hastane hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun:((

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.420
38
41
Moralim okadar bozikki dok dan yana hiç şansım olmadı iyi bir dokto bulamıyorum gittiklerim hepsi özeldi ama hiç faydasını göremedim:1no2:
Sizden ricam Ümraniye Hastanesini bilen varmı bir yakınıda gitmiş olabilir sadece bilgi istiyorum kadın hastalıkları polikliniğine gitmek istiyorum ama kararsızım gidip gitmemekkte çünkü hiç bir fikrim yok......

Canim Hiç Duymadim O Hastaneyi ümraniyenin Neresinde.
Sana Katiliyorum özel Hastanelerin Bile Dr Lari Pek Ilgilenmiyorlar Ve Sen Sormadan Bilgi Vermiyorlar .

Canim Hiç Duymadim O Hastaneyi ümraniyenin Neresinde.
Sana Katiliyorum özel Hastanelerin Bile Dr Lari Pek Ilgilenmiyorlar Ve Sen Sormadan Bilgi Vermiyorlar .[/QUOTE

netten baktım adem yavuz caddesi diyor tam olarak nerde olduğunu bende bilmiyorum aslında ümraniye eğitim ve araştırma hastanesi diye geçiyor yaa artık özelden de umudum kalmadı benim okadar haklısın ki benimle gerçekten ilgilenen bir dok bulamadım verdeiğim paralara yazık hep boşuna gitti bir de devlet hastanesine gideyim diyorum göztepe ssk hastaneside olabilir ama işte bilgi olmayınca kararsız kaldım...

-onlarin Yerinde Zeynep Kamile Git Bende Sirf Kadin Doğum üzerine Ve Devlet Hastanesi

ümraniye devlet hastanesini biliyorum.gebelik polikliniğine hiç gitmedim.internetten randevu alınabiliyor.git bi dene istersen.randevu alırsan sırada beklemezsin hem.yeride ümraniye kazım karabekirde.

Son düzenleme:
zeynep kamilde çok bekletiyorlar yaw.bu sıcakta mahfolursun valla.sen bilirsin tabide,zeynep kamilde çok ilgisiz..

Kizlar Bende Gitmedim O Hastaneye Ama Normal Devlet Hastanesinden Ziyade Daha Bilgilidir Illaki Oranin Doktorlari Günde Ayni Sorunla Kaç Kere Karşiliasiyorlar. ümraniyede Medicanaya Gidiyordum .çok Pahali Ama.

ümraniye devlet hastanesini biliyorum.gebelik polikliniğine hiç gitmedim.internetten randevu alınabiliyor.git bi dene istersen.randevu alırsan sırada beklemezsin hem.yeride ümraniye kazım karabekirde.

sağol canım yaa ben kadınhastalıkları hakkında bilgim yok ama birkaçkişi çok iyi hastane olduğunu söyledi bana ilgeleniyorlar dedi araştırıyorlarmış herşeyi. düşün ki ben özele muayane oldum çok küçük bi yaran var dedi gönderdi ne ilaç ne tedavi bir başkasıda iltihabın var dedi ama hiç biri tedavi etmedi ilaç falan vermedi bende devlet ahstanesi olsun dedim anadaolu yakasında oturduğum için orayı merak ettim..

Kizlar Bende Gitmedim O Hastaneye Ama Normal Devlet Hastanesinden Ziyade Daha Bilgilidir Illaki Oranin Doktorlari Günde Ayni Sorunla Kaç Kere Karşiliasiyorlar. ümraniyede Medicanaya Gidiyordum .çok Pahali Ama.

canım ben ilk zeynep kamile gideyim dedim ama orda çalışan bir komşum var ona sordum bana aman aman deyince korktum yaa hijyen yokmuş dok hepside iyi değilmiş artık şansına hangisi denk gelirse bende yoruldum artık iyi bilgili biri olsun istiyorum çocuk sahibi olmak istediğim için bir sorun varsa geç kalmak istemiyorum ama yardımın için çok teşekkür ederim..a.s.

Cnm Ne Amaçli Gitmek Istiyosun Anlayamadim Bende Anadolu Yakasi ümr.civarinda Oturuyorunm Eğer Sorarsan Fikir Verebilirim...
Zeynep Kamili Hiç Tavsiye Etmiyorum Iğrenç Allah Kimseyi Düşürmesinde Orasiz Birakmasinda. Hayatimin En Kötü 1.30 Saatini Orda Geçirdim Olmaz Böyle Bişey Aslaaaaaaaaaaaa

canım ben kadınhastalıkları bölümünü istiyorum gittiğim bütün dok ayrı birşey söyledi ben çocuk istiyorum bu yöndede dok yardımı istiyorum bana fikir verirsen gerçekten çok sevinirim...

Cnm Eğer özel Istiyorsan Benim Dr.var özel Muaynanesi Kendiside Ferticenter Tüp Bebk Merkezide... Birde ümraniyede Hospitaliuma Iyi Diyorlar Santralde

ece kaç yıldır olmuyor?
sebebi belli mi

canım ben korunmayı bıraktıktan 6 ay sonra hamile kaldım ama 5 haftalık ken kaybettim benim daha önceden adet le ilgili sorunlarım vardı düzensiz ve ağrılı oluyor ben tekrar hamile kalırmıyım bilmiyorum yani bir sorun varmı bilmek istiyorum çevremdeki insanlar beni korkutuyor yaa kafam çok karışıkkafamçokkarıştı

tamam anladım.devlet hastanesine gitme bence.çok ilgilenmiyorlar.bu konu hassas bi konu.olur der yollarlar.kendimden biliyorum.erdem hastanesi tüp bebek bölümünde serap hanım var.zeynep kamilin eski doktorlarından.çok iyi bi doktor.tüp bebek için gitmek şart değil.git bi muayene ol istersen.ben serap hanımdan çok memnundum.inşallah kendiliğinden olur canım.Allah her isteyene nasip etsin inşallah.

tamam anladım.devlet hastanesine gitme bence.çok ilgilenmiyorlar.bu konu hassas bi konu.olur der yollarlar.kendimden biliyorum.erdem hastanesi tüp bebek bölümünde serap hanım var.zeynep kamilin eski doktorlarından.çok iyi bi doktor.tüp bebek için gitmek şart değil.git bi muayene ol istersen.ben serap hanımdan çok memnundum.inşallah kendiliğinden olur canım.Allah her isteyene nasip etsin inşallah.

canım çok teşekkür edrim bak buda olabilir erdem hastanesine de gidebilirm hem yakında bana yeterki ilgilensin ler artık düşünsene yaran var dedi dok biri bana ne ilaç ne tedavi yaa büyüdüyse işte bunlarda beni telaşlandırdı..

ececim ozaman arkadaslarında dediği gibi devlete gitme derim ben. ilk önce adet düzensizliğin ve ağrının sebebini arastırsınlar. niçin bebeiğin olmasın ki baksana hamile kalmışsın demekki kalabiliyosun.

ececim ozaman arkadaslarında dediği gibi devlete gitme derim ben. ilk önce adet düzensizliğin ve ağrının sebebini arastırsınlar. niçin bebeiğin olmasın ki baksana hamile kalmışsın demekki kalabiliyosun.

ewet canım yaa ben gene özele gideyim değilmi... Hepiniz çok sağolun bana yardımcı oluyorsunuz üşenmden valla ne diyeyim zaten okadar daralmışımki inş isteyen herkezin bebeği olur eşimle dün tartıştık bana hiç yerinde durmuyorsun ki bebek de durmaz tabi deyince çok kötü oldum belki kötü niyetle söylemedi ama olsun kendimi kötü hissettim çok üzüldüm yaa:çok üzgünüm:

X