Saç Rengi ve Saç Boyama Petek Dinçöz'ün saç rengini nasıl elde ederim?

E

EU3

Ziyaretçi
selam kızlar.ben petek dinçözün sarı dalgalı saç şeklini istiyorum benim saç rengim açık hafif sarıya dönük aynı dalgalı ve renkte olması için hangi işlemler gerekiyor saçıma yardımcı olursanız sevinirim.yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
şu saç modeli a.s
newsl117xq8.jpg

bildiğim kadarıyla böyle uzun saçlı ünlüler kaynak yada çıt çıt kullanıyolar büyük ihtimalle kaynak rengi için bişey diyemiycem kuaföre sorarsan daha iyi olur

peteğin saçları çıt çıt ya da kaynak canım. hatta türkiyede ilk bu çitçitlar takma saçlar kaynaklar petekle ünlendi. petek dinçöz cıt cıtları diye geciyordu heryerde cok iyi hatırlıyorum :):):) yani coook büyük ihtimalle bunlar takma o yüzden de böyle işlem yapsalar bile saclarına sağlıklı uzun sacları var gibi duruyor.
renk konusunda ben de birşey diyemicem cünkü hiç boyatmadım saclarımı daha önce.ama zaten sacların acık renkmiş senin sanırım heralde pek yıpratmadan bu rengi elde edebilir iyi bir kuaför diye düşünüyorum canım :1hug:

canım saçların 2 ton açtır rengını ya da evde kendın yap saçlarıda satılan kırık maşa ile evde yapabılırsın :)

saçlarını aynen öyle daşgalı yapmak istiyorsan sana bir kaç öneri veriyim.. saçını ikiye böl BİR BÖLÜM ÜSTTE BİR BÖLÜM ALTTA sonra saçının alt kısmı ör sıkı sıkı.. üsr kısmıda sosis ile sar yat uyu akşam sabah kalktıgından aç aynı petek dinçöz gibi oluyo walla benim saçlarım belime geliyo ve öyle yapınca harika oluyooo normalde pırasa gibi düpdüz

kızlar önerileriniz için çok teşekkür ediyorum.: ayrıca edda1985 senin önerinde çok aklıma yattı sanada çok teşekkür ediyorum :dance:.haklısınız kaynak fikri bana göre değil zaten saçlarım uzun renk tonunu tuttursam yeter.renk hakkındada bi fikri olan varsa çok iyi olur.yanlış bi ton tutturmak istemiyorum sonra .sarının hangi tonudur acaba yada röfleyle tutturabilirmiyim saçım yıpranırmı nedersiniz CADIARZU

edda birde sosisle sar yat demişsin bende sıcak su bigudileri var onlarla olurmu?ama onlarlada yatılmıyoki çok sert kafama batarlar.:roflol:

ee min-ju cumm elde edebildin mi peteğin saçlarından:) merak ediyorum rengi falan nasıl oldu ??

petek dinçözün sacları kaynak,bildigim kadarıyla kuaforu mosdan muammer yaprakgüla.s

bı yerde okumustum bı kız petegın sacının aynısından ıstemıs kuafor yapmıs daha sonra sacları kopmus yerınden o geldı aklıma sanırım o kaynak yaptırmıstı
canım o renkler tutmaz benzerı tutar ama o tutmaz tutturmaya calısırsan daha da bozarsın sacınıÇok üzgünüm çoook

kızlar saçlarımı dalgalı yapmayı başardım.hemde kaynaksız doğal peteğin dalgalarından bilem güzel oldu resmen :dance: ama henüz boyatmadım karar veremedim röflemi yapsam boyamı_? boya işinide halledersem sonucu yazarım.

canım nasıl dalgalı yaptın bigudilerle mi:) ay sevindim bak senin adına:)
eğer saçların simdi uzun falansa bi de güzel duruyodur yakmasınlar bide röfleyle canım dikkat et

bir de o renk de kesin kararlıysan kuaförüne fotoğrafla git bu rengi istiyorum diye bence daha yararlı olacaktır:1closedeyes:

X