bebeğin banyosu

E

EU3

Ziyaretçi
herkese merhaba arkadaşlar
bebeğe, hastaneden çıkıp da eve geldikten sonra kaç gün içinde banyo yaptırılır.
arkadaşlarımdan kimisi hemen banyo yaptır ki göbek bağı çabuk düşsün diyor
eşimin kardeşi geçen doğum yaptı. o da göbek bağı düştükten sonra banyo yaptıracağım diyor
:uhm::uhm::uhm: :bbo::bbo:

yeni doğum yapanlar, anneler bu konuda yardımcı olur musunuz?

bız gobegı dusunce yaptırmıstık ılk banyosunu.gobegı 10.gun dusmustu.herkes farklı dusunuyor sana hangısı mantıklı gelıyorsa onu yap bence

Bizede hastanede göbek düştükten sonra demişti.Bir haftada düştü göbeği ben ondan sonra hergün aynı saatte yıkıyorum.

Biz hastaneden eve çıktıktan sonra hergün yıkadık göbek düştü düşmedi diye bir sorun yok hemşireler yıkayabilirsiniz her yıkamadan sonra göbek bağı için verdikleri damlayı damlatıyorduk..hiç sorun yaşamadık halende hergün yıkıyorum hatta dün o kadar sıcaktıki bebeişim yapış yapış olmuştu bi sabah birde akşam üzeri yıkadım ....

bizim doktorumuz göbek düşmeden yıkama demişti.6.gün düştü ve biz öyle yıkadık.şimdi hergün anneannesi yıkıyor..

Bebeğini güle güle büyüt..Bizim doktorumuz da göbeği düşünce yıkayacaksın demişti. 5 gün sonra düştü zaten aynı gün yıkadım. 18 Marttan beri hergün düzenli yıkıyorum

X