yusuf suresi mucizesi

allah razı olsun.
allah kimseyi boynu bükük bırakmasın.
arkadaşalr aklımda olsun .dua edin bende gelecek ay bebek için uğraşacğım.allah fazla uğraştırmadan hayrılı bebek nasip eder inşallah.
dualar aklımda .tşk.

anne karnında sure dinletilmenin bebek püzerinde çok olumlu etkilerinin olduğunu okumuştummm tekrar teşekkürlerr

çok teşekkür ederim, ben de indiriyorm şimdi. bulaşık yıkarken dinlicemm:eek:

allah hepimize sağlıklı doğumlar, ahlaklı çocuklar nasip etsinna.s.

Tatlim Teşekkür Ederim Benim Arkadaşim Daha önce Söylemişti Ve Eşimle Okuyoruz.ayrica Yusuf Suresi Bebeği Sessiz Yaptiği Kadar Sevimli Ve Zekide Yapiyormuş.arkadaşim Hamileyken Okunmasi Gereken Dualari Bana Getirecek Sizlerle Paylaşirim

Merhabalar,
3 aylık bir oğlum var, ona hamileyken sık sık yusuf suresini okumuştum ya da iş falan yaparken dinlemiştim. şimdi çok şükür çok sakin bir bebeğim var, çoğu bebek gibi hırçın, huysuz değil. din büyüklerinden duymuştum iyi ahlaklı bir çocuğa sahip olmak için okunması tavsiye ediliyormuş, ben de bu tavsiyeye uyup sonuca ulaşanlardanım. bütün hamile arkadaşlara acizane tavsiyemdir...

canım tavsiyen için çok teşekkür ederim. Yusuf suresini nereden bulabilirim

naçizane ben de hamile olduğun her gün yasin suresi okunmalı diye duydum.Okuyamadığın günleri de kaza etmeliymiş.Arkadaşım yaptı.Doğumu kolay geçti,bebek de çok sakin bi bebek,ağlamıyo hiç.

bilgi için tşkler bılseydım ilk cocuguma hamıleyken okurdum:) cok hareketli hıperaktıf bi erkek cocuguna sahıbım :S

Bunu bende duymuştum arkadaşlar hamileyken yusuf suresi okunursa bebek çok güzel olurmuş yusuf peygamberin güzelliği dillere destan ya ondan heralde....Ha bide sureyi okuduktan sonra suya üfle onu hem kendin iç hemde doğduktan sonra bi yudum bebeğe içir dediler.....Bende henüz okumadım ama en kısa zamanda okumam lazım kur'an okumanın her ikimizede faydası olduğu muhakkak zaten.....

bende bebeği emzirirken yasin okuyarak yasin sütü diye duymuştum
ne güzel bir paylaşım yaa sağolasın

Bu konuyu ariyordum .daha çönce okumuştum.yusuf suresimi yunus sures
mi diye kariştimişitm.
Sitenin içinde bulamdim ben degoogle da yusuf suresi kadinlar kulubu yazdim.
çok şükür buldum.
Yeni hamile arkadaşalr yada çocuğu yaramaz olna arkadaşlara tekrar hatirlatma olsun diye güncelliyorum.bilgi verenlerden allah razi olsun

hay allah razı olsun paylaşandan meryem suresini okumanın kolay doguma vesile oldugunu duymuştum arkadaşlarıma dogumdayken okuyordum
inşallah kendi bebeğime de yusuf suresini okumayı nasip eder rabbim allah razı olsun tekrar gönderenden siteden indirdim cok saolun

bende şimdi sadece dinlemk için eşimne söyleyeceğim.
indirsin evde idnlerim inşallah.
ama okumak için de türkçe okunuşu olan bir dua kitabı bulmalıyım onu bulamadım.
rabbim herşeyin ahyrılsını verisn

Neden bilmiyorum o kadar duygulandim ki.. Bende anne olabilmek istiyorum... Keşke nasip olsa banada... Gözümde canlandirdim doğuma gidenlerin arkasindan okunan dualari yasinleri... Banda nasip olacakmi...

Sevgili anne adaylari.... Ben ve benim gibi bebek isteyen yanip tutuşanlari sizlerde dualkarinizda eksik etmeyin... Allah hepinizi ve meleklerinizi korusun.. Onlari size sizide onlara bağişlasin... Amin...

Neden bilmiyorum o kadar duygulandim ki.. Bende anne olabilmek istiyorum... Keşke nasip olsa banada... Gözümde canlandirdim doğuma gidenlerin arkasindan okunan dualari yasinleri... Banda nasip olacakmi...

Sevgili anne adaylari.... Ben ve benim gibi bebek isteyen yanip tutuşanlari sizlerde dualkarinizda eksik etmeyin... Allah hepinizi ve meleklerinizi korusun.. Onlari size sizide onlara bağişlasin... Amin...

canımsın ya kıyamam sana dualarım inan tüm isteyen kardeşlerim için yalvarıyorum allaha inan her zaman o kadar cok istiyorum isteyen herkese versin rabbim inşallah

canım elbette dualrımızdasınız.
her zaman allahım siteyen herkese ver diyorum.
bende müjdeyi alana kadar hiç olamaycak sanıdm.
allahım bana yaşattı bu mucizeyi sizede veriri inşlalh.
rabbim öyle cömert ki verecek canım verecek.hepimize de nasip edecek inaşllah

Rabbim isteyen herkese versin inş.verdiklerinide hayirlarla yetiştirmeyi nasip etsin inş.evlatlarimizla,evlatsizlikla imtihan etmesin.dualarimdasiniz...

Merhabalar,
3 aylık bir oğlum var, ona hamileyken sık sık yusuf suresini okumuştum ya da iş falan yaparken dinlemiştim. şimdi çok şükür çok sakin bir bebeğim var, çoğu bebek gibi hırçın, huysuz değil. din büyüklerinden duymuştum iyi ahlaklı bir çocuğa sahip olmak için okunması tavsiye ediliyormuş, ben de bu tavsiyeye uyup sonuca ulaşanlardanım. bütün hamile arkadaşlara acizane tavsiyemdir...

maşallah yaa oglun o kadar tatlı o kadar güzel o kadar manidar bakıyorki..
Allah nazarlardan esirgesin diyorum..:Saruboceq:

X