eşinizle erotik CD izledinizmi

gmz_kara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
4
0
39
sevgili kadınlar kulübü size bir itirafta bulunacam.. Eşimle birlikte Ertoik CD ler izlemek benii eşime karşı daha duyarlı yapmakta, cinsel hayatımıza renk katmakta. denemiş ve yapmış olanlar denememiş olanlara tecrübelerini paylaşsın... :KK66:laelaelaelaelae

diyelimki baktinCADIARZUeee adam o kadini hayal ederek sevisicek bu dogrumu...ne biliyim aklim karisti simdibenneyaptımki

ben asla kaldıramam bole mıde buladırıcı bırseyı helekı esım bana baska bır adamın vucudunu ızletmekten zevk alacak aman yarabbı benı rizenin kalesınde 14 lü ile kursuna dizer:1shok:

tövbe diyenlereee bakkk... bence adamların gözleri zaten dışardadır, erkek milleti gözü tok gibi göstersede göz teşhirrciliği, gizli cd izlemek, çift çanak varsa yurtdışı kanalları izlemeyi yapıyorlar... bence bunları onlara tek yaptırırsak onlara daha çok güven gelir... beraber izlemeyi teklif etmeliyiz... dışarda başka bir kadın gördügümüzde elbisesinin veya vucudunun güzel oldugunu söylemeliyiz ... bizde iddaalı olmalıyızz ki baglıyalım erkekleri.... kim benim ki yapmaz derse gülerimm, saga sola bakar, hayal kurar :)

tövbe diyenlereee bakkk... bence adamların gözleri zaten dışardadır, erkek milleti gözü tok gibi göstersede göz teşhirrciliği, gizli cd izlemek, çift çanak varsa yurtdışı kanalları izlemeyi yapıyorlar... bence bunları onlara tek yaptırırsak onlara daha çok güven gelir... beraber izlemeyi teklif etmeliyiz... dışarda başka bir kadın gördügümüzde elbisesinin veya vucudunun güzel oldugunu söylemeliyiz ... bizde iddaalı olmalıyızz ki baglıyalım erkekleri.... kim benim ki yapmaz derse gülerimm, saga sola bakar, hayal kurar :)

malesef biz sizin gibi geniş değiliz sengözlerimebaksanab:kahve:
iyikide değilim :kahve:

biz birlikte ziliyoruz ve de zevk alıyoruz... söylicek bişeyim yok fazla :) sizin düşüncenizede saygılıyız :KK66:

hayda bre zat zuttatlicadiarzu ne yazacami sasirdim
ne dion bacim sen
siz iyi ediorsunuz siz bole yasiyorsunuz diye herkes yasamiyor
hem ne demek hepsinin gozu disarda doyumsuz bilmem ne seninki oyleyse bizimkide mi ole olmasi lazim yani
hey allahim daha neler duycaz kim bilir bu iste bi graiplik var hadi hayirlisi kafamçokkarıştı

senin bayan olduğuna inanamadım bir türlü niyeyse..
yani yeni mesaj yazmaya başlayan bir insan niye böyle bir giriş yaparki;şaşırdım!!!Çok üzgünüm çoook

X