Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk takma kahkül kullanan var mı?

gamsee

xoxo
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
304
4
ben bu kahküllerden istiyorum çıtçıt mı onlar da? kullanışlı oluyo mu acaba deneyeniniz var mı?peki kendi çıtçıtımdan yaptırabiliyomuyum bilen var mı?

valla foto yok çünkü anormal bişey değil normal kahküllerden ayırt edilmiyo ki ne fotosu?? =)

takma kahkül bence fazlasıyla anlaşılır.. nasıl gizleyeceksin ki onu????CADIARZUCADIARZU

ya aslında kullananlar gördüğüm kadarıyla pek bişey de yapmıyolar ve belli de olmuyo gibi.. bilmiyorum ben de işte o yüzden size soruyorum

daha önce duymuştm ama hiç görmedim kafamçokkarıştı
fiyatı uygunsa belki ben de alırım,, kendi kahküllerimi sevmiyorum =p en ufak bişeyde çok kötü oluolar çünkü..

Caramela bir link yollamış baktım bnde. yurdışında siyah ırk bunlardan kullanıyor sürekli hatta birkere Beyonce takmış ve postiş olduğu gözüküyor diye gazeteye çıkmıştı :) yani beyonce ninde kendi saçı değil :)

oooooooooyyyyyyyyy anammmmmmmmm ben öle boş şeyleri:)kafama takmam........hadi sağlıcakla kal...

Ya bende istiyorum bunlardan:icecream: Koca kahkül sevmiyor ama ben bazen avatarımdaki gibi olmak istiyorum:1rolleyes:

ya bencede çok güzel bişey çünkü ben mesela bir gün kahküllü olmak istiyorum ama öbür gün değil, işte tam bana göre ama nerden bulcam...

çok fazla ya :S öğrenci halimle ona o kadar para veremem =p

en iyisi kahküllerimi uzatiim, gidip doğru düzgün kestiriymfisfisfis

ya ben aradım kahkül bulamadım.. kuaförüme sordum onun peruk çıtçıt satan yerinde bile yokmuş.. nerden bulcam bilmiyorum.. arkadaşım söyledi fiyatı 30 falanmış nerde peki dedim perukçularda dedi =D saol dedim bilmiyodum..

X