Kardeşimde morarmalar oluyor, neden olabilir?

M

miska

Ziyaretçi
arkadaşlar çok canım sıkkın.. ben istanbuldayım,ailem ankarada. kardeşim sabah bana birşey söyledi. her sabah kalktığında vücudunun değişik yerlerinde çeşitli büyüklüklerde morluklar oluşuyormuş. biri geçmeden diğeri çıkıyormuş, üzerine bastırınca acıyormuş. derhal doktora gitmesini söyledim ama çok da üzüldüm. aklıma kötü şeyler geliyor:KK43:
sizce ne olabilir?

korkmayın ama löseminin belirtileri arasında bu var
ve çok sık görülür acilen bir doktora gitsin senağlama
karnı şişiyormuymuş ve kansızlık var mı
burnu kanıyor mu? mesela

Son düzenleme:
allah korusun.. allahım korusun:KK43:( teşekkür ederim uyardığın için

Canim Ayni Sorunu Geçen Yil Ben Yaşadim .hergün Bacağimda özellikle Ilginç Yerlerinde Morluklar Oluşuyordu. çok Fazla Acimiyordu Benimki Ama . Dahiliye Doktoruna Gittim Testler Istedi Bende Bi Takim Yaptirip Gösterttik Dr . çok şükür Dedi. Kan Kanserinden Süphelenmiş . Farketmeden Vucudunu Carpmişsindir Dedi Ama çarpmadima Eminim . Sizde Vakit Kaybetmeden Direkt Bir Doktora Görünün Arkadasim. Umarim Bişeyi Yoktur.

aklima kotu kotu seyler geldi simdi...hemen bi doktora gorunun,,sonucuda burda yazin olurmu merak ettim simdi...gecmis olsun

korkmayın ama löseminin belirtileri arasında bu var
ve çok sık görülür acilen bir doktora gitsin senağlama
karnı şişiyormuymuş ve kansızlık var mı
burnu kanıyor mu? mesela

hayır canım, şimdi telde sordum, o belirtiler yokmuş. çok fazla, aşırı bi sivilce basması olmuş bi de.. karaciğerle ilgili bi rahatsızlık olabilir mi acaba.. hemen yarın dr.a gidiyo, annemi babamı devreye soktum :KK43:

aklima kotu kotu seyler geldi simdi...hemen bi doktora gorunun,,sonucuda burda yazin olurmu merak ettim simdi...gecmis olsun

teşekkür ederim arkadaşım, inşallah önemli birşeyi yoktur, allahım korusun..

canım kan tahlili yaptırmalı
hemotolojiye görünmeli kardeşiniz..
kan hastalıklarından biri olabilir.
geçmiş olsun.

canım kan tahlili yaptırmalı
hemotolojiye görünmeli kardeşiniz..
kan hastalıklarından biri olabilir.
geçmiş olsun.

teşekkür ederim. önemli bişi olmaması için dua ediyorum. yarın hemen dr.a görüncek inşallah

bugün özel bi polikliniğe gitmiş, gaziye sevketmişler. yarın oraya görünecek bakalım. inşallah önemli bişi yoktur, kızlar dualarınızı esirgemeyin:KK43:

inşaallah önemli bir hastalık değildir:teselli:...bence "ITP" de olabilir,bir çeşit kan hastalığı (kötünün iyisi :KK43: )Allah şifalar versin...

Allah korusun ya:KK43:

umarım kötü bişeyi yoktur..

aynı durumu bızde yasadık kan eksıklıgı varmıs ılac verdıler ve kontrol altında.inşllh onemlı bısey degıldır gecmıs olsun

gecmis olsun kardesim rabbim tüm gecnleri evlatlarimizi korusun insallah.insallah önemli birsey cikmaz canim....RABBIM YARDINIZ OLSUN

çok teşekkür ederim arkadaşlarım, iyi ki varsınız..

Canim çok Geçmiş Olsun.
Ihmal Etmesin Kardeşin Hemen Bir Doktora Görünsün.

X