Göğüsler

hatzone

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2007
123
1
Kızlar gebelikten önce 80 beden sutyen kullanıyodum şimdi 95 e çıktı nerdeyse ve göğüslerimde çatlaklar oluştu. İlerde sarkmasını önlemek ve bu çatlaklar için ne yapmam lazım? Bu durum canımı sıkıyo biraz. :1no2:

merhaba canım bende hamileyim benimde 85 di 95 oldu bide çok hassas göğüsler şiş olduğu için direk sütyen izi yapıyo du bende sütyenimi pamuklu penyeden aldım ve her akşam hakiki zeytin yağı sürüyorum işe yaradı o izler olmuyor artık:emir_bebek:

merhaba canım çatlaklar kaşınır kaşımamaya özen göster.ben badem yağı sürerdim.ama malesef bu tür işlemlerin pek bir faydasını görmedim.ne yapsanda sarkıyorlar ve çatlıyorlar.neyse dünyaya o kadar güzel bir şey geliyorki çatlasada sarksada buna değer.

gecede olsa sütyenini çıkarma devamlı sütyen kullan:teselli:

Canım chicco nun göğüsler için kremi varmış. Onu da doktor önermişti. Ben daha almadım şimdi badem yağı kullanıyorum. Ama onu da almayı düşünüyorum. Benim de göğüslerim bir beden büyüdü ama şimdilik çatlak yok.

Kızlar önerileriniz için sağolun, bende penye toparlayıcı emzirme sutyenlerinden alayım diyorum. Onlar rahatmış. Ama cihicco kremide deniycem. Şİmdi kakao yağı sürüyodum. O iyi gelmezmi acaba?

Hatzone, kakao yağının da iyi geldiğini duymuştum. Chicco kremin fiyatı biraz pahalıymış doktor tavsiye ederken de öyle demişti ama eczaneye soramadım daha ne kadar olduğunu bilmiyorum.

kızlar vazelin kullanın ben hep vazelin kullanıyorum
doktor dedi ki vazelin kullan sadece o kremlere para verme
ikisi de nemlendirici amaçlı dedi o çatlakları onarmıyor dedi
sadece nemlendirici etkisi var dedi boşa para verme bence dedi
bende vazelin kullanıyorum artık

Bende öyle düşünüyorum Asortie.
bebe yağı kullanıyorum sadece.Bi de düzenli kullansam aslında çok daha iyi olacak.

canım bir hafta düzenli kullan daha sonra alışıyorsun zaten bir eksik var diyorsun
ben öle yaptım özellikle duştan sonra asla aksatmadım
zor uğraşılmıyor bu sıcaklarda ama napalım artık biraz dişimizi sıkacağız

bende banyolaedan sonra bebe yağı her gün de vazelin kullanıyorum
benim göğüsler çok büyümedi ama ergenlik döneminden kalma çatlaklar zaten vardı
şimdi de kaşınıyorlar sanırım yine çatlayacaklar
biraz da genetik bu durumlar

ewet bende genetik olduğunu düşünüyorum annemde hep vazelin kullanmış
hamile iken

benimkilerde de acayip bir gelişme var zaten küçük oldukları için ii oldular şimdi..:))
bende epeydir göbüşümü yağlamz oldum.. aklıma getirdiniz kızlar bende dönüşümlü badem yağı ve vazelin sürüyordum devam edeyim şimdi göbüşlerde başlaı büyümeye.. göğüs içinde lansinoh diye çatlak kremi var arkadaşım verdi bir kere ucu acıyınca kullanmıştım...

Ben de bebe yağı kullanıyorum ama banyolardan sonra.. üzerinde banyodan sonra vücut ıslakken kullanın yazıyor.. acaba normal zamanda da sürmek gerekir mi sizce arkadaşlar?

Önemli olan şey kurumasını önlemek arkadaşlar. Elimizden geldiğince nemlendirelim, kuru bırakmayalım vücudumuzu. Bu arada göğüs ve karnınıza dalıp da basen ve bacaklarınızı unutmayın. Popodan başlayıp dizlere kadar sürmak lazım her ne sürüyorsanız. Sonra karın ve göğüs değil de bacak ve basenlerimiz çatlar. Örneklerini gördüm, ihmal etmeyelim.a.s.

Ebuka haklısın. Sadece banyodan sonra değil, her gün düzenli sürmemiz lazım kremleri. Benim de şu an 8 aylık hamile bir arkadaşım sadece banyodan sonra sürüyordu. Bİr akşam otururken karnı bişey batıyormuş gibi acımış. Bilin bakalım ne olmuş, tabii ki çatlamış. Ama acıyarak çatlayanını ilk defa duydum. Şu an badem yağı ve bir de krem kullanıyormuş. Asıl çatlakların ne alemde olduğuna hamilelikten sonra bakacağım diyor.

ay kızlar ne güzel gögüslerinz büyük benmki de küçük diye dertleniyorm. bende yeni hamileyim inşllh benmkilerde büyür.büyümesi için bişey biliyosanız banada yardımcı olurmusunuz

Hüvik sen zahmet etme birkaç ay sonra gör bir de onları :) Silikon etkisi yapıyor. Bu arada sen kaç haftalık hamilesin?

X