otomatik vites arıyorum

meloxsx2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
66
0
48
kızlar acil otomatik vites araba arıyorum. satanlar varsa lütfen benimle iletişime geçsinler

2004 model toyota corolla düşünür müsünüz. 38.000 km de otomatik vites , full. Rengi metalik mavi ( canlı değil mavisi ) Ben güvenlik paketini çok beğenerek almıştım ; 8 tane airbag i var.

Başka ne özellik yazılır bilemiyorum , istediklerinizi sorun yanıtlayayım.

2004 model toyota corolla düşünür müsünüz. 38.000 km de otomatik vites , full. Rengi metalik mavi ( canlı değil mavisi ) Ben güvenlik paketini çok beğenerek almıştım ; 8 tane airbag i var.

Başka ne özellik yazılır bilemiyorum , istediklerinizi sorun yanıtlayayım.

fiyatta yaz arkadaşım belki biz ilgileniriz.

bu toyoto corollayı neden satıyorsunuz merak ettim birde nerdesiniz?bizde corolla düşünüyoruz ama kaza felan olmadı değil mi?merakımı bağışlayın..

bu toyoto corollayı neden satıyorsunuz merak ettim birde nerdesiniz?bizde corolla düşünüyoruz ama kaza felan olmadı değil mi?merakımı bağışlayın..

Canım mesajım eski , ev alacaktık 8. ayda onun için satalım demiştim , ama kriz patlayınca bizim ev işi de yattı dolayısıyla arabayı da satmaktan vazgeçtim.

Size de tavsiye ederim corollayı , kullanımı çok rahat ve konforlu bir araba ve en önemlisi full alırsanız eğer güvenliği çok çok iyi. Bu arada Toyota Plazalara bakın ,oralardaki satışlar çok güvenli oluyor , güvence veriyorlar. Nette de yayınlanıyor ikinci el satışları takip etmenizi tavsiye ederim. :)

tamam canım bizde düşünüyoruz araba bakalım...
toyotoları seviyor eşim dediğin gibi artık bakıcaz bişeyler:KK66:

ben de de suzuki swift var,2001 model 41 bin km de, otomatik vites, kazasız orjinal, gri renk, 9.500 tl,ilgilenen olursa yadımcı olurum

X