Örgü Eşyaları yeniden değerlendirelim

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

BenDenizYildizi

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2006
3.385
20
sürekli kullanıp sıkıldığımız eşyaları yeniden değerlendirelim ve buraya ekleyelim

Link Silinmiştir.
alıntıdır

bu çanta kutu kola açma halkasından yapılmış bir çalışma bence çok güzelde olmuş artık açma halkalarını atmayıp böyle güzel çanta yapımında değerlendirelim hanımlar :1yes2:

tesadüf olmuş bu forumu açman canım,
bugün kırılan resim çerçevesinin üzerine evdeki kurumuş çiçek yapraklarını uhuyla yapıştırıp simledim,içinede resim oldumu tamamdır
B]

B]

B]

B]

B]
iyi düşünmüşsün buköşeyi açarak deniz yıldızım canım benim .iyice tüketen toplum olduk eski nevarsa atıyoruz .bende sana eski küpeleri nasıl değerlendirebiliriz ?diye düşünerekten ekledim bu resmi yeni köşen hayırlı olsun canım:çiçek: buarada resim alıntıdır ben yapmadım ama yapacam

Link Silinmiştir.
alıntıdır

mini bir kot eteğin altına dantel örülmüş ve değişik bir hava vermiş eteğe sizinde giymekten sıkıldığınız böyle etekleriz varsa bunun gibi değerlendire bilirsiniz

Link Silinmiştir.
alıntıdır

bu model hoşuma gitti sizinde böyle kullanmaktan sıkıldığınız bir çantanız varsa modelde görüldüğü gibi küçük motifler örüp dikip çantanızın modelini değiştirebilirsiniz

cok guzel bi konu olmus deniz yildizi ellerine saglik :çiçek:

eski kullanmadığımız kotlardan canta yapabilirsiniz.. bi kac seene once bi arkadasimla boyle kotlari kesip bicip pullara islemistik guzel olmustu :) eger cantayi bulursam resmini cekerim :)

nette bi kac resim buldum islemeli bence boncuklu fln olsa daha guzel olur.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

alinti

Evetttttt bugünde eski ampullerimizi değerlendiricez arkadaşlar onları şık bir vazoya dönüştürücez

Link Silinmiştir.
alıntıdır

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de eski amerikan servisinde masa örtüsü yaptım.Kullanmadığım kumaş amerikan servisini rengine uygun düz bir masa örtüsüne sofra düzeni gibi dizdim ve diktim.amerikan servislerinin kenarlarına küçük kurdeleler iliştirdim çok şirin birşey oldu.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
alıntıdır

Evettt size bahsettiğim modeller bunlardı. Üstelik şemalıda rahatlıkla anlaşılabilirler hadi bakalım eski kotlarınızı çanta yapın.

Link Silinmiştir.
alıntıdır

Evettt şimdide evde bulunan boş kutuları değerlendirelim.Çeşitli renklere boyayıp renkli boncuklarla süsleyeceğiniz boş kutuları böyle güzel hale getirebilirsiniz.

Evettt gene çok değişik bir çalışma plastik poşetletden kilim yapımı.Artık poşetleri atmayıp biriktiriyoruz sonrada bu güzel kilimi yapıyoruz yapıyoruz.

bagrug11.JPG

alıntıdır

Arkadaşlar bu sayfada resimli olarak anlatmışlar nasıl yapıldığını. Link Silinmiştir.

Arkadaşlar bu bölüme hep ben birşeyler ekliyorum sizlerin yaptığı yada nette gezinirken bulduğunuz değerlendirmeler yokmu:uhm: neyse gene ilginç bir çalışma buldum CD'den saat yapımı.Çok güzel bu sene çok moda CD'den değişik şeyler yapmak.

Link Silinmiştir.
alıntıdır

İşte saatimiz.Bu saat nasıl yapıldı diyorsanız Link Silinmiştir..

X