Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç yanınca nasıl olur??

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
517
1
38
arkadaşlar biliyorum çok gülceksiniz ama ben hiç saçın nasıl yandığını bilmiyorum yanmış bi saçta görmedim nasıl oluyor??:sm_confused:

canım benım aman yanmasın saclar:KK70: nasıl oluyor dersen boyle tuttugunda tam bır lastık gıbı oluyor tuttugunda esnemıyor kopuyor ve boyle akardıon gıbı oluyo yukarı cıkıyor saclar..

uçları aşırı derecede kırık oluyor elini attığında uçlardan iki cm koppuyor öyle ortadan kırılıyor felan elektirkleniy her bir teli

Son düzenleyen: Moderatör:
anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benım sacım yanık o zaman cunku ucları beyaz beyaz yaaa kesın duzlestırmekten oldu offffffffffffffffffffffffffffffff:KK43:((

benim saçımda düzleştirmekten pırasa gibi oldu .kabarık gür saçlarım vardı her düzleştirmede bi topar gidiyoo kırık kırık oldu.yanık mı acaba uçları beyaz gibi ama tutuncaa esnemiyo dediğiniz gibi

yanlız uçlarının beyazlığı kırıklardan da olabilir kızlar hemen endişelenmeyin =) ama şu da bir gercek düzleştiriciler de yakıyor sacları .
kuaför öyle söylemişti arkadasımın saclarına yakmış saclarını uçları beyaz beyazdı çünkü. :bbo:

düzleştirmeden önce ısı koruyucu ya da 7 24 gibi durulanmayan bir kremi sürün saçlarınıza tabi diplere değdirmeden diplere çok yaklaşmadan sonra düzleştirin bir nebze tabaka görevi görüp yanmayı biraz engeller
yanma derecesine göre değişir bilemeyeceğim ama kesilmesi lazım yanan saçın ama uzatmak istiyorsanız o zaman haftada bir saç maskesi yad a bakım yağlarından uygulayın derim görüntüyü
düzeltmiş olursunuz

kedi tüyü gibi oluyor ve aşırı kuru oluyor ve böyle tiftik tiftik görünüyo yanmış saç...ve n sürersen sür düzelmiyor..

hatta arkadaşlar sanki böyle ıslanmıyormuş gibi geliyor saç uçları.ıslatınca bile kupkuru gibi oluyor...

ahhh gel bana sor yanığı neler çekdim ben saç saçlıkdan çıkıyo resmen yüne benziyo sanki hiç saçlarını yıllarca tarananışsın gibi bir görünüm veriyo plastik oyuncak bebek saçları gibi bişii

saçı yanan biri olarak söylüyorum:)))ellerinizi saçınıza götüremiyorsunuz hatır hatır ses geliyo böyle tarak girmemiş gibi oluyo yaşken lastik gibi uzuyo ve çok çekerseniz kopuyo yandığı yerden itibaren(benim koptuda)ama şuan böyle bir sorunum yok çünkü kestirdim kurtuldum ama tek çözümü kestirmek unutmayın:)))

aa acaba benim yandımı ki :S uff çok korktum ıslanınca çok ıslak değilmiş gbi grlmemesi war bende :S

2 haftada 1 kullanıcam artık düzleştiricyi :S uff ya :KK43:

ßak canım git mutfaga yak ocagı ondan sonra dökülen bir saç telini al yaklaştır ocaktaki ateşe işte saç öyle yanıyor... a.s. :lepi:

Valla ben saçlarimi hiç yakmadim ama birkere kirpiklerimi yakmiştim. Kardeşimin düğünü için hazirlandik. Evden çikmak üzereyiz. Hadi bi sigara içeyimde öle gideriz demiştim. çakmaği bulamadim ve ocağa eğildim tabii kirpikler rimelli direk poff.

çok kötü bi durum du. Sağ gözde kirpik kalmadi düğün zehir oldu yani.

X