en erken gebelik testi ne zaman yapılırsa sonuç alınır?

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar bugün 20. günüm evde gebelik testi yaptım sanki ışığa tuttuğumda pembe değilde sanki siyah 2.ci bir çizgi vardı sizce doğrumudur ümitlenmekte istemiyorum ama kafam karıştı yada bir dahaki testimi adet günümü beklemeden ne zaman yapabilirim.

canım bence adet gününü bekle olması gereken gün olmazsan o gün yap çıkıyor. ayrıca o gördüğün siyah çizgi pembeleşmesi gereken çizgidir. inşallah hamilesindir ama biraz daha bekle derim.
benim 23. günüm ben bile daha yapamıyorum.

ay bilmiyorum ya aslında aklımda yoktu ama içime bir kurt düştü işte geçen hafta sonu sol kasığım çok ağrımıştı eve geldim af edersin lavaboya girdiğimde tam sifonu çekecektim klozetin içinde böyle koyu kahveli beyazlı böyle nohut boyunda bir parça vardı dr. aradım hamile olabileceğimi test yapmamı söylemişti ama daha çok erkendi geçen hafta yapsamda çıkmazdı şimdi de erken ama birde dün kuaföre gittim ağda için canım o kadar acıdıki dayanamadım ilk defa böyle oldu bana hamile olabileceğimi söylediler genelde hamile kadınlar daha çok hassaslaşıyorlarmış vs. o yüzden aklıma bir kurt düştü işte bekleyemiyorum adet günümü

ay bilmiyorum ya aslında aklımda yoktu ama içime bir kurt düştü işte geçen hafta sonu sol kasığım çok ağrımıştı eve geldim af edersin lavaboya girdiğimde tam sifonu çekecektim klozetin içinde böyle koyu kahveli beyazlı böyle nohut boyunda bir parça vardı dr. aradım hamile olabileceğimi test yapmamı söylemişti ama daha çok erkendi geçen hafta yapsamda çıkmazdı şimdi de erken ama birde dün kuaföre gittim ağda için canım o kadar acıdıki dayanamadım ilk defa böyle oldu bana hamile olabileceğimi söylediler genelde hamile kadınlar daha çok hassaslaşıyorlarmış vs. o yüzden aklıma bir kurt düştü işte bekleyemiyorum adet günümü

canım sanırım o gördüğün kahverengi akıntı implantasyon (gömülme kanaması)bende ilk bebeğime hamile kaldığımda dayanamayıp adetime 3 kala evde test yapmıştım ve çok silik çizgi çıkmıştı ışığa tutunca dikkatli bakınca belli oluyordu inşallah hamilesindir canım allah gönlüne göre versin

ilişkiye girdikten 10-12 gün sonra kan testi yaptırabilirsiniz arkadaşlar.illaki adetin gecikmesini beklemeye gerek yok. eger hamilelik durumu varsa b hcg seviyesi kanda hızlı bir sekilde artıyor.

Canim bu agrilar cok normal.hamileyken bile adet olmus ve ya olucaksinmis gibi sancilar olauyor.sakin korkma ALLAH YARDIMCIN OLSUN

Meraba arkadaslar ben adetim 4 gun gecmisti iki birisi silik iki cizgi cikmisti o zaman anladim hamile oldugumu adetime dort gun kala beta hcg vermistim ama sonuc negatifti heralde ne olduysa o dort gun icinde yerlesti oglum gec dollenme olmus sanirim kan testi negtif cikinca bu ayda hamis degilim dedim adetin gelmesini beklerken idrar yaptim cikmisti yani bazen adetten once kan testi yaptirmak kesin cozum degil benim gibi gec dollenme olduysa adettin gectikten sonra ancak anlarsin bide ben ovulasyon testleri almistim 6 tanesi 55 tl cocuk dusunenler cok ise yariyor ne zaman yumurtladiginizi biliyosunuz ve ona gore iliski oluyo ben alip kullandigim ay hamis kaldim tavsiye edrim bebis isteyip bi turlu tutturamayanlara

:KK16: Bende yeni evliyim,2 haftadır gebelik belirtileri yaşıyorum.Dün regl olmam gerekiyordu olmadım..Regl günümden 4 gün önce test yaptım negatif çıktı.Geç döllenme olabilir diye bekliyorum ama çok sıkıldım :105:

Merhaba bende aranizda yeniyim hamile olduguma dair hic belirti yok ama doktorum hamile olabilirsin dedi kesin konusmadi bekle dedi sadece.Bu arada ben almanyadayim

Arkadaslar 3 aylik evliyim yasim 20 bebegimizin olmasini cok istiyoruz bu ay belirtilerini yasadim gibi 8 inde hasta olmam gerekiyodu ustunden 2 gun gecti hicbir hastalik belirtisi yok acaba hamilemiyim

Erken dollenmeyse yumurtlama dan 10 gun sonra çıkacağını dusunuyorum ama gec dollenmeyse eger adetin gecmesi lazim diye duydum. .

Arkadaslar 3 aylik evliyim yasim 20 bebegimizin olmasini cok istiyoruz bu ay belirtilerini yasadim gibi 8 inde hasta olmam gerekiyodu ustunden 2 gun gecti hicbir hastalik belirtisi yok acaba hamilemiyim
hemen idrar testi al yap varsa silikte olsa çıkar cnm :KK66:

Kizlar birsey soracagim benim adetim de 5 gun gecikti test yaptim simdi negatif cumartesi kan testi yaptirmaya gitcem sabah ilk idrarla yapsam daha iyi olur mu bi de benim hic gecikmez bi de ustune 5 gun gecikti kan testi yaptircam eger hamile degilsem neden gelmedi cok moralim bozukkk :KK43:(((( bi fikir verinnn

bende ilk hamileleğimde geç döllenme yaşadım ve kanda negatif çıktı aradan zaman geçtikten sonra idrarda çıktı öyle anladık bence gününüz geçmeden test yapmayın ve ön yargılı davranmayın var olan bi bebeği göremediğiniz için kendinizi üzersiniz

Kizlar birsey soracagim benim adetim de 5 gun gecikti test yaptim simdi negatif cumartesi kan testi yaptirmaya gitcem sabah ilk idrarla yapsam daha iyi olur mu bi de benim hic gecikmez bi de ustune 5 gun gecikti kan testi yaptircam eger hamile degilsem neden gelmedi cok moralim bozukkk :KK43:(((( bi fikir verinnn
geç döllenme olabilir acele etme 5 gün kısa bi süre bazı kadınlarda adet döneminden önce görülür ama bazılarında adetini 10 gün geçtikten sonra belki daha fazla acele etmeyin derim...

günaydın arkadaşlar.bende ayın 9 unda adet olacaktım ama hala olmadım bugun 5 gun oldu ama test yapsammı yapmasammı bılmıyorum,bu ay duzenlı bir ilişkim olmadı ,eşimle sadece 2 kere bırlıkte olduk ıkı adet arasında ama hala bişey yok,yumurtlama döneminden sonra akıntım çogalmıstı ama şimdi yok sadece gögüslerimde ağrı var birde ayaklarım çok üşüyor ve acayip iştahım açık gece uykudan uyanıp yemek yiyorum ,test yapsam mı acaba,bebegim olsun istiyorum 1 bucuk senelık evlıyız ınş vardır.sizce test yapsam mı çıkar mı yksa bıraz daha bekleyim mi

X