Saç Rengi ve Saç Boyama Kuaför mağduru olanların paylaşım alanı

sinemis06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
38
0
arkadaşlar benim saçlarım altın sarısıydı ,platin sarısı röfle yaptırdım üzerine,
sık röfle attı kuaförüm..paketler açılınca turuncu bi renkle karşılaştım.şu an delirmek üzereyim yaaa.kuaförüme saçım çok kötü oldu tupturuncu bu ne böyle dedikçe..hayır çok güzel oldu zamanla oturucak rendi dedi ısrarla kabul etmedi saçlarımı mahvettiğini.

kuaför salonundaki diğer müşteriler bile saçlarımı sordular "ne olduda böyle oldu"."çok ilginç bi renk olmuş" dediler.yaaa arkadaşlar lütfen yardım edin..
saçımın rengi turuncu ve yumurta sarısı renklerinde.yani insan içine bile çıkılmaz
2141.gif

bu turunculuk röfleden sonra oluyomu gerçektende?
zamanla geçermi?
sizlerinde başına geldimi böyle bi olay?

Son düzenleme:
Sanırım bir aksilik olmuş..Turuncu renk de neyin nesi? Tamam röfle zamanla gerçekten oturur ama ilk yapıldığında da turuncu ya da yumurta sarısı olmaz ki?

Ben de yaptırırım sürekli çok şükür bir aksilik olmadı ama olanları duyuyoruz..

Bence tekrar ara kuaförünü, bu rengin oturacağından emin misiniz de, eminim derse birkaç gün bekle, düzelmezse yine git..Üzerine yapsın düzeltsin rengi.

Foto koysan kuaför hatası olup olmadığını anlardım..

platin röfleden sonra nadiren de olsa ,koyu sarılar olur arada ama bariz turuncu değil tabi..onların olması cok normal..şuan ne renk saçın bilemıorm ama dediğim gbiyse 2-3 yıkamadan sonra diğerleriyle aynı renge dönüo endişelenme....

canım ya:KK43:(( adamlar işin beceremeyince zamanla oturur normal derler ama normal değil ilk defa duyuyorum röflenin turuncu olanını.. bende leventte yaptırmıştım saçlarımı sözde çok iyi bir yer adam saçlarımda ki boyayı akıttı zararı varmı dedim yok dedi tabi saçlarımın üstü yandı kestirmek için yine aynı salaga gittim(bende ayrı bir salağım ya:p)
bana dedi ki( beni hatırlamadı bu arada) aaaa saçların yanmış hangi kuaföre yaptırdın... bütün müşteriler duyacak şekilde siz yaptınız dedim. hiç bişi demedi salak..

aman allahım ,mis gibi saçı mahvedip sonra da oturur düzelir nefis diyen kuaförerden nefret ediyorum.
kaç kere iğren şekilde düzledcek diye saçalrımı yıkadım ,anlatamam.
inşallah bri an önce düzeltirler.
ama sanırım onalrın yıkama dediği bir su var o kızıllığuı alıyor.paralak ve pilatina yakın renge dönüştürüyor.
bir an önce umarım düzeltirler.çok züelme .sağlık varken değil mi ama, yazık etme canına.

o zaman ben saçlarımın fotoğrafını çekip yüklerim buraya o zaman daha iyi anlaşılır .ben daha önce böyle bi olayla karşılaşmadığım için bilemiyorum kuaförümün hatasımı değilmi

arkalar yine idare ederde saç dipleri ve ön kısımlar resmen turuncu yaa
2141.gif

ben inanıcaktım nerdeyse ama diğer müşteriler yanıma gelip gelip, saçımın rengine bakıp, "ne ilginç bi renk" falan dedikçe ben kendi kendime demekki böyle bişey normal değil dedim..birde avril lavigne fotoğrafı vardı kuaför salonunda ,boyamadan önce kuaförüm o fotoğrafı gösterip "işte böyle yapıcam saçlarını " demişti.

avrilin saçları nerde benimki nerdeee
2141.gif
alakası bile yokk..ben fotoğrafımı ekliyim akşam sonra sizlerin yorumlarına göre hareket ederim.

Hayır arkadaşım..
Bak röflenin rengi dediğim gibi zamanla oturur daha güzel olur ama bu ilk yapıldığında çok kötü olur demek dedil ki.

Ben senelerdir röfle yaptırırım turuncu yumurta sarısı asla olmadı..Platin sarısını aynen oluyor her seferinde..

Kesinlikle yapamamış, insanlar bu kadar şaşırdığına göre bu renge..

Düzeltsin hatasını..

arkadaşlar benim saçlarım altın sarısıydı ,platin sarısı röfle yaptırdım üzerine,
sık röfle attı kuaförüm..paketler açılınca turuncu bi renkle karşılaştım.şu an delirmek üzereyim yaaa.kuaförüme saçım çok kötü oldu tupturuncu bu ne böyle dedikçe..hayır çok güzel oldu zamanla oturucak rendi dedi ısrarla kabul etmedi saçlarımı mahvettiğini.

kuaför salonundaki diğer müşteriler bile saçlarımı sordular "ne olduda böyle oldu"."çok ilginç bi renk olmuş" dediler.yaaa arkadaşlar lütfen yardım edin..
saçımın rengi turuncu ve yumurta sarısı renklerinde.yani insan içine bile çıkılmaz
2141.gif

zamanla geçermi?
canım merabalar bende byan kuaförüyüm normalde öyle irenk olmaması lazım kızıllık kalmış saçında saçına cila atmadı kuaförün işlem bittikten sonra onun kızıllığı alması lazımdı

Altın sarısı saçın üzerine yapılan röflede turuncu renk mümkün değil olmaz.Çünkü saçının rengi zaten sarıymış.Yani çok daha açılması gerekirdi .Aslında madem saçların altın sarısıymış , röfle setleriyle kendin bile yapabilirdin canım .İstersen başka bir kuaföre danış ama dikkat et saçını yakmasınlar .Kızımın saçlarını yaktılar ,bütün psikolojisi bozuldu .Dışarı bile çıkmak istemiyor.

evet ben o zaman gidip kuaförle bi konuşuym ,ama ben bu kuaföre teslim etmem bi daha kendimi.başka kuaföre giderim..çünkü cilayıda attıktan sonra da gitmedi turunculuk..iyice anlatıyım beğenmediğimi ,istediğim gibi bi renk olmadığını,tartışmak zorunda kalmak istemiyorum,çok üzülürüm öyle bi durumda,inşAllah güzellikle hallederim..

.benim eski kuaförüme gider yaptırırım yeniden ama bu kuaföre 80 ytl verdim.
eski kuaförümde 80 isterse o zaman annem benim saçlarımı yolar

o zaman ben saçlarımın fotoğrafını çekip yüklerim buraya o zaman daha iyi anlaşılır .ben daha önce böyle bi olayla karşılaşmadığım için bilemiyorum kuaförümün hatasımı değilmi

arkalar yine idare ederde saç dipleri ve ön kısımlar resmen turuncu yaa
2141.gif

ben inanıcaktım nerdeyse ama diğer müşteriler yanıma gelip gelip, saçımın rengine bakıp, "ne ilginç bi renk" falan dedikçe ben kendi kendime demekki böyle bişey normal değil dedim..birde avril lavigne fotoğrafı vardı kuaför salonunda ,boyamadan önce kuaförüm o fotoğrafı gösterip "işte böyle yapıcam saçlarını " demişti.

avrilin saçları nerde benimki nerdeee
2141.gif
alakası bile yokk..ben fotoğrafımı ekliyim akşam sonra sizlerin yorumlarına göre hareket ederim.

Bencede bir fotoğrafını yükle görelim .Belkide düşündüğün gibi değildir :teselli:

hay allah üzüldüm yaa
şimdi boyasan yanarda saçın
fotonu koyarmısın canım yaa
bi bakalım ona göre yorum yapalım.belkide senin gördüğün kadar kötü değildir

yaa canım benim çok üzüldüm nasılda oluyo böle bilinçsizce yapılıyoo :KK43: turuncu renk çabuk akarmış inşallah çabuk akarda sende üzerini koyu bi renkle kapatırsın olmaz mı....?

Elseve'in kırmızı renk koruyucu şampuanıyla yıka. Bilinçli olarak annemde denedim işe yaradı onunda saçları turuncumsu röfle olmuştu 2-3 yıkamadan sonra koyu sarıya döndü .

Son düzenleme:

2141.gif

zamanla geçermi?

herkes yapamıyo röfleyi zamanla da düzelmez canım geçmiş olsun

istanbula yenı tasındım evın karsısındakı kuafore gıttım ve sacımı emo gıbı kestı lutfen bunu duzeltecek guzel kuafor soyleyın :KK43:

arkadaşlar , gecen ay ankara batıkentte metro istasyonunun cıkısında bulunan metro kuaför diye bir yere gittim. kuaför konusunda seciciyimdir aslında nasıl oldu oraya gittim hala nilmiyorum. neyse iç dizaynı falan güzel şık biyer. sacımı kısa zaten sadece biraz düzeltelim dedim. sacımı keserken bir sorun yok önünü falan tam isteğim gibi iyimiş burası burayada gelebilirim aslında derken sacımın arkasını göstrdi başımdan asağı kaynar sular döküldu. okadar kısaltmış ki kat vericem diye, hadi onuda geçtim arkası yeni jilet vurulmuş ense gibi. tabi bi ton kavga ettim ama sonuç giden geri gelmiyor. siz siz olun asla oraya gitmeyin arkadaşlar benden size tavsiye

X