tecrübeli hamileler

eda naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
63
2
51
yatakta uyurken çok dönmenin veya sırt üstü yatmanın bebeğe herhangi bir zararı varmı?bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

canım ben çok zararı olacağını zannetmiyorum,sonuçta o rahatsız olduğu zaman yatış pozisyonunu kendine göre ayarlayacaktır diye düşünüyorum,Mesela ben anneme soruyorum bana hamileyken nasıl yattın diye,sırtüstü diyor,biz ne biliyodukki diyor,fazlada üstünde durma bence.Rabbim korur meleklerimizi merak etme sen,,

bende internette okumuştum sol tarafıma yattığımızda onlar için en rahat pozisyonmuş.ama elimizde olmuyor bazen eylül meltemi arkadaşımızında dediği gibi rabbim korur çok ta üstünde durmamak lazım.

canım sır ustu yattıgında bebek nefes almakta zorlanıyormus

en guzelı sol tarafa yatmak

kızlar cevaplarınız için teşekkürler ama dönmekle ilgili birşey yazmamışsınız çok dönüyorum uyurken.

sol taraf yatildiginda hem karacigere baski yapilmiyor hemde bebek icin en uygun pozisyon oluyo
ayrica sola yatilirsa vücuttaki kan dolasimi dahada hizli calisiyor

bu konu hakkında drum bana geçen haftaya kadar bişey söylememişti ama geçen hafta kontrole gittiğimde bebeğin artık büyüdüğünü ve sırt üstü yatmam gerektiğini söyledi sağ veya sol hangi tarafıma yatmam gerektiğini söyledi yani illa sol tarafına yatıcaksın demedi ne tarafa yatınca rahat ediyosan o tarafa yat dedi

canım bende sırt üstü yatmanın bebek için zaralı olduğuun okumuştum kan basıncı düşüyormuş, ama bende yan yatamıyorum sürekli tedirgin yatıyorum ve sabaha kadar çok sık uyanıyorum bu da halsiz düşmeme neden oluyo bi çözüm bulamadım bu işe

bende senin gibi sağa sola çok ama çok sık dönen biriyim, sıcakta uyunmuyor zaten, birde başağrısı, mide krampı oluyor bazen yatağa sıyamıyorum, yarın dr gideceğim soracağım kordon dolanması duymuştum allah korusun, dr sorayım sanada cevap yazarım, ne kadar hamilesin ben 12+5 bende geniz akıntısı var birde mahvediyor, hayırlısı hakkımızda

bende senin gibi sağa sola çok ama çok sık dönen biriyim, sıcakta uyunmuyor zaten, birde başağrısı, mide krampı oluyor bazen yatağa sıyamıyorum, yarın dr gideceğim soracağım kordon dolanması duymuştum allah korusun, dr sorayım sanada cevap yazarım, ne kadar hamilesin ben 12+5 bende geniz akıntısı var birde mahvediyor, hayırlısı hakkımızda

canım ben 11+1 hamileyim öğrenince banada yazarsan sevinirim bu arada geniz akıntısı bendede var.

canım Ben 11+1 Hamileyim öğrenince Banada Yazarsan Sevinirim Bu Arada Geniz Akıntısı Bendede Var.
Geniz Akintisi Nasil Bişi Arkadaşim Bende Genizimle Ilgili Problem Yaşiyorum Da Sürekli Yutkunmak Isteği Doğuyor Tüküremiyorumda çok Rahatsiz Ediyo Acaba Bebeğe Bi Problem Yaratirmi.

ben 11+2 hamileyim hala yüzükoyun yatıyorum yatabildiğin kadar yat diolar yani onun içinde bulunduğu kese onun yeteri kadar koruyo zaten

Geniz Akintisi Nasil Bişi Arkadaşim Bende Genizimle Ilgili Problem Yaşiyorum Da Sürekli Yutkunmak Isteği Doğuyor Tüküremiyorumda çok Rahatsiz Ediyo Acaba Bebeğe Bi Problem Yaratirmi.

bende sanki boğazımda balgam varmış hissi oluyor yattığım zamanda boğazıma doğru gelip rahatsız ediyor ve yutkunma ihtiyacı hissediyorum senin gibi.bebeğe bir zararı olduğunu sanmıyorum.

X