Sesu Ilık Agda Kullananlar?

Sesu ılık ağdayı bacaklarımda kullanıyorum ve gerçekten çok güzel oluyor. Ben 2-3 senedir kullanıyorum. Düzenli olarak kullandığım için sanırım fazla gür değiller, azaldılar bayağı. ılk zamanlar canım yanıyordu ama şimdi alıştım neredeyse anlamıyorum bile. Ama koltukaltımda beceremiyorum. Koltukaltımdaki tüyler biraz sert olduğu için gelmiyorlar ağdaya. Diyorum ki koltukaltıma ilk çıktğı zamanlar jilet vurmasaydım keşke sadece ağdayla alsaydım öyle devam etseydim şimdi ince olurlardı eminim ki. Ben de bu yüzden eldivenle alıyorum.
Bikini gölgesine ağda yapmayı denedim ama beceremedim az bişey aldım o kadar. Aldığım yerlerdeki tüyler de bir tuhaf oldu, sivilce filan çıktı canım çok yandı.:KK43:(
Ama bikini bölgesinde ağdaya başlamak istiyorum artıkkk...

Sesu ılık ağdayı bacaklarımda kullanıyorum ve gerçekten çok güzel oluyor. Ben 2-3 senedir kullanıyorum. Düzenli olarak kullandığım için sanırım fazla gür değiller, azaldılar bayağı. İlk zamanlar canım yanıyordu ama şimdi alıştım neredeyse anlamıyorum bile. Ama koltukaltımda beceremiyorum. Koltukaltımdaki tüyler biraz sert olduğu için gelmiyorlar ağdaya. Diyorum ki koltukaltıma ilk çıktğı zamanlar jilet vurmasaydım keşke sadece ağdayla alsaydım öyle devam etseydim şimdi ince olurlardı eminim ki. Ben de bu yüzden eldivenle alıyorum.
Bikini gölgesine ağda yapmayı denedim ama beceremedim az bişey aldım o kadar. Aldığım yerlerdeki tüyler de bir tuhaf oldu, sivilce filan çıktı canım çok yandı.:KK43:(
Ama bikini bölgesinde ağdaya başlamak istiyorum artıkkk...

evet cnm bende bacaklarıma yıllardır kullanıyorum aynen senin gibi bikini bölgesinide denedim benimde bi tuhaf oldu sivilce gibi kızarık kızarık noktacıklar çıktı bephanten sür geçiriyor:teytey:

evet cnm bende bacaklarıma yıllardır kullanıyorum aynen senin gibi bikini bölgesinide denedim benimde bi tuhaf oldu sivilce gibi kızarık kızarık noktacıklar çıktı bephanten sür geçiriyor:teytey:

Teşekkür ederim canım, denicem bephanten kremi bi daha ki sefere :1hug:

X