Kasik Ağrisi çekenler Varmi

ELF-RCP

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
162
0
Arkadaşlar Merhaba Burda Az çok Birbirimizi Tanioruz Ve Konuyla Ilgili Konu Açmak Istedm çünkü çok Ciddi Bi Sorun Benim Ciddi Anlamda Kasik Ağrim Oluo Ve Sağ Tarafimda Oluio özellikle Ilişki Sirasinda Dahada ç.ok Artio Bazen Dayanilmicak Boyutta Oluo Işte Adet Sonrasi Yumurtlama Olabilir Dediler Kist Yapar Dediler V.s Bir Sürü şey Sizdede Ayni Sorun Varmi Arkadaşlar...

Canım 2 gündür bendede var adetimin ilk gününden itibaren sayarsak bugün 16 gün çoğu kişi yumurtlama günüdür ondan kasık ağrın oluyordur ve benim ağrıyla beraber bir pıhtı geldi kahverengili beyazlı dr. aradım gebelik testi yapmamı söyledi bu ağrı batma gerginlik gebelik belirtisi olabiliyormuş...
Yada kist, iltihap, enfeksiyon falanda olabilir bence sende bir test yap negatif çıkıyor ve ağrıların eğer devam ederse bir dr. görün..a.s.

Canım 2 gündür bendede var adetimin ilk gününden itibaren sayarsak bugün 16 gün çoğu kişi yumurtlama günüdür ondan kasık ağrın oluyordur ve benim ağrıyla beraber bir pıhtı geldi kahverengili beyazlı dr. aradım gebelik testi yapmamı söyledi bu ağrı batma gerginlik gebelik belirtisi olabiliyormuş...
Yada kist, iltihap, enfeksiyon falanda olabilir bence sende bir test yap negatif çıkıyor ve ağrıların eğer devam ederse bir dr. görün..a.s.
canım inan artık her ay doktora gitmekten fenalık geldi hep aynı sorunla bende bu ağrı sürekli oluo hep kasık ağrısı enfeksiyon dediler tedavi oldum kist dediler kist adete yakın patlama yaparmış ondan dediler kiiii bu arada adetime yakın değil yani 15 gün var yani ben yine yumurtlamaya bağladım ne diyim bilmiorum hem normalde hafifin biraz üstünde ağrı var hemde ilişki sırasında şiddetli ağrı var artık eşime bile sölemiorum bunu belki de hamişimdir inşşşşşşşşş bilmiorum

Ah canım benim kıyamam sana; bende her ay o yada bu sebepten dolayı mutlaka her ay dr. gidip muayene olmak zorunda kalıyorum.
6 ay önce dış gebelik geçirdim ameliyat oldum ameliyattan sonraki kontrole gittiğimde dr. 5,5 cm. lik bir kist gördü düşünsene nasıl birden öyle bir kist oluştu daha sonra 4 ay doğum kontrol hapı kullandım kistin gitmesi, sonra yine bir kasık ağrısı gittim enfeksiyon çıktı bir sürü antibiyotik kullandım,nisan ayında rahim filmi çekindim geçen ay adetim epey gecikti evde test yaptım ikinci çizgi silikte olsa vardı dr. aradım olabilir dedi gel bir kan testi yapalım dedi eşime dedimki bu sefer eminim var çünkü olmasa bu çizgi çıkmaz öyle bir sevindimki eşim bu kadar ümitlenmek istemedi bense hayır bu sefer var dedim dr. gittim ve malesef 2,1 çıktı bhcg yani yalancı çoban oldum herkese karşı, bu ayda yine kasık ağrılarım var acabamı diyorum ama yinede bilmiyorum ama inan dr. gitmektende bıktım ya kist , ya enfeksiyon çıkıyor allah hepimiz için herşeyin hayırlısını versin.
Tatlım birde sana bişey sorcam gebelik olması için gün aşırı ilişki diyorlar ama tutki haftada bir birlikte oldun o ay hesaplama yapmadın hamile kalma ihtimalin yinede varmıkiCADIARZU

Ah canım benim kıyamam sana; bende her ay o yada bu sebepten dolayı mutlaka her ay dr. gidip muayene olmak zorunda kalıyorum.
6 ay önce dış gebelik geçirdim ameliyat oldum ameliyattan sonraki kontrole gittiğimde dr. 5,5 cm. lik bir kist gördü düşünsene nasıl birden öyle bir kist oluştu daha sonra 4 ay doğum kontrol hapı kullandım kistin gitmesi, sonra yine bir kasık ağrısı gittim enfeksiyon çıktı bir sürü antibiyotik kullandım,nisan ayında rahim filmi çekindim geçen ay adetim epey gecikti evde test yaptım ikinci çizgi silikte olsa vardı dr. aradım olabilir dedi gel bir kan testi yapalım dedi eşime dedimki bu sefer eminim var çünkü olmasa bu çizgi çıkmaz öyle bir sevindimki eşim bu kadar ümitlenmek istemedi bense hayır bu sefer var dedim dr. gittim ve malesef 2,1 çıktı bhcg yani yalancı çoban oldum herkese karşı, bu ayda yine kasık ağrılarım var acabamı diyorum ama yinede bilmiyorum ama inan dr. gitmektende bıktım ya kist , ya enfeksiyon çıkıyor allah hepimiz için herşeyin hayırlısını versin.
Tatlım birde sana bişey sorcam gebelik olması için gün aşırı ilişki diyorlar ama tutki haftada bir birlikte oldun o ay hesaplama yapmadın hamile kalma ihtimalin yinede varmıkiCADIARZU

aynen öle bende her ay bi umut şu an kasık ağrımdan duramıorm ama hala diorumki belki hamileyimdir canım benim tabiki bebek olur ya benim abimlerin 1 kere denemişler tabi bunu bana abimin eşi anlattı ve tuttu ondan sonra onların haberi yok tabi hamilelikten abimin eşi bir sürü miğde hapı içti o ay miğdesi çok ağrıodu ay sonu bi baktıki hamile ve şu an 5.5 aylık çok ta iyi gidio gebeliği bebişte iyi yani anlatmak idtediğim aslında çocuk düşünenler için evet günaşırı bizde öle yapmaya çalıuşıourz ama bazen olmuo yani haftada 2 oluo onun için bebek ölede olabilir kısmet bu hiç beklemdiğin bi anda öle bi gün olurki bi bakarsın hamile kalmışsın ama çok zor bişey bekleyipte hamile kalamamak daha sabah işe gelirke,n yolda düşündümde eğer olmazsan beni ve eşime neler bekler die bir sürü şey tedaviler ilaçlar bi sürü şey allah yardımcmız olsun arkadaşım

aynı şeyleri bende düşünüyorum zaten bu süreçler çok yıpratıcı acı çeken üzülen genelde biz kadınlar oluyoruz herkes kendi çektiğini biliyor ama birde buna çevrenin soruları, insanı kısır yerine koymalarıda eklenince hepten çekilmez oluyor inan kaç kere ağlattılar beni üzülmeyeyemi diyorum ama olmuyor ister istemez içim ağlamaya başlıyor...
Dr. bize dış gebelikten sonra 2 ay önce 1 yıl süre verdi koskaca bir yıl onlara göre okadar basitki beklemek ama beklemek insanın sabrını, umudunu herşeyini dahada ağırlaştırıyor,
mesela ben bana tahlil yapılmasını istiyorum rahim filminde tek tüpüm tıkalı çıktı mesela ben her ay yumurtluyormuyum, tüpümün tıkalı çıktığı yerdende yumurtlamam oluyormu bir sorun varmı yokmu vs. hiçbir şey bilmiyorum bana hiçbirşey yapılmadı allah korusun bu 1 sene içinde olmazsa ben koskoca 1 seneyi kaybetmiş olacağımsenağlamasenağlamasenağlama

aynı şeyleri Bende Düşünüyorum Zaten Bu Süreçler çok Yıpratıcı Acı çeken üzülen Genelde Biz Kadınlar Oluyoruz Herkes Kendi çektiğini Biliyor Ama Birde Buna çevrenin Soruları, Insanı Kısır Yerine Koymalarıda Eklenince Hepten çekilmez Oluyor Inan Kaç Kere Ağlattılar Beni üzülmeyeyemi Diyorum Ama Olmuyor Ister Istemez Içim Ağlamaya Başlıyor...
Dr. Bize Dış Gebelikten Sonra 2 Ay önce 1 Yıl Süre Verdi Koskaca Bir Yıl Onlara Göre Okadar Basitki Beklemek Ama Beklemek Insanın Sabrını, Umudunu Herşeyini Dahada Ağırlaştırıyor,
Mesela Ben Bana Tahlil Yapılmasını Istiyorum Rahim Filminde Tek Tüpüm Tıkalı çıktı Mesela Ben Her Ay Yumurtluyormuyum, Tüpümün Tıkalı çıktığı Yerdende Yumurtlamam Oluyormu Bir Sorun Varmı Yokmu Vs. Hiçbir şey Bilmiyorum Bana Hiçbirşey Yapılmadı Allah Korusun Bu 1 Sene Içinde Olmazsa Ben Koskoca 1 Seneyi Kaybetmiş Olacağımsenağlamasenağlamasenağlama

O Zman Hayatim Sen Jinekoloğuna Iyice Araştirip öle Karar Ver Sana Güzel Bi Tedavi Uygulansin Diş Gebelik Olayina üzüldüm Zor Bişey Gerçekten Umudunun Bitmesi Kendini Hamile Hazirlayip Umutlarin Tükenmesi Senin Işin Daha Da Zormuş Rabbim Sana Sabir Versin Bende Rahim Filmi çektiricem Fakat Nasil Senin Ağrin Oldumu Hiç çektirirken

tatlım ben rahim filmi çekineceğimi 4 ay önceden öğrendim dış gebelik geçirdim dr. rahim filmi çekeceğini söyledi kist falan çıkınca 4 ay bekledik inan internette falan okadar araştırdımki gözüm korkmuştu açıkcası, tanıdaklarımdan filim çekinenler vardı sordum aman allahım ne hikayeler söylediler bana ilk işim dr. gittim ben film çekinirim ama beni bayıltın anestezi altında çekin dedim dr. kesinlikle böyle yapmayacağını bayıltmadan çekeceğini söyledi...ikna edemedim onu bir türlü
Rahim filmi çekineceğim sabah dr. bana bir ağrı kesici ve kas gevşeltici iğne yaptıktan sonra röntgen odasında ultrason yardımıyla filmim çekildi bir tek aleti yerleştirirken acıyor oda normal vajinel muayene yaparken acıdığı gibi acıyor daha sonra şırıngayla ilacı verinken biraz karnında bir kasınç hissediyorsun ve sadece kasıklarında saniyelik adet ağrısı gibi bir sancı giriyor bütün işlem bu kadar tatlım inan korkulacak bişey yok birde benim acı eşiğim çok düşüktür ben dayandıysam herkes dayanır....Dr.um film çekimi bittikten sonra ben masadan kalkmaya çalışıyorum bana korktuğun kadar varmıymış dedi bende hayır yokmuş dedim gördünmü dedi dr. bu kadarcık şey için boşu boşuna narkoz alacaktın buna değermiydi dedi bende hayır gerçekten gerek yokmuş dedim.. korkma tatlım umarım sonuçların güzel çıkar...
Siz ne kadar süredir istiyorsunuz, ne kadar zamandır olmuyor, düşük falan yaşadınmı?:1hug:

tatlım Ben Rahim Filmi çekineceğimi 4 Ay önceden öğrendim Dış Gebelik Geçirdim Dr. Rahim Filmi çekeceğini Söyledi Kist Falan çıkınca 4 Ay Bekledik Inan Internette Falan Okadar Araştırdımki Gözüm Korkmuştu Açıkcası, Tanıdaklarımdan Filim çekinenler Vardı Sordum Aman Allahım Ne Hikayeler Söylediler Bana Ilk Işim Dr. Gittim Ben Film çekinirim Ama Beni Bayıltın Anestezi Altında çekin Dedim Dr. Kesinlikle Böyle Yapmayacağını Bayıltmadan çekeceğini Söyledi...ikna Edemedim Onu Bir Türlü
Rahim Filmi çekineceğim Sabah Dr. Bana Bir Ağrı Kesici Ve Kas Gevşeltici Iğne Yaptıktan Sonra Röntgen Odasında Ultrason Yardımıyla Filmim çekildi Bir Tek Aleti Yerleştirirken Acıyor Oda Normal Vajinel Muayene Yaparken Acıdığı Gibi Acıyor Daha Sonra şırıngayla Ilacı Verinken Biraz Karnında Bir Kasınç Hissediyorsun Ve Sadece Kasıklarında Saniyelik Adet Ağrısı Gibi Bir Sancı Giriyor Bütün Işlem Bu Kadar Tatlım Inan Korkulacak Bişey Yok Birde Benim Acı Eşiğim çok Düşüktür Ben Dayandıysam Herkes Dayanır....dr.um Film çekimi Bittikten Sonra Ben Masadan Kalkmaya çalışıyorum Bana Korktuğun Kadar Varmıymış Dedi Bende Hayır Yokmuş Dedim Gördünmü Dedi Dr. Bu Kadarcık şey Için Boşu Boşuna Narkoz Alacaktın Buna Değermiydi Dedi Bende Hayır Gerçekten Gerek Yokmuş Dedim.. Korkma Tatlım Umarım Sonuçların Güzel çıkar...
Siz Ne Kadar Süredir Istiyorsunuz, Ne Kadar Zamandır Olmuyor, Düşük Falan Yaşadınmı?:1hug:
Biz 1 Yildir Düşünüoruz Ama Olmadi Işte Banada Normal Bişey Yok Dediler Gözle Gözüken Eşimde Test Yaptirdi Oda Normal Ama Bi Rahim Filmi Kaldi Tüplerden Olablir Dendi Ama Işte Oun Içinde Doktorum Bekle Bakalimbi Kaç Ay Daha Dedi öle Işte çok şükür Hiç Düşük Yok Bende

hayırlısı olsun hepimiz için inşallah tez zamanda hepimiz anne oluruz....inan dün akşam eşimle dışarı yemeğe gittik arka masada bir aile oturuyordu bebekleri vardı çok tatlıydı onuda masaya bebek sandalyesine oturtmuşlar inan içim öyle kötü olduki gözlerim doldu hemen çünkü bende bebeğimi kaybetmeseydim şimdi 8 aylı olacaktı yolunu gözlüyor olacaktık ne yapalım nasip böyleymiş ağlasakta gülsekte boş herşey olacağına varıyor...

hayırlısı olsun hepimiz için inşallah tez zamanda hepimiz anne oluruz....inan dün akşam eşimle dışarı yemeğe gittik arka masada bir aile oturuyordu bebekleri vardı çok tatlıydı onuda masaya bebek sandalyesine oturtmuşlar inan içim öyle kötü olduki gözlerim doldu hemen çünkü bende bebeğimi kaybetmeseydim şimdi 8 aylı olacaktı yolunu gözlüyor olacaktık ne yapalım nasip böyleymiş ağlasakta gülsekte boş herşey olacağına varıyor...[/QUOT
AYNEN ÖLE CANIM ONUN RIZKIDA BU DÜNYADA O KADARMIŞ SEN BUNDAN SONRAYA BAK SONUÇTA SENİN ELİNDE OLAN BİŞEY DEĞİL ODA ALLAHTAN SEN KENDİNİ AVUTMAN LAZIM ÇÜNKÜ SENİN BEBĞİN OLUO Bİ PROBLEM YOK YİNE OLUR ÖLE AVUT KENDİNİ HAYATIM

İki yıldır kaşık ağrısı cekiyorum kaşık ve bel beraber agriyor hayattan bezdirdi beni tüm antibiyotikleri içtim iğneler ama geçmiyor enfeksiyon bitmiyor

X