem kaç indirim uyguluyoruz diyorlar,üyenin kendisinin kullanmak amaçlı aldığı sanılan ürün üye tarafından satılınca firma sorumlu tutulmuyor,üye almış,para karşılığı başkasına satmış,beni ne ilgilendirir der,çıkar işin içinden ama üye ne olur onuda bilemem,onu hukukçular bilir,buda firmaların aman ürünümüzü söylemeyin aman uluorta anlatmayın demelerinin başka bir nedeni.Eminim daha birçok nedeni vardır,neyse işte mantık bu.

Saygılarımla...

"SİZDE ÜYE OLUN BAŞKALARINI ÜYE YAPTIKCA ONLAR SİPARİŞ VERDİKÇEDE BÜTCENİZE PARA ÜSTÜNE PARA KATIN KENDI ALT KADRONUZU KURDUKCA ONLARDA DAHA KURDUKCA KAZANCINIZ KATLANSIN."

vb. türü mesajlarla zincir ve benzeri yollara sevk eden mesajlar kesinlikle yasaktır. Bu konulara bu siteyi alet etmem. Amway vb. gibi firmaların çalışma prensiplerini anlatmak isteyen anlatır ama gel işte benim mail adresim bu, beni referans göster kadroya gir gibi içeriğe sahip mesajlar silinecektir.

pardon yeni gördüm hemen siliyorum mesajı

ben gayet iyi anladım en doğrusu olması gereken bu sanal ortam.kimin kötü art niyetli olduğunu real hayatta zaten zor anlıyoz ki kaldıki sanalda herkez dürüst olmasını bekleyemeyiz.sizi destekliyorum.çalışmalarınız kolay gelsin.

kazen bey teprikler çok beyendim bu sahiplenme tavrınızı çok haklısınız adı üstünde kk hassas olmak tabi hakkınız ne dolaplar çeviren kötü niyetli insanlar var bunlara dur demek sizin hakkınız kendi adıma size teşekkür ediyorum saygı ve selamlar

ben gayet iyi anladım en doğrusu olması gereken bu sanal ortam.kimin kötü art niyetli olduğunu real hayatta zaten zor anlıyoz ki kaldıki sanalda herkez dürüst olmasını bekleyemeyiz.sizi destekliyorum.çalışmalarınız kolay gelsin.
sana katılıyorum canım ben kazen beyi tebrik ediyorum dürüstlüğü ve bizi koruduğu için:1hug:

X