Cilt Bakımı Ürünleri kimyasal pling

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Pink_U

Eğrilere eş misin dünya
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2008
841
1
Düzenli bi şekilde dermatoloğa kimyasal piling yaptırıpta iyi sonuç alan varmı kızlar.yaptırmayı düşünüyorum tecrübesi olanlardan bilgi bekliyorum.

ben yaptırdım yazın yapılmıyor canım neyse yüzümde çok fazla sivilce vardı senağlama kışın haftada 1 gün olmak üzere 4 seans kimyasal peeling yaptırdım ben çalıştığım için easy phytıc var (yüzeysel kimyasal peeling) yaptırdım eğer çalışmasaydım tca (daha derin peeling) yaptıracaktım neyse 1 ay ara verdik 4 seans daha yaptırdım şükür şu anda sivilcem yok :sm_cool: ayrıca sivilce lekelerimde çabuk geçti güneşten iyi korunmak çok önemli :enbuyukkk:

sağol canım.ben doktora sordumda ilk önce sivilce tedavisi yapmamız gerek dedi.bendede fazla sivilceyok aslında adet dönemlerimde çıkıyo.neyse bende denicem artık denemediğim bi bu kaldı zatenkafamçokkarıştı

kimyasal peelingin derin çukurlara karşı faydası var mı?yardımcı olursanız sevinirim.

yaptıranlardan yorumlar bekliyoruz lütfen iyi veya kötü sonuçlar deneyimlerinizi paylaşınız lütfen:dance::dance:

Ben sivilce tedav,s,ndeyim sonrasında izler için gerekli olabilir belkş diye düşünüyürum maliyeti nedir ortalama birşey söyleyebilirimisinisŞenizŞeniz

üniversite hastanesine dışardan gelenlere 40 YTL'ye yapılıyor. yaptıranlar çok memnun ve arkadaşın dediği gibi kışın yapılıyor. çok koyu sivilce lekeleri için lazer öneriyorlar. ama lekeler için kesin çözüm.

merhaba arkadaşlar ben şu anda kiyasal peeling tedavisi görüyorum 7.seansıma cuma günü gidicem, şu an yüzümde izlerim adına hiçbir değişiklik yok ne yazık ki:1no2: izlerim üst derimde değil orta yüzeydeymiş.. daha sağlıklı görünüyor tabiki cildim fakat izlerim olduğu gibi duruyor 8 seans sonrasında biticek tedavim. 6 ayda bir tekrarlarız dedi doktorum ilk başlarken de açıkçası bebek gibi olucak demedi ama % 70 geçme garantisi verebilirim dedi ben ona da razıydım ama :KK43:( gelen giden yok :):) bu sonra etkisini gösteren bir tedavi mi...anlamadım ki ??? ya da ciltten cilde değişen bişeymi?? hayır dedi doktorum..ben çok mu erken bekliyorum etkisini... :KK43:( mutlu değilim ama onu biliyorum :/

X