Aşılama Aşilamasi Tutan Arkadaslar Bakabilirmi??

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

melisesra

maşallah benim oğluma
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
13.753
13
41
Selam Arkadaslar Ben Araniza Yeni Katildim 1.asilamam Tutmadi şimdi Regl Olmayi Bekliyorum.aşilama Yapilacak
Aşilamasi Tutan Arkadaslar Aşilama Yapildiktan Sonra Nelere Dikkat Ettiniz Neler Yiyip Neler Yemememiz Lazim Benim Hic Istahim Yok Dogru Duzgun Kahvalti Bile Etmiyorum Yardimci Olursaniz Sevinirim.tesekkurler

naz bende yeni aşılama oldum ama tek yumurta büyüdü oda kalitesizdi dr. tutmaz dedi. bende regl olmayı bekliyorum anlıcan senin sorunun neydi neden aşılama oluyorsun ben pkosum.

Canim Ben Vajinusmusum Bide Bende Regl Duzensizlikte Var Pkomu Bilmiyorum Ama Reglin 3.gunu Tahliller Yapilicak

Bende Tesekkur Ederim Canim
Ihsallah Seninde Tutar
Okadar çok Istiyoruzki Eşimle Ilkini Mart Ayinda Yaptirmistik Husrana Ugradik Kistler Olustu Hep Bende

:nazar: :nazar:selam nazcım bende 3 defa aşılama oldum tutmadı benim sebebsiz infertilite yani sorun ikimiz de de yok ama bebek olmuyo şimdi laparoskopi yapılacak rahmin içine bakılıcak daha sonra tüp bebek ama ini senin hiç bunlara gerek kalmaz benimle aynı gün aşılama olanların tuttu ama senin de inş tutar rahat ol sıkma kendini tutar inş canım allah emeklerini ve emeklerimizi boşa çıkarmasın :sm_cool::sm_cool:

:nazar: :nazar:selam nazcım bende 3 defa aşılama oldum tutmadı benim sebebsiz infertilite yani sorun ikimiz de de yok ama bebek olmuyo şimdi laparoskopi yapılacak rahmin içine bakılıcak daha sonra tüp bebek ama ini senin hiç bunlara gerek kalmaz benimle aynı gün aşılama olanların tuttu ama senin de inş tutar rahat ol sıkma kendini tutar inş canım allah emeklerini ve emeklerimizi boşa çıkarmasın :sm_cool::sm_cool:

yanlış bilmiyorsan laparoskopi Tüplerde yada rahim içinde yapışıklık olunca yapılan bir işlem değilmi ?? Sana rahim filmi çekmedilermi ... Sebepsiz İnfertilite demişsin rahim filmi çekmiş olmları lazım e çektilersede rahmimde yada tüplerde sorun yoksa neden laproskopi oluyorsun :uhm:

bende 3aşılama oldum tutmadı ama aşılamalardan önce rahim filmi çekilmişti allah çok şükür temiz çıktı ama 3aşılama tutmayınca laparoskopi yapıcaz denmedi tüpbebekten önce ... alllah allah ilginç geldi budurm bana...

rahim filmi çektirdim tabi çekmem mi herşey normaldi açık tüpler ama rahim filminde gözden kaçan bi şey olabilir die yapıcaz dr öle dedi nazcım rahim filmi çekilmeden aşılama pek yapılmıyo çünkü tüplerde bi sorun olursa aşılama boşa çıkar die bana yapıldı aman ne bileyim her dr farklı rabbim en kısa zaman da bebiişlerimizi kucaklamayı nasip etsin :sm_confused: :sm_confused:

en yarın tahlil yaptırıcam 14 gün oldu aşılama yapılalı inş tutar pek içimde bişey yok ama bakalım hayırlısı artık
canım merhaba inşallah bebeğin sana ve hayata merhaba der bende sakaryadayım yani çok yakınız ve yanlış hatırlamıyorsam vajinusmussun sende benim gibi dualarım seninle canım bende buay yaptırıcam inşallah ilaç kullanıyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

doktorum herhangı bı hastalıgın kötü bır gecmısın yok dedı yasında genc dedı gerek yok dedi rahım fılmıne

nazcım inş sen hamiş kalırsın canım allahım sana bu müjdeli haberi inş nasip eder bu aşıılamada eğer hamiş olursan yaz tamam mı merak ederim

en yarın tahlil yaptırıcam 14 gün oldu aşılama yapılalı inş tutar pek içimde bişey yok ama bakalım hayırlısı artık

merhaba canım bende kocaelinden. aşılama yaptrıalı 1 hafta oldu benim de beklemediyim .canım sen kocaelinde nerde yaptu-ırdın merak e:ttim canım.:uhm:

X