Vücut Kremleri Vücut Fırçası Kullananlar

Vücut kremleri, losyonlar

ziynet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
144
1
bonyoda vucut fırçası kullananlar varsa lütfen bana bir fikir verirmisiniz nasıl birşey almalıyım ve nereden bu zamana kadar lif kullanıyordum ama bunun fırçayla yapılması gerektiğini cilt bakımı için önemli olduğunu okudum

naylon fırçalar 3-5 milyona alınabilir ama doğal kıl olanlar öneriliyo özellikle. 15-25 milyon arasında değişiyo sanırım onların fiyatları tiplerine uzunluklarına göre. marketlerde parfümerilerde falan var. kısa saplı olanlar çok rahat kullanılıyo bacakta kolda ama uzun saplı olanlar da sırt için ideal tabi:)

naylon fırçalar 3-5 milyona alınabilir ama doğal kıl olanlar öneriliyo özellikle. 15-25 milyon arasında değişiyo sanırım onların fiyatları tiplerine uzunluklarına göre. marketlerde parfümerilerde falan var. kısa saplı olanlar çok rahat kullanılıyo bacakta kolda ama uzun saplı olanlar da sırt için ideal tabi:)

Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için. Bende netten baktım ama emin olamadım ilk defa alacağım için kullananlardan fikir alayım dedim .Birde söyleyeyim hani şu asprin ,limon,ve bebe yağı formülü varya onu uyguluyorum bir haftadır spordan önce cildimi bu karışımla yağlıyorum cildim gerçektende bebek teni kadar
yumuşak oldu birde banyoda fırça yaparak yıkanırsam çok süper olacak tecrübe ettim şiddetle tavsiye ederim kızlar

Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için. Bende netten baktım ama emin olamadım ilk defa alacağım için kullananlardan fikir alayım dedim .Birde söyleyeyim hani şu asprin ,limon,ve bebe yağı formülü varya onu uyguluyorum bir haftadır spordan önce cildimi bu karışımla yağlıyorum cildim gerçektende bebek teni kadar
yumuşak oldu birde banyoda fırça yaparak yıkanırsam çok süper olacak tecrübe ettim şiddetle tavsiye ederim kızlar

rica ederimm :1rolleyes: bi de fırçanın kıllarına dikkat edin alırken cildi çizcek türden küt kesilmiş bişey olmasın

kızlar bende fırça almak istiyorum omuzumda siyah noktalar oluyo lif kullanıyorum baya bi temizliyo ama gözeneklerin arasına ulaşamadığı için tam bir sonuç elde edemiyorum siyah noktalara etki eder dimi ???

bende uzun saplı bir fırça aldım watson dan... çok sert geldi canımı acıtıyor... topuklarıma kullanıyorum bende :) vucut için daha yumuşak bir şey bakıcam.

Uzun saplı vücut fırçasını bende her duş alışımda kullanırım çünkü vücudunda peeling'e ihtiyacı var,ben vücut fırçamı bir miktar ince mısır unu ve yoğurt karışımıyla kullanıyorum,fazla bastırmadan nazikçe ve neredeyse tüm vücudumda...

ben de kan dolaşımını hızlandırdığını okudum ama hiçbiryerde görmüyorum bu fırçalardan bir ara satılıyorlardı ama piyasadan kalktı mı? heryerde kabak liflerinden var.

Liseden beri sert ve dogal malzemeli lif kullaniyorum. Aliskanlik yaptigi icin canimi yakmiyor. Kan dolasimini kesinlikle hizlandiriyor.

Firca icin ise tavsiyem diger kizlarin dedigi gibi derini cizen naylon degil, dogal malzeme killi olanlar.
Siyah noktam hic olmadi.. Ama sonrasinda iyi bir nemlemdirici ya da nemi hapseden bir yag muhakkak istiyor tenim.

Aspirin kıllanma yapabilir kullanımina dikkat edin bence

Kizlar unlu eda taspinarin at kili fircasi vardi kaliteli bir seye benziyor bi bakin derim 45 lira olmus onceden daha ucuzdu tabi ama gozumu ona kestirdum ben

X