Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Yoğun Renk Açıcı Hakkında bilinenler

canım valla ben 1.5 saat bekledim :1rolleyes: bi arkadaşımda abartmıorum 3 saat bekletti :roflol:

amma karartmış gözlerini :roflol: ben kararsızım ya ondan oluo herhalde... sarı yapmamı eşim istemio... koyu renkten de sıkıldım...ne yapıcama karar versem... buhranlı bi durum benimkisi:nazar:

Ya kızlar benim saçlarım bakır , bu palettenin acıcısını kullansam nası bi renk ortaya cıkar bide saclarım asırı yıpranmıs bi vaziyette yanarmı ki ya

canım 2. resimdeki boya yani üzerinde yoğun renk açıcı yazan,yani ben onu kullandım açıcı olarak onu kullanmalısın yerimseniben

nur cum cok saol
inş. bulabilrim cünkü 1.resimdekinden bile toplasan 20 tane var :uhm::eek:klava:

arkadaşlar ne yapayım ne edeyim derken en sonunda gittim palette yoğun açıcı aldım ve boyadım. Altında kızıl vardı siyah boyanın siyah boyayı açtı kızılı da turuncu-kızıl arası bi renge kadar açtı. ama diplerinizi mümkün olduğunca geç boyayın ben öyle yapmama rağmen diplerim sarı oldu =) renk cümbüşü halindeyim şu an. altın parıltılı çikolata boyayacağım akşama umarım diplerini kapar da güzel olur =)

bende saçımdaki kızıl ,kahve,küllü kumral karışımı renk cümbüşü olan saç rengimi açsam acep bişi olurmu en son dün akşam boyadım saçımdaki kızllığı alırmı bu açıcı üzerine ne renk yapim sonra bi yardım edin bacılar..

bende saçımdaki kızıl ,kahve,küllü kumral karışımı renk cümbüşü olan saç rengimi açsam acep bişi olurmu en son dün akşam boyadım saçımdaki kızllığı alırmı bu açıcı üzerine ne renk yapim sonra bi yardım edin bacılar..

fotoğrafınız olmadığı için hangi renk daha iyi olur konusunda yorum yapmak mimkin değil ama açık kahve, altın kahve tonları falan kızılı kapatmıyor tecrübeyle sabittir söyleyeyim. bence hangi renk olacağına karar verin ona göre açmak gerekmi fikir yürütelim.

Madem kuaförde yaptırdın sıkıntını onlarla paylaştınmı memnun değilsen düzeltmek zorundalar:eek:klava:. (Turunculaşma olabilir diye uyarmadılarsa tabi :1closedeyes: bide zaten röflenin arasındaki rengi bakır yada turuncu gibi bi renk yapıyolar aksini istemediğin sürece. ) Ama aradaki sarılarıçok beyendim maşallah bide sana bu arada :nazar:

slm arkadaslar dun sacımı palettenın yogun renk acıcısıyla actım suunu soyleyım kesınlıkle saca bı zarar vermıyo.cok guzel ve hızlı acıyo ama turunculuk bırakıyo...turunculuk olmasını ıstemıyorsanız kendı dogal sacınızın ustune boyayın daha ıyı sonuc elde edıosunuz. benım sacım kullu kumraldı onun uzerıne yaptım turunculuk oldu... herkese kolay gelsın arkadaslar rahatlıkla alıp kullanabılırsınız saygılar.....

arkadaşlar benim saçımda siyah e altında kızıl var ..ben de koleston un açıcısını aldım ve birazdan eşim boyucak....25 dk bekletin diyor ama ... anlamadım ...
sonrada koyu kumral boyacağım üstüne ..nasıl olacak bilmiyorum ...tavsiyeleriiz var mI ?

slm arkadaslar dun sacımı palettenın yogun renk acıcısıyla actım suunu soyleyım kesınlıkle saca bı zarar vermıyo.cok guzel ve hızlı acıyo ama turunculuk bırakıyo...turunculuk olmasını ıstemıyorsanız kendı dogal sacınızın ustune boyayın daha ıyı sonuc elde edıosunuz. benım sacım kullu kumraldı onun uzerıne yaptım turunculuk oldu... herkese kolay gelsın arkadaslar rahatlıkla alıp kullanabılırsınız saygılar.....

her yerde satılıyo mu nerelerde bulunuyor

kızlar saçınızın rengini açtıktan ne kadar zaman sonra saçlarınızı boyuyursunuz?hemen mi?düşünüyorum acaba bende acsam mı die?bi kere kuaförde actırdım saclarım küttü 80 lira aldı sadece açmaya ve sacım 2 renk oldu üstüne de acık kumral boyayınca kapanmadı o 2 renklilik uyuz herif o kadar parama yazık oldu.öğrenciyim ve malum kriz beni 12den vurdu bununla acıp kahverengiye boyasam kızıllık sorunum olmaz dimi kızlar?saçım siyah suan.ama sacımı ne zaman siyaha boyasam çok dökülüyor sacım her seferinde bi daha asla siyah yapmıcam diyorum ama yine yapıyorum.aslında bana her şey müstahak.

arkadaşlar benim saçımda siyah e altında kızıl var ..ben de koleston un açıcısını aldım ve birazdan eşim boyucak....25 dk bekletin diyor ama ... anlamadım ...
sonrada koyu kumral boyacağım üstüne ..nasıl olacak bilmiyorum ...tavsiyeleriiz var mI ?

ee naptın nasıl oldu saçlarınhihoyyytbendede koleston acıcı var ama cesaret edemiyorum

ee naptın nasıl oldu saçlarınhihoyyytbendede koleston acıcı var ama cesaret edemiyorum
:eek:lmaz:sakınnnnnnnnnnnnnnnnn
sakın ...muaf oldum ben ,bittim ,s..çtım..:bbo:
açıldı ama dipler sarımtırak ,ortaları turumcutrak ,uçlar da pok rengi oldu delikafadulden
üstüne koyu kumral almıştım ,hemen onu yaptım arzu ama nerdeeee... olmadı ine yapıcam bilmem ...kuaföre de 150 tl bayılasım yok isiyah a yada koyu renge dönesim hiç yok ,,,en iyisi ben karar verene kadar yarattığım bu ilginç tarzla yaşamak:smiley-cool:
benden tavsiye sakın bulaşmayın hele ki saçınız koyu ise ,acık renk ise olur sanırım ama kumral ve daha koyular asla yapmayın....akannehir

açıldı ama dipler sarımtırak ,ortaları turumcutrak ,uçlar da pok rengi oldu delikafadulden
üstüne koyu kumral almıştım ,hemen onu yaptım arzu ama nerdeeee... olmadı ine yapıcam bilmem ...kuaföre de 150 tl bayılasım yok isiyah a yada koyu renge dönesim hiç yok ,,,en iyisi ben karar verene kadar yarattığım bu ilginç tarzla yaşamak:smiley-cool:
benden tavsiye sakın bulaşmayın hele ki saçınız koyu ise ,acık renk ise olur sanırım ama kumral ve daha koyular asla yapmayın....akannehir

TAMAMIYLA Aynısı bana da oldu....:roflol:
o korkunc halımın resımlerıne baktıkca ınanamıyorum ya bı sac bu kadar ıgrenc oluur..
ama ben kesınlıkle bekleyemedım basıma bır sal atarak kosar adımlarla yıne kuafore para bayılarak kahveye boyattım.. astarı yuzunden pahalıya geldı herzaman kı gıbı...
kahve de ne akılsa saclarım kumralken... valla ınsan bazen cok sacma ısler yapabılıyor... -tatlicadiarzu-

şuan da saçın ne renk diye sormayın ...:umursamaz:
söyleyemem ...mafoldumben
bilmiyorummmmmmakannehir
her renkten azcık varrrrrr:jeyyar:

Son düzenleme:

canım saçlarının rengi için çok üzüldüm ama cokta komik yazmışsın bir yandan saçlarını hayal edip bir yandan gülüyorum. allah yardım etsin canım ya belki ışıltılıı kahveler falan varya kapatır belki bu renk cümbüşünü. bende en iyisi elimdeki açııyı başka birşeyle değiştireyim hiç bulaşmıyım

X