Sir ve Aurora 'nin Incileri - Nermin Bezmen

E

EU1

Ziyaretçi
NERMİN BEZMEN İ DAHA ÖNCE EMİNİM DUYDUNUZ...DAHA ÖNCE SIR ADLI KİTABI ÇIKAN VE UZUN SÜRE LİSTE BAŞI OLDUKTAN SONRA ŞİMDİ BU KİTABIN DEVAMI AURORA NIN İNCİLERİ ÇIKTI...

Link Silinmiştir.

96'ncı yaş gününde sonsuzluk uykusuna daldığında, ne yaşı okunuyordu yüzünden ne yaşadıkları; aşkı baş tacı, kaderi en büyük rakibi olmuş muhteşem kadının. Sadece, muzipçe gülümsemekteydi. Planlı çıkmıştı son yolculuğuna, çocuklarına ve torunlarına çözülmek üzere bıraktığı sırların yaratacağı şoku bilerek.

SIR, tarihi dokusu içinde romantizm ve cinsellikle beslenen, keyif ile hüznü, ihtiras ile melodramı seviştiren bir öykü. Kahramanlarının birbirine estetik bir erotizmle örülmüş SIR'larıyla beraber aşkı, cinselliği bir kez daha sorgulayacak, belki kahramanlardan biri olmak isteyeceksiniz. Belki de... siz zaten onlardan birisiniz.

Link Silinmiştir.

öok satan sır ın devamı...bir tiyatro oyunu gibi hazırlanmış sürprizlerle dolu serüvande kendi iç dünyasını,kadınlığını,kocasıyla ilişkilerini sorgulayan bir genç kadının,babaannesinin romantizm ve cinsellikle beslenen,keyif ile hüznü,ihtiras ile melodramı seviştiren hayatını tekrarlamaya cesareti olacak mı?onun aşklarına,kayıp bebeğine ve aurora nın incilerine ulaşmaya çalışırken kendi iç dünyasındaki yolculuk genç hüma yı hangi limana atacak?sır ın devamı olan bu roman size bir kez daha ,nine ve dedelerinizin de bir zamanlar,tutkulu ve ihtiraslı aşklar yaşamış olabileceğini hatırlatacak...

şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar...mutlaka okuyun,pişman olmazsınız!!

teşekkürler. SIR ı okumuştum ben.şimdi sıra diğerinde.

(diğer başlıkta da AURORA NIN İNCİLERİ nin tanıtımı var canım. yeni çıkan kitaplar diye bir konu açmıştı zeyy, oraya eklendi bu kitapta.)

canımcım olsun. seninki daha can alıcı olmuş .koyu harflerle

arkadaşlar bende şu anda Sır kitabını okuyorum fakat pek beğendiğimi söyleyemem...bi şiilerden fazlasıyla rahatsız olduğumu söyleyebilirim.. hüma teyzem bi günlük bırakmış çoluk çocuk torun torba okumalarını istemiş felan ..yalnız buram buram cinsellik kokan anıları hatta kokan demeyelim çok masum kalır cinselliğini yaşarken ki duyduğu hazlar hatta yaşarkenki ayrıntıları (gazete köşelerinde anlatılan seks hikayelerinden farksız) yani bütün bunları torunlarının ve çocuklarının bilmesini istemesi bi türlü mantığıma yatmadı. bende mi bi acaiplik var die düşünüp netteki yorumları kontrol ettiğimde çoğu kişi benimle hemfikirdi. neden bunları anlatıoorki dediğimde belki bi nedeni vardır die düşündüm kitabın sonuna dooru çıkar felan ama yok hem bunun ne gibi bi nedeni olabilir ki.?? neyse okuyanlar varsa anlatmak istediimi anlicaktır..

Ben arka arkaya Sır ve Auroranın İncilerini okudum İnanılmaz etkilendim. Kadın gerçekten mükmellel yazıyor. Kurt Seyt Shura'yı okudum şimdi Murka'yı arıyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum...

sırı bende okudum canım çok güzel bir kitap.sürükleyici hemen okuyup bir sonraki olayı öğrenmek istiyorsun.tavsiye ederim.ama auranın incilerini okumadım.

auroranin incilerini okudum hakkaten muthisti bir kadinin sevdiklerinin olumune verdigi tepkiler muhtesem anlatilmis cok etkilendim tavsiye ederim

Herkese şiddetle bir o kadar da ısrarla tavsiye ediyorum.2 günde bitirebileceğim kitabı 1 ayda anca bitirdim.Okumak istemedim.Ağlamaktan ve sinir olmaktan kitabı kaç kere yere fırlattım. O kadar içine alıyor,sürüklüyor ki.Hala kitabın baş karakterlerinden Nesim'i hayatımda arıyorum.Bir olay karşısında Nesim de böyle yapardı diyorum.Ya da yapmazdı diyorum.Herkesi onunla kıyaslıyorum.Birilerini onun yerine koymak istiyorum.Ama yok,yapamıyorum.Nesim ve Hüma,bu hayatta asla bulamayacağımız karakterler.Rüyalarıma giriyor artık kitaptakiler,etkisinden kurtulamadım.

ıki kitabı üç günde bitirmiştim. Son derece sürükleyici ve akıcı yazılmıştı. Tavsiye ederim.

süper bi kitap sır ve auoranın incileri herkese tavsiye ederim

ıkısınıde okudum.sır'da cınsellık ayrıntılı anlatılmasından dolayı ılk basta rahatsızlık duydum.bır babaannenın yasadıgı cınsellıgı cocuk ve torunlarına ayrıntılarıyla anlatması tuhaf geldı ama sonrasında kıtap alıp goturuyor sızı.hayatımda etkılenıp agladıgım 3 kıtap var.sır,auroranın ıncılerı ve pıraye

çok severek okudum ben
iki kitapta çok güzeldi elimden bırakmak gelmedi hiç içimden..

X