Gebelik testinde önce çift çizgi görüp sonra T çizgisi kaybolan var mı?

nesemese

Mevlam bizi koru..
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
3.621
6
Kızlar bu ay ilk defa doktor tedavisi ile klomen ve pregnyl iğne kullandım. Çatlatma iğnemi 7 Haziranda oldum ve bugün 12. günüm. Sabah dayanamayıp bir idrar gebelik testi yaptım. İlk dakikalarda çift çizgi çıktı ve çok belirgindi ikisi de. Sonra vakit ilerledikçe bebişi gösteren T çizgisi kayboldu. Bu durumda ben hamiş miyim değil miyim? Lütfen çok heyecan yaptım, benzer bir durum yaşayan var mı aranızda????

Kızlar azönce teste atmadan son kez baktım hala ikinci çizginin yerinde hiçbirşey yok. Bembeyaz. Acaba testte mi bir aksilik var? Ne yapayım, bana bir fikir verin kızlar:KK43:(

nesemese çatlatma iğnesinin etkisi 13-14.gun geçer..bundan önce yaparsan iğnede gebelik hormonu oldugundan yanıltıcı olabilir..3-4 gun sonra idrarı tekrar yap..ben 15.gun yapmıştım çift çizgi çıktı emin olamadım kan da da çıktı..

nesemese çatlatma iğnesinin etkisi 13-14.gun geçer..bundan önce yaparsan iğnede gebelik hormonu oldugundan yanıltıcı olabilir..3-4 gun sonra idrarı tekrar yap..ben 15.gun yapmıştım çift çizgi çıktı emin olamadım kan da da çıktı..

Saol canım ya ben iğnenin içeriğini bilmiyordum, en iyisi dediğin gibi birazcık daha beklemek. Hayırlısı bakalm. Çok teşekkürler ilgilendiğin için canım.

canım bence test bozuk olabılır belki .k.kda arkadaşımada öyle olmuştu hatta şaşırmıştık biz .Sonra tekrar yaptı negatif çıktı.Testini tekrarlasaydın keşke başka bir testle hakkında hayırlsıı olsun inşallah hamilesindir:))

canım bence test bozuk olabılır belki .k.kda arkadaşımada öyle olmuştu hatta şaşırmıştık biz .Sonra tekrar yaptı negatif çıktı.Testini tekrarlasaydın keşke başka bir testle hakkında hayırlsıı olsun inşallah hamilesindir:))

Canım bu arkadaşın ismini hatırlıyor musun? Kaç saattir benzer durum arıyorum ama bulamadım.

canım inşallah allah gönlüne göre verir.... herşeyin hayırlısı... allahım yüzünü güldürür inşallah...

X