Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Yoğun Renk Açıcı Hakkında bilinenler

Koleston renk açıcıyla gecen sene kızıl renkli saçımı sarı yapmak için kullandım ve felaketle karşılaştım..Turuncu desem değil sarı desen hiç değildi:KK43:..Sonra kutu üzerine kutuyla boyamaya devam ettim saçımı yıprattım mahvettim..Kardeşim dahi saçını artık kazıt diyip duruyor dalga konusu oldum resmen..Ama uzun saçı cok seviyorum ve sarı olsun istiyordum..Artık ''BIKTIM'' saçımı boyatmaktan senelerdir denemedigim renk kalmadı ve saç rengini devamlı değiştiren bayanlar için ''Sorunu var,sevgilisinden ayrılmış yok aşık''denilip duruluyor. ve Boyalarda bizi kendine kurban ediyor..İstedigimiz renkler tutmuyor..ve karşılaşılan sonuçlar hep aynı sarı renk tutmuyor istenilmeyen turuncu renk oluyor.Neden kataloga uygun renk tutmuyor onun reklamını yapıp pazara sunuyorlar da,bizi kötü sonuçlara maruz ediyorlar?

bende bugun boyadım saçlarımı,, saçlarım kumral sarı röflelerim vardı tamamen sarı olsun dedim ( lanet olsun içimdeki sarı sevgisine :tomato: ) ve saçlarım turuncu oldu sarılar var böyle rengarenk berbat bişey oldu üstüne tekrar boyadım şuan saçlarım boyalı kızıla boyadım bu sefer umarım tek renk olurum senağlama

çok alakasız birşey sorucam ama bu renk açıcılar ilk yıkamada akmıyor dimi özellikle koleston için soruyorum bilgisi olan var mı? hiç bilgim yok o konuda.teşekkür ettim.

çok alakasız birşey sorucam ama bu renk açıcılar ilk yıkamada akmıyor dimi özellikle koleston için soruyorum bilgisi olan var mı? hiç bilgim yok o konuda.teşekkür ettim.

canım bence renk açıcılar akmaz kendi saç rengini açıyo boya gibi değil yani kaydirigubbakcemile5

kızlar sizden acil cevap istiyorum lütfen :S
saçlarım boya koyu kestane.palette renk açıcıyla boyamak istiyorum hangi renklere kadar boyayabilirim.
mesela karamel istiyorum olurmu acaba ?

kızlar sizden acil cevap istiyorum lütfen :S
saçlarım boya koyu kestane.palette renk açıcıyla boyamak istiyorum hangi renklere kadar boyayabilirim.
mesela karamel istiyorum olurmu acaba ?

canım saçların kahve tonlarındaysa kesin turuncuya yakın bi sonuç çıkar,bekletme sürende önemli 45 dk dan fazla beklemeyin yazıo boyalarda ama 45 dk yeterli gelmio..açtıktan sora tekrar istediğin rengi yapmazsan sadece açıcıyla karamel elde edemezsin die düşünüorum a.s

palette kullanan arkdaslar acıcı olarak markette bunu gösterdiler bana simdi sizin kullandıgınız bu mu

548_buyuk.jpg

yoksa

KVM30395_624.jpg

bu mu??

kafam karıstı yaa:1shok::uhm::uhm:

kızlar koleston rofle setını sıyah boyalı saca sursek uzerınede küllü kumralla turunculugunu alsak sızce nasıl bırsey elde etmıs oluruzzzzsenağlama:emir_bebek::ecrin_bebek:

kızlar bişi de ben sorayım benim saçlarım baya uzun sırtımın ortasına kadar falan... bi çok renge boyadım daha öncesinde kızılından kahvesine kadar. En son iki ay önce siyah boyamıştım. Bir aydır sabunla akıtmaya çalışıyorum. Biraz soldu da... Şimdi ben palettenin yoğun açıcısıyla bopyasam da sonra kahve tonunda bişeye boyasam saçlarım mahvolur mu ya =( ya da koyu kahve alıp boyamayı düşünüyorum ki saçlarımın dibi koyu kumral çıkmış durumda =(

palette kullanan arkdaslar acıcı olarak markette bunu gösterdiler bana simdi sizin kullandıgınız bu mu

548_buyuk.jpg

yoksa

KVM30395_624.jpg

bu mu??

kafam karıstı yaa:1shok::uhm::uhm:

canım 2. resimdeki boya yani üzerinde yoğun renk açıcı yazan,yani ben onu kullandım açıcı olarak onu kullanmalısın yerimseniben

kızlar bişi de ben sorayım benim saçlarım baya uzun sırtımın ortasına kadar falan... bi çok renge boyadım daha öncesinde kızılından kahvesine kadar. En son iki ay önce siyah boyamıştım. Bir aydır sabunla akıtmaya çalışıyorum. Biraz soldu da... Şimdi ben palettenin yoğun açıcısıyla bopyasam da sonra kahve tonunda bişeye boyasam saçlarım mahvolur mu ya =( ya da koyu kahve alıp boyamayı düşünüyorum ki saçlarımın dibi koyu kumral çıkmış durumda =(

saçlarının yaıprancağını sanmıorum,mesela benim saçlarım çok ince telli daha 2 gün önce kullandım renk açıcıyı hiç yıpranmadı..bende siyahtan kurtulmaya çalışıorum ama ilk seferde olmadı benimki.. açıcıyı uygulıcaksan diplerine yani kendi saç rengin kadar olan yere uygula derim çünkü boyasız olan kısmı ayrı renk boyalı kısmı ayrı renk oluo ve o da hiç hoş olmuo..sonradan kahve tonlarında yapcaksan bence sorun olmaz yapabilirsin bi de bekleme süresi önemli saçı ağır ağır açıo o yüzden 1- 1.5 saat bekle derim ben a.s kaydirigubbakcemile2

saçlarının yaıprancağını sanmıorum,mesela benim saçlarım çok ince telli daha 2 gün önce kullandım renk açıcıyı hiç yıpranmadı..bende siyahtan kurtulmaya çalışıorum ama ilk seferde olmadı benimki.. açıcıyı uygulıcaksan diplerine yani kendi saç rengin kadar olan yere uygula derim çünkü boyasız olan kısmı ayrı renk boyalı kısmı ayrı renk oluo ve o da hiç hoş olmuo..sonradan kahve tonlarında yapcaksan bence sorun olmaz yapabilirsin bi de bekleme süresi önemli saçı ağır ağır açıo o yüzden 1- 1.5 saat bekle derim ben a.s kaydirigubbakcemile2

1 saatmi neettin yahu kalmasın elimde saçlarım :1shok:

ya siyahmıydı saçların :1shok:

herkes becerio ya bu işi bi ben şaapamadım kanımca:1shok:

benim saçlarımda koyu kahve boya vardı üstüne kışkırtıcı kahve boyadım açılsın diye açmadı üstüne açık küllü sarı boyadım oda eh biraz açtı onun tepeler biraz daha açkktı sonra koleston yoğun renk açıcıyla önce koyu olan yerlere röfle şeklinde paketler yaptık tabi arkadaşlarında yardımıyla oda çiğ bir sarı oldu açık küllü sarı ile boyadım yani çok uzun sürdü ama saçım doğal renginde olsaydı hemen açılırdı şimdi fena diil gören beğeniyo ama ben bebek sarısı gibi istiyordum o kadar olmadı onu yapmayı öğrencem ama onuda yapıcam ya çok uzattım sanırım resmimi koyunca görürsün canım:teytey:

1 saatmi neettin yahu kalmasın elimde saçlarım :1shok:

benim boyali yıpranmış saçımda 1,5 saat beklettik valla bişey olmadı ama kuaförlük kursu almış bir arkadaşım vardı inceliyerek yaptık korkmayınca bişey olmuyo korkmayın yaww hemde üç ay sonra düğünüm var bide kel kalsaydım allah korudu herhalde

benim boyali yıpranmış saçımda 1,5 saat beklettik valla bişey olmadı ama kuaförlük kursu almış bir arkadaşım vardı inceliyerek yaptık korkmayınca bişey olmuyo korkmayın yaww hemde üç ay sonra düğünüm var bide kel kalsaydım allah korudu herhalde

İşte olay korkmamakta bitio zaten.. Saçlarımdan olursam benim bey beni liğğğme liğğğme doğrar :nazar:
6 ay önce benim düğünümde kuaförüm "ay biraz açalım saçını güzel olur" dedi. Bi boyadı saçımı koyu kahve yerleri açılmadı dipleri ise 4cm boyunda turuncu renge döndü. Düşünebiliomusun... Adam annemin kuaförü olmasa yolucaktım. Sonra başka ücret almadan kızılla koyu kahveyi karıştırıp boyadı ve güzel bi sonuç elde etti. Bu sayede hala hayatta.
Kel gelin de hoş olurmuş aslında. Marjinal... sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
Fotoları koysan da gaza gelip bi cesaret mehter marşıyla boyasam saçlarımı hihoyyyt

eklemeyi bilmiyorum bilsem hemen koycam zaten kadınlar kulübü beni saç sarhoşu etti üte olalı işim gücüm saç oldu eklemeyi öğrenince koycam ok rastlarsın o zaman biliyorsanda anlatabilirsin hemen eklerim ok grşmek üzerekaydirigubbakcemile5

X