Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Yoğun Renk Açıcı Hakkında bilinenler

Eki Görüntüle 693431

benim saçlarım sık röfleli.bu resimde dipten 2 cm i koleston yoğun renk açıcısıyla açılmış haligeçen ay palettenin röfle setiyle açmıştım diplerini.arada çok fark yoktu palette ve koleston aynı renk yapıyor bence.sadece kolestonun boyası biraz daha fazla bir kutu rahat yetti.palette zor yetmişti diplere .bide saçlarım çok sık ve gür..bu aksam syoss 9.5 küllü sarı uygulayacağım üstüne.umarım turuncu yansımalardan kurtulurum.oksidan losyon % 12 lik olduğu için syoss marka aldım.palette 10.1 açık küllü sarı alacaktım oksidan % 9 luk olduğndan vazgeçtm.umarım güzel bir sonuç elde ederim.

Canım benimde saçımı rofleli diplerim çıktı siyah nasil yapabilirim bana yardımcı olurmusun bıktım kuaföre gitmekten

Canım benimde saçımı rofleli diplerim çıktı siyah nasil yapabilirim bana yardımcı olurmusun bıktım kuaföre gitmekten

koleston yoğun renk açıcı uygulayabilirsin ama sana tavsiyem sadece diplerine sür sakın sarı yerlere uygulama.bir de diplerini çok bekletme ayda 1 kez ideal :KK66: yalnız biraz turunculuk oluyor ben hem palette hem koleston kullandım.koleston daha çok açıyor.diplerini açtıktan sonra 1 ay sonra diplerini yine boya bir önceki dip boyamanda oluşan turuncu kısımlarada sürmeye gayret et.platin sarısı yapıyor turuncu kısımlarada sürersin.ama dipleri tam platin sarısı yapan bir boyaya rastlamadım.kuaförde bile elde edemedik :/

kızllarr sacım suan bal köpüğü ombre saca bu aralar feci taktıgımdan koleston yogun renk açıcıyla uclarına açıcıyla bu işlemi yapıcam bakalım nasıl olucak yarın yapıyorum umarım istediğim renge ulasırııımm

An itibariyle saçımı kolestonla açmış buluyorum. Önceki ve sonraki halini sizler için yardım olsun diye çektim nasıl yüklicem yardımcı olursanız yükliyim. Yalnız söylendiği gibi sakın 40-50 dk beklemeyin saçınızı sürekli kontrol edin ben 15 dk beklettim. Bu yüzden tek boyadıgım için önce bi yarısını boyadım yıkadım sonra diğer yarısını. Çünkü önden arkaya gidene kadar en az yarım saat sürüyor. Önler açılıyor yanma derecesine geliyor arkalara yeni sürmüş oluyorum. Yarım yarım yapmak en iyisi :)

Arkadaşlar ben önce aciciyla sonra sarı boya ile saçlarimi boyadım sonuçtan çok memnunum.ana saç rengim kumral o yüzden çabuk tuttu.tavsiye ederim korkmadan boyayın derim.fotolari paylaşacagim

Arkadaşlar işte böyle oldu

Eklentiler

• $1399466454061.jpg
    $1399466454061.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 4.930
  • $1399466473519.jpg
    $1399466473519.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 4.254
  • $1399466507052.jpg
    $1399466507052.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 1.657
X