adeti geçtikten sonra idrar testinde negatif çıkıp hamiş olan varmı?

E

EU3

Ziyaretçi
Kızlar adetimin geçikme 2.günü dün evde test yaptım negatif çıktı.Bugün adetimin 3.günü gecikmenin eğer olmazsam belirtilerde devam ediyor.Ama umudum kalmadı nedense idrarda görmedende kan tahlil yaptırmak istemiyorum.
Siz testte negatif gördükten sonra daha sonraki gecikme günlerinde pozitif gören oldumu :çok üzgünüm:

kızlar Adetimin Geçikme 2.günü Dün Evde Test Yaptım Negatif çıktı.bugün Adetimin 3.günü Gecikmenin Eğer Olmazsam Belirtilerde Devam Ediyor.ama Umudum Kalmadı Nedense Idrarda Görmedende Kan Tahlil Yaptırmak Istemiyorum.
Siz Testte Negatif Gördükten Sonra Daha Sonraki Gecikme Günlerinde Pozitif Gören Oldumu :çok üzgünüm:

Cnm Benim Dilerim Hayirlidirda Bu Geçikme Bebek Içindir..
Ben Hiç Hamiş Kalmadim Hiç çift çizgide Görmedim
Göreceğimide Düşünmüyorum.......
Diyeceksinki Neden Yaziyorsun O Zaman
Bu Siteye Yeni üye Olduğumda Bir Arkadaş Vardi Nici Aklimda Paspal
Oda Adeti Geçmiş 3 Gün Test Yapmiş Ve Negatif çikmişti Ve Geçikmenin Altinci Günü Sabahi Kahvaltidan önce Test Yapmiş Ve çikmayacak Diye Gitmiş Kahvaltiya Ve Içeir Gittiğinde Görmüş Ikinci çizgiyi......
Ve şuan Belki Doğumu Yaklaşti Bile Birde Bildiğim Kadari Ile Döllenmeden 12 Gün Sonra çikarmiş Idarda Gebelik...

Inş. Sende Başlik Atarsin Hamişim Diyee

hımm keşke öğlen yapmasaydım testi:)Dırım canım allah razı olsunn sağol yorumun için senınde inşallah AŞILAMAN tutar ve müjdeli haberler verirsin bize

Kızlar adetimin geçikme 2.günü dün evde test yaptım negatif çıktı.Bugün adetimin 3.günü gecikmenin eğer olmazsam belirtilerde devam ediyor.Ama umudum kalmadı nedense idrarda görmedende kan tahlil yaptırmak istemiyorum.
Siz testte negatif gördükten sonra daha sonraki gecikme günlerinde pozitif gören oldumu :çok üzgünüm:

canım merhaba.aynı dert bende de var malesef.benimde 4.günüm ama hala regl olmadım ve 2 gündür de yapıorum testi negatif çıkıor.akşamları yapıorum hep.burda bazı arkadaşlar sabah ilk idrarla yapılırsa daha ii olacağını sölediler..bikaç gün daha geçsin de bide öyle deniycem..ayy canım sıkılıo iice.meraklanıorum testte de negatif çıkıo ama regl de olmuorum...Offf OFff inşallah hamişizdir canım... ii haberlerini bekliorum :1hug:

hımm keşke öğlen yapmasaydım testi:)Dırım canım allah razı olsunn sağol yorumun için senınde inşallah AŞILAMAN tutar ve müjdeli haberler verirsin bize

teşekkür ederim cnm benim sağol ....ama benim o işimde ters tepti cnm
olup olmayacağı belli değil....yumurtalrım gelişmioyr yanii...
inş.güsel haber verirsin sabah yap testini

BALSURAT canım benim şöyle oldu adetim 15 gün geçti bendeki rahatlığa bak hiç aklımda yoktu çünkü bebk fikri falan tatildeydim galiba hava değişimi falan diye olmadığını düşündüm sonra döndüm acabamı dedim test yaptım çıkmadı ertesi gün kan testi yaptırdım 1300 gibi rakamlar çıktı hamileymişim yani ama sonra düşük yaptım malesef umarım seninde öyledir benim o kadar geçmesine rapmen çıkmadı yania.s.

BALSURAT canım benim şöyle oldu adetim 15 gün geçti bendeki rahatlığa bak hiç aklımda yoktu çünkü bebk fikri falan tatildeydim galiba hava değişimi falan diye olmadığını düşündüm sonra döndüm acabamı dedim test yaptım çıkmadı ertesi gün kan testi yaptırdım 1300 gibi rakamlar çıktı hamileymişim yani ama sonra düşük yaptım malesef umarım seninde öyledir benim o kadar geçmesine rapmen çıkmadı yania.s.

:dance::dance:inşallah benimde çıkmamıştır hala gelen yok bugün kendimi temizliğe vericem zaman çabuk geçsin

canım güzel ve mutlu haberlerini bekliyoruz hemen bilgilendir bizi bendede çalışmlar bitti sonuca bakacaz bakalım neler olacak inşallah hamişsindir

balımmm çok sevimdim. canım inşallah hamişsindir. idrar testlerine pek güvenme negatif çıksa da hamiş olabilirsin canım.

bence sabah idrarıyla dene, bi de biraz aktıntan sonrakiyle dene canım.

hadi hayırlı haberlerini bekliyorum.

canım merhaba..benimde 2 gün geçmişti çıkmadı ..6.gün tekrar yaptım çok soluk çıktı ikinci çizgi ..ertesi gün kan testi yaptırdım kesinleşti..şu anda 5.ayımdayım ..geç döllenme olduysa çıkmamış olabilir..bi kaç gün daha bekle canım yine yap..umarım hamilesindir..

balımmmm inşallah hamilesindirde mayıs ayıda senin için uğurlu olur

canım merhaba..benimde 2 gün geçmişti çıkmadı ..6.gün tekrar yaptım çok soluk çıktı ikinci çizgi ..ertesi gün kan testi yaptırdım kesinleşti..şu anda 5.ayımdayım ..geç döllenme olduysa çıkmamış olabilir..bi kaç gün daha bekle canım yine yap..umarım hamilesindir..

İnşallah canım a.s.aslında kendi ablamında idrarda 9 gün çıkmadı sonra kanda belli oldu gebelik.İnşallah ablama çekerim :dance:

ablamın iş arkadaşıda aynı şekilde adetinin 4. gecikme gününde test yaptı negatif..7.gecikme gününde yaptı pozitif çıktı...geç döllenmişte olabilir belli olmaz tabi..ama sen sakin ol bence biraz...adetine 5 gün kaladan strese girmeye başlıyosun..bunun önüne geçmen lazım...inşallah hamişsindir canım...

ikinci hamileliğimde adet tarihinden 10 sonra testte çift çizgi çıkmıştı..ondan önce yoktu..yani geç döllenme falan olduysan hala testte negatif çıkıyor olabilir...allah gönlüne göre versin tatlım...

ah canım benim inşallah hamişsindir benim kızımda reglimin geçtiği 6 veya 7.günü çıkmıştı oğlumda daha adetime 2 gün varken çıktı sanırım döllenmeyle alakalı bi durum hadi bakalım müjdeli haberlerini bekliyoruzzŞeniz

:dance::dance:hala adet olmadım ve karnımın altındaki sancılar hala devam ediyor,bel ağrısı,göğüs hadi bakalım inşallah adet olmam

İnşallahhhhhhhh hamişsindir canımmmm. a.s. Valla hamiş olursan da dediğim çıkmış olur heee :roflol: son liste hesabıııı :sm_cool:

İnşallahhhhhhhh hamişsindir canımmmm. a.s. Valla hamiş olursan da dediğim çıkmış olur heee :roflol: son liste hesabıııı :sm_cool:

hehehehe inşallahhhhhhh canımmm tam da bana uyan listeye yazıldım inşallah son liste olur dediğin gibi sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

:dance::dance:hala adet olmadım ve karnımın altındaki sancılar hala devam ediyor,bel ağrısı,göğüs hadi bakalım inşallah adet olmam

ballllllllllll gülüm hadi hayırlısı kıs hamişsindir inş nezaman yapıcan tekrardan test yaparsan sabah yap uyanır uyanmazki ilk çişinle:roflol:
güzel haberini bekliyorum canım yaa allah klabul etsin duanı:dance::dance:

X