Transferimin 9. Günü

iremecem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
96
2
Kızlar bugün transferimin 9.günü sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum bugün sizce bu normal mi? aranızda böyle hissedenler olmuşmuydu neticesi ne oldu merak ediyorrum, bide bana 4.gün transferi yapılmıştı (transferim 7 haziranda olmuuştu) yarın transferimin 10.cu günü yarın kan testi yaptırsam çıkarmı yoksa 12.günü bekleyip perşembemi tahlil yaptırmalıyım?
cevaplarınız için şimdiden tşkler

kızlar Bugün Transferimin 9.günü Sanki Adet Olacakmışım Gibi Hissediyorum Bugün Sizce Bu Normal Mi? Aranızda Böyle Hissedenler Olmuşmuydu Neticesi Ne Oldu Merak Ediyorrum, Bide Bana 4.gün Transferi Yapılmıştı (transferim 7 Haziranda Olmuuştu) Yarın Transferimin 10.cu Günü Yarın Kan Testi Yaptırsam çıkarmı Yoksa 12.günü Bekleyip Perşembemi Tahlil Yaptırmalıyım?
Cevaplarınız Için şimdiden Tşkler

Hayatim Adet Sancisi Gibi Ağrilar Hissetmen Normal..hatta Hamile Olduğunu öğrendikten Sonra Bir Süre Daha Devam Ediyormuş Bu Adet Görecekmiş Gibi Belirtiler...benim Doktorum Söyledi...bende 10. Gün Tahlil Yaptirmiştim...65 çikti...12. Gün 195 çikti....varsa Muhakkak 10. Günde De çikar...ancak Değer Farkli Olabilir...10-20 Li Değerlerde çikabilir..çünkü Bazen Geç Tutunma Oluyor...moralim Bozulmaz Merakimi Gidereyim Diyorsan Yaptirabilirsin....

cevap için tşkler nestle, transfer sonrası son günler zor geçiyormuş gerçekten, ilk zamanlar daha rahattım şimdi vucutta faaliyetler arttıkça ve neticeyi bilmezken insan ne düşüneceğini bilemiyor :)

kızlar Bugün Transferimin 9.günü Sanki Adet Olacakmışım Gibi Hissediyorum Bugün Sizce Bu Normal Mi? Aranızda Böyle Hissedenler Olmuşmuydu Neticesi Ne Oldu Merak Ediyorrum, Bide Bana 4.gün Transferi Yapılmıştı (transferim 7 Haziranda Olmuuştu) Yarın Transferimin 10.cu Günü Yarın Kan Testi Yaptırsam çıkarmı Yoksa 12.günü Bekleyip Perşembemi Tahlil Yaptırmalıyım?
Cevaplarınız Için şimdiden Tşkler

Canim Sakin Yaptirma Bende 9, Gun Yaptirdim Degerim 7,0 Cikti Uzuntuden Oldum Uzuntuden Busefer Kanama Oldu 2 Gun Serum Taktilar Suan Degerim 300 E Yukseldi Ama Cok Sikinti Yasadim Megerse Gec Tutunma Olmus. Uzulmem Deme Cok Uzulursun O Yuzden Gununu Bekle Ve Belirti Arama Cunku Belirti Olmuyor. Bol Bol Dua Et Yapacak Enguzel Sey Dua

gukumser kanaman nasıldı? başka bir sayfada kahverengi lekelenme oldu demişsin, hiç kırmızı kan gelmedi mi? ben cumadan beri hastanedeyim. 10. gün değerim 9,7 çıkmıştı. 36 saat sonra 26,5 ve dün sabahta 47 çıktı. bu akşam bir test daha yapılacak. inşallah 90-100 olur. doktor dış gebelikten korkuyor. bu arada ctesi akşamdan beri hafif kanamam var. parça düşmedi, bugün de iyice azaldı. senin yaşadıklarına benziyor sanki, biraz umutlanıyorum

iremecem ben de 9. günü idrar testi yaptırmıştım.Ama kendimi de hazırlamıştım.Çünki biliyordum ki idrar testi adet geciktikten sonra daha net sonuç veriyordu.Vermese de üzülmeyecektim yani.O yüzden hem ucuz hem de merakımı gidermiş oldum..2.çizgi silik çıkmıştı.Çıkmasaydı bile tesellim vardı.ammaaaan idrar testi değil mi hemen göstermez ya sonucu diye..

Neyse 2.çizgi silik çıkınca ben de bir umut oldu.Benim değerim 12.gün kan testinde yüksek olduğu için önceden idrarda vermiş oldu anlayacağın.Meğer hamileymişim..

İstersen idrar testi yap..En azından endişen merakın körelir..Olmasa da..Tabi ki kan testi daha net sonuç verir.Bence kan testi yapar ve değerin düşük çıkarsa daha çok üzülürsün.En azından 3-4 gün daha ümidin olur..Sen bilirsin..

Bu arada benim belirrtilerim vardı ama adet belirtilerinden sanki biraz daha farklıydı.Kasık karın ağrısı..Daha sonrada bulantı oldu. ve çok halsizleştim.O zaman kan testi yaptırmadan tanıyı kendimce koymuştum zaten..Çok da sürpriz olmadı.Ama herkeste belirti olacak diye bişey yok!!!!Bu da benim hikayem..

Kızlar bugün transferimin 9.günü sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum bugün sizce bu normal mi? aranızda böyle hissedenler olmuşmuydu neticesi ne oldu merak ediyorrum, bide bana 4.gün transferi yapılmıştı (transferim 7 haziranda olmuuştu) yarın transferimin 10.cu günü yarın kan testi yaptırsam çıkarmı yoksa 12.günü bekleyip perşembemi tahlil yaptırmalıyım?
cevaplarınız için şimdiden tşkler
canm benimde bugün transferimin 6. günü benimde dünden beri başladı bu adet sancısı artı bugünde jel kahverengi ve kanla karışık parçalar halinde geri çıkıyor sendede oluyormu benimde 5. gün transfer edilmişti bu beklemek ne zor yaa zaman geçmek bilmiyor

Cnm Benimde 9.günü Basit Bi Test Idrar Testine Silik çikti Ikinci 11gün Yaptim 145 Di Ikizgebelikti.... Bide Kaybetmeseydim..

gukumser kanaman nasıldı? başka bir sayfada kahverengi lekelenme oldu demişsin, hiç kırmızı kan gelmedi mi? ben cumadan beri hastanedeyim. 10. gün değerim 9,7 çıkmıştı. 36 saat sonra 26,5 ve dün sabahta 47 çıktı. bu akşam bir test daha yapılacak. inşallah 90-100 olur. doktor dış gebelikten korkuyor. bu arada ctesi akşamdan beri hafif kanamam var. parça düşmedi, bugün de iyice azaldı. senin yaşadıklarına benziyor sanki, biraz umutlanıyorum

Evet acık pembe kanamam oldu bıraz fazlalasınca cok korkmustum hemen serum takıldı sonrada 2 gun kahverengı bazen tortulu lekelenmeler oldu sonra gectı degerlerın hemen hemen bana yakın ben bugun 300 gordum cok sukur benım doktorum basından berı hersey normal dıyordu dedıgı gıbıde oldu canım sakın kendını uzme bol bol dua et ınsallah melegıne kavusursun.

az önce kan aldılar. inşallah yükselmiştir. ufacık bir ümit işte ona sarıldık bekliyoruz. yalnız benim doktorum başından beri ümitlenme diyor, sonra çok üzülmeyeyim diye. çok zor 4 gündür hastanede yatıyorum, çorba, püre, hoşaf yemekten sıkıldım :)))

iremecem Ben De 9. Günü Idrar Testi Yaptırmıştım.ama Kendimi De Hazırlamıştım.çünki Biliyordum Ki Idrar Testi Adet Geciktikten Sonra Daha Net Sonuç Veriyordu.vermese De üzülmeyecektim Yani.o Yüzden Hem Ucuz Hem De Merakımı Gidermiş Oldum..2.çizgi Silik çıkmıştı.çıkmasaydı Bile Tesellim Vardı.ammaaaan Idrar Testi Değil Mi Hemen Göstermez Ya Sonucu Diye..

Neyse 2.çizgi Silik çıkınca Ben De Bir Umut Oldu.benim Değerim 12.gün Kan Testinde Yüksek Olduğu Için önceden Idrarda Vermiş Oldu Anlayacağın.meğer Hamileymişim..

Istersen Idrar Testi Yap..en Azından Endişen Merakın Körelir..olmasa Da..tabi Ki Kan Testi Daha Net Sonuç Verir.bence Kan Testi Yapar Ve Değerin Düşük çıkarsa Daha çok üzülürsün.en Azından 3-4 Gün Daha ümidin Olur..sen Bilirsin..

Bu Arada Benim Belirrtilerim Vardı Ama Adet Belirtilerinden Sanki Biraz Daha Farklıydı.kasık Karın Ağrısı..daha Sonrada Bulantı Oldu. Ve çok Halsizleştim.o Zaman Kan Testi Yaptırmadan Tanıyı Kendimce Koymuştum Zaten..çok Da Sürpriz Olmadı.ama Herkeste Belirti Olacak Diye Bişey Yok!!!!bu Da Benim Hikayem..

Kiz Nerdesin Sen..kaç Tane Mesaj Attim Sana....kime Diyom Huuuuuuuuuuuuuu

az önce Kan Aldılar. Inşallah Yükselmiştir. Ufacık Bir ümit Işte Ona Sarıldık Bekliyoruz. Yalnız Benim Doktorum Başından Beri ümitlenme Diyor, Sonra çok üzülmeyeyim Diye. çok Zor 4 Gündür Hastanede Yatıyorum, çorba, Püre, Hoşaf Yemekten Sıkıldım :)))

Kiz Dur Bakalim...heyecan Için Bekliyom Bende....hayirlisi Allahtan..önce Sen Iyi Olda Gerisi Boş..yalniz Hastaneye De Tam Tekmil Gitmişsin Yani..lapto-wireless Olayi Filan...süper...maşallah...

az önce Kan Aldılar. Inşallah Yükselmiştir. Ufacık Bir ümit Işte Ona Sarıldık Bekliyoruz. Yalnız Benim Doktorum Başından Beri ümitlenme Diyor, Sonra çok üzülmeyeyim Diye. çok Zor 4 Gündür Hastanede Yatıyorum, çorba, Püre, Hoşaf Yemekten Sıkıldım :)))

Aslinda Senin Degerlerin Benimkindende Iyi Neden Acaba Doktorun Oyle Diyor Benimki Basindan Beri Gebesin Diyordu Acaba Kanaman Cokmu Fazla Benimki Leke Seklindeydi Yinede Icimden Seninde Sonucun Iyi Olacak Gibi Geliyor Sonuc Nezaman Belli Olacak Merakla Bekliyorum

Kiz Dur Bakalim...heyecan Için Bekliyom Bende....hayirlisi Allahtan..önce Sen Iyi Olda Gerisi Boş..yalniz Hastaneye De Tam Tekmil Gitmişsin Yani..lapto-wireless Olayi Filan...süper...maşallah...

sizden uzak kalabilirmiyim sandın nestle :) hastanede wireless olunca hemen laptop geldi evden. yoksa zaten zaman geçmiyor burada. bu akşam son karar verilecek inşallah, evimi özledim :1ninca:

Aslinda Senin Degerlerin Benimkindende Iyi Neden Acaba Doktorun Oyle Diyor Benimki Basindan Beri Gebesin Diyordu Acaba Kanaman Cokmu Fazla Benimki Leke Seklindeydi Yinede Icimden Seninde Sonucun Iyi Olacak Gibi Geliyor Sonuc Nezaman Belli Olacak Merakla Bekliyorum

cuma akşamı sol yumurtalıkta sancım vardı. değer 26,5 çıktı ama rahim ince dedi doktor. ultrasonda birşey anlaşılamıyor henüz. yumurtalıkta sancı olunca tübe yerleşmiş olabilir dedi. yinede 2 katına yükselmesi umutlandırdı bizi. kanama başlayınca bu sefer Allah düşüyor dedik ama değer gene 2 katına çıktı. bu arada bağırsak iltihabı da geçirdim. yediğim bişeyden muhtemelen. kanama şakır şakır olmadı, bir pedi zor doldurur ama kırmızı-pembe damlalar ve arada kahverengi tortular. 2 gün sürdü. şimdi yok gibi. karnım bugün ağrıyor, adet sancısı gibi. ne hissedeceğimi şaşırdım sonunda.

sizden uzak kalabilirmiyim sandın nestle :) hastanede wireless olunca hemen laptop geldi evden. yoksa zaten zaman geçmiyor burada. bu akşam son karar verilecek inşallah, evimi özledim :1ninca:

canım 4 gözle bekliyorum sonucunu...bende sistit oldum biliyor musun.....sabah beri internette bakınıp duruyom...moralim bozuldu...ben çok sık idrar yolu enfeksiyonuna yakalanırım...düşüğe - erken doğuma filan sebep olur diyo...doktorum antibiyotik içirmiyo...kuru bi purinol verdi...onunda bi işe yaradığı yok..bakalım yarın ürolojiye gitçem artıkın...senin derdinin yanında benimki bişi değil ama havadis olsun işte....kaçta çıkacak sonuç?????

cuma Akşamı Sol Yumurtalıkta Sancım Vardı. Değer 26,5 çıktı Ama Rahim Ince Dedi Doktor. Ultrasonda Birşey Anlaşılamıyor Henüz. Yumurtalıkta Sancı Olunca Tübe Yerleşmiş Olabilir Dedi. Yinede 2 Katına Yükselmesi Umutlandırdı Bizi. Kanama Başlayınca Bu Sefer Allah Düşüyor Dedik Ama Değer Gene 2 Katına çıktı. Bu Arada Bağırsak Iltihabı Da Geçirdim. Yediğim Bişeyden Muhtemelen. Kanama şakır şakır Olmadı, Bir Pedi Zor Doldurur Ama Kırmızı-pembe Damlalar Ve Arada Kahverengi Tortular. 2 Gün Sürdü. şimdi Yok Gibi. Karnım Bugün Ağrıyor, Adet Sancısı Gibi. Ne Hissedeceğimi şaşırdım Sonunda.

Canim Seninkide Blastosist Transverimiydi Eger Oyleyse Dis Gebelik Ihtimali Cok Dusuk Birde Durumun Benimkine Cok Benziyor Sadece Degerlerin Benimkinden Cok Iyi Benim 5 Gun Surdu Kanamam 2 Gun Fazlalasti Ama 1 Pedi Doldurmaz Bu Normal Gebelik Bak Diyorum Sana

canım 4 gözle bekliyorum sonucunu...bende sistit oldum biliyor musun.....sabah beri internette bakınıp duruyom...moralim bozuldu...ben çok sık idrar yolu enfeksiyonuna yakalanırım...düşüğe - erken doğuma filan sebep olur diyo...doktorum antibiyotik içirmiyo...kuru bi purinol verdi...onunda bi işe yaradığı yok..bakalım yarın ürolojiye gitçem artıkın...senin derdinin yanında benimki bişi değil ama havadis olsun işte....kaçta çıkacak sonuç?????

canını sıkma bence, sistit biz kadınların başına sık sık gelir. ayağını sıcak tut, bol bol su iç geçer. bebeğine de bişeycik olmaz. :nazar:

valla burası amerikan hastanesi ama bhcg sonucu 4 saatte ancak çıkıyor. 17h40 itibarıyla kan alındı. akşam 10'da ancak çıkar. kocam da yarın iş için Almanya'ya gidiyor. eğer laparoskopi olursam yanımda olmayacak, ona da bozuğum.

canını sıkma bence, sistit biz kadınların başına sık sık gelir. ayağını sıcak tut, bol bol su iç geçer. bebeğine de bişeycik olmaz. :nazar:

valla burası amerikan hastanesi ama bhcg sonucu 4 saatte ancak çıkıyor. 17h40 itibarıyla kan alındı. akşam 10'da ancak çıkar. kocam da yarın iş için Almanya'ya gidiyor. eğer laparoskopi olursam yanımda olmayacak, ona da bozuğum.

dur be anacım...saat 10 ola hayrola....kız bak sonucu alır almaz yaz emi...sonuç pozitif çıkarsa eve dönüyorsun di mi????

X