Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İlk tedavisinde hamile kalan varmı?

1. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #1

İlk tedavisinde hamile kalan varmı?

slm arkadaşlar bende bu ay ilk kez tedaviye başladım.1 yıldır olmadı çocuğumuz ve 1 yıllıkta evliyim.yumurtlama problemim varmış.bu ay gannophen ve ovitrelle iğne kullandım merak ettim ilk ay hemen hamile kalan varmı yoksa beklemekmi gerekiyo çok.

2. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #2
    Merhaba Bende Bilmiyorum Bu Ay Basliycam Klomene Ama Merak Ettigim Bisey Var Benim Doktorum Ilk Ay Oldugundanmi Adetin 12ci Gunu Yumurtlamaya Bakicaz Demedi Sana Baktimi Doktorun

3. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #3
    canım banda dr adetimin 14, gün gel dedi.bana ganophen verdi adetin 5.günü başla 5 gün kullan ve 5 gün ilişki yok sonra gel dedi oda 14,güne denk geliyodu.gittim tam olmamaış 2 gün sona dedi 16,günü gittim çok güze dedi iğneyi vurdu bakalım bekliyorum ayın 13,ünde vurundum iğneyi.

sanırım daha önce neden çağırmadı diye düşündün.bende öle düşündüm ama haklıymış doktor birazda güvenmek gerek sanırım:)

4. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #4
    Beki Sana Ilk Ilaci Kullandigin Aymi Bakti

5. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #5
    evt canım.ben tam anlayamadım sanırım seni hiçmi çağırmadı kontrole.çağırması gerekiyodu kontrol etmesi ve oluşup oluşmadığına bakması gerekti.ve şayet gekli ise iğne vurması ki bu iğne yumurtan çatlamazsa vuruluyosun.benim ilk tedavim beni çağırdı 2 kez kont.gittim.

6. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #6
    Ya Banada Ilaci Ayni şelilde Kullanmamai Söyledi Adet Olmayi Bekliyorum Ama Sugun Gel Falan Demedi öbür Ayi Bekle Adetin Olmazsa Gel Dedi Bende Ilk Kullandigim Icin öyle Dedi Diye Dusundüm

7. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #7
    bilemiyorum canım ama genelde bu ilacı kullanan herkesten duyduğum kadarıyla kontrole gidiyolar.bilmiyorum belki doktorunun bi bildiği vardır.sorun yumurta tembelliğimi acaba senin. benimki öle çünkü.
    eğer adet olmazsan 10 gün sonra adet olursan da adetinin 2, günü gel tekrar tedaviye başlayalım dedi.

8. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #8
    selam canım.benimde sorunum seninle aynı..yumurtlama problemi yani.ben geçen ay başladım tedaviye gonaphene kullandım senin gibi ama sonuc alamadık.bu ay oldu ama şükür.çatlatma iğnesini yeni yaptırdım bende..bende senin gibi ilk ayında sonuc alanlar var mı merak ediyorum.ben bu ay çok umutluydum ama okudugum kadarıyla çatlatma iğnesinden sonra bile hamile kalan cok az.bu biraz moralimi bozsa da hayırlısı demekten başka çare yokk.napalım daha büyük dert vermesin allah demek lazım.inş. senin bu ay olur canım.

9. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #9
    merhaba canım.demekki aynı kaderi paylaşıyoruz.umudumuzu kaybetmeylim cnm belkide olur neden olmasın sonuçta olanlar var.bunlardan birde biz olabilirz bu konuda moral çok önemli 1 yıldır çok sıkıntı yaşadığım zamanlar oldu moralimi ve umudumu kaybettiğim ama bu sadece kendimizi değil eşlerimizide yıpratıyo.bence biz moralli olalimki bebeklerimizde bir an önce gelsin.senin ilk ay iğne olmadı sanırım benim bu ilk 16,günde yumurtaların çok ii dedi iğne vurdu bakalım beklicez başka çare yok.hepimiz için hayırlsıı

10. Konu Sahibi : meleğimmm:):) #10
    canım birde ban doktorum ilk yumurta oluşmadığını öğrenince ben bi anda yıkılmıştım sanki çok kötü bişi gibi gelmişti.ama doktorum bunun ii bişi olduğunu söledi bende şaşırım hatta kızdım bile ne diyo bu adama diye ama onu sonra anladım .bu tıpta en kolay çözüm bulabildiğimiz ve ii sonuç elde ettiğimiz bi olay dedi.(sonuçta yumurtanda gelişmiş seninde ilaca cvp vermiş) asıl problme hiçbir sorun olmadığı halde hamilelik olmazsa işte bu daha zor bi durum dedi.yani bi yönden en azından problem belli ve bu zamana kadar hamiş olmamamızın sebebi belli.yani arkadaşım herşeyden ii bişi çıkarmak gerek.olumlu düşünelim olumlu olsun.(bugünden pek bi iyimserim nedense)

Sayfa: 1/3 123 SonSon