Yemek takımı için bir türlü karar veremedim. siz söyleyin hangisi?

canım ben 5 i kullanıyorum çokda memnunum..millet gelip yemek yicek diye okadar para bayılınmaz bikerem...
kare tabaklar çok gösterişli ve güzel evet ama makinede rahat yıkayamıyosun yerleştirirken zorlanırsın hemde kırıldığında parça garantisi yok.kolay bulabileceğin birşey alman çok daha güzel olur bence yinede sen bilirsin tabikiii..

canım bence 5 numara :KK66: hem sade modası geçmez yıllarca hemde uygun :KK66: yemek takımı çok kullanılmıyor çok para veripte dolaplarda saklama diğerleriyle arasında iki katı fiyat farkı var ; akıllılık et parayı boşa harcama şekerim :KK66:

1 - 3 - 5 olabilir
ben olsam 1. takımı alirdim

annem zamanında farklı farklı kullanırım diye 2 tane yemek takimı almıs
evlenirken onlardan birini alcam. birini begenmiyorum

birtanede günük kullanmak icin alicam ama begenemedim birtürlü

Canım bernardo da bunu görmüştüm fena değil bence jumbo daha kaliteli fakat biraz daha bak derim öyle güzel ürünler varki....en son bunları düşün

2. model çok hoş ama çok pahalı bence daha uyguna dahada güzel modeller bulabilirsin porland porselene bak onun sitesine bir bak istersen süper modeller var a.s.

1 numaranın aynısını almıştım izmir- bernardo dan sırnaşık şey

çok güzel bir takım a.s

ama ben bu takımı + 12 kişilik çatal bıçak takım set + sandık + tencere seti + cezve seti + çaydanlık + 6 kişilik kahvaltı seti :sm_cool:

=====

1500 YTL

ye almıştım kampanya vardı o zaman. yine de kampanya tarihlerini bernardo ile bi konuş derim ben belli tarihlerde kampanyaları var diye biliyorum. yerimseniben

2 yada 3 bence cok güzel
arkadasim bence sen bi istatistik yap..
ona göre karar ver..
yoksa zevkler ve renkler tartisilmaz..

yemek takımı sonuçta ne kadar dikkat etsende kırılır eşya..bence 1000 ytl vermeye gerek yok hem göze batmayan ama birikince alınacak o kadar çok şey çıkıyorki inanamazsız..ben senin yerine olsa kütahya porselen alırım 450 ytl ye kalanınada başka ihtiyaçlarımı karşılarım.bu koyduklarının arasından 3 e bayıldım.hem modern hem şık...

canım1 ve 2 yi beğendim ama daha uygun fiyata çok daha güzel takımlar bulabilirsin...

ben 5 i beğendim bide şöyle düşün yuvarlak tabağın modası geçmez giibi geliyo bende yuvarlak aldım tabii herkesin zevki farklı bide sade ve hoş bi model

ben 3 numarayı çok beğendim. Fiyatı da uygunmuş! bendemi alsam acaba :)

canım kütahya porselenlerin çok güzel değişik desenleri var parasıda uygun hem kırılırsa yerine alıp koya bilirsin resimdekilerin rengleri soluk geldi yinede sen bilirsin

3 numara çok değişik ve çok şık duruyor..fiyat olarakta uygun bütçeyi zorlamayın bence 1000ytl çok yüksek bir rakam o fiyata bizim burda düğün salonu tutuluyor...:))))

X