Diş estetiği fiyatları

pembeoje

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
19
0
40
şimdi araştırdım laminate veerner tek dişe 600 milyon ,empress full porselen 500 milyon
bunlar kaliteli olanlar bunların kalitesizleri daha ucuz ama kalitesizler dişlerde kanama dişetlerinde şişme yapıyorlar 11 dişe 6,500 milyar istedi doktor ...

empress full porselenler çok estetik duruyo ve metal desteksiz olduğundan daha doğal görünüyo,ışık geçiriyo

laminateler ucuzları düşten düşebiliyo ama kaliteli olanları sağlam bişi olmuyo ve en doğal görüneni yaprak porselen diyede geçiyo

metal destekli porselenler daha ucuz ama estetik olarak güzel görünmüyolar pek onlarında fiyatları 150-225-300 milyon civarlarında yine porselen kalitesine göre değişiyo

bilginize..............

ahh ahhh tek hayalim dislerimin bembeyaz olmasi 6 .5 milyarmi daha cok calismam lazim cok isimiz sayisal lottoyami kaldi ne ama yinede verdigin bilgiler icin saglo canimsin....

diş beyazlatmak 400ytl imiş 1 hafta yarım saatini ayırıyomuşsun yaptırmıycam ben pahalısengözlerimebaksanab

diş beyazlatmanın birde dez avantajı var. kullandıkları ilaç hassasiyet yapıo. ben çok pişman olmuştum :mymeka:

tek dişimi kaplatmak istiyorum. Baya arkalarda o yuzden estetik olması hiç önemli değil. Düzgün dursun yeter. Metal destekliler dayanıklı mı acaba?

Zaten arka dişlerde çiğneme kuvveti fazla diye metal destekliyi tavsiye ediyor doktorlar canım..

X