buyuk gelen ayakkabilari nasil daraltiriz?

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
yanlis yere baslik acmisim sanirim konum silindi.

arkadaslar nine westten uzun suren bir bekleyisin ardindan nihayet begendigim ayakkabiyi aldim.37 numara sikti ayagimi biraz. topuklu oldugu icin rahat olsun dedim 38 i aldim. o zaman kisti. ilk defa gecen aksam giydim. bir baktim sag fena degil ama sol buyuk. yani idare eder ama sanki yururken cikacakmis gibi. bayagi uzuldum cunku cok begenerek aldim. o zamn da iyi gibiydi.

uzun topuklu sadece onu acik yanlari ve arkasi kapali bir ayakkabi.

basina gelip cozum bulan var mi? nasil daraltabilirim. yarim numara kuculmesi lazim neredeyse.

bir arkadas kece konuluyor astarin altina dedi. digeri yarabandi dedi. baska cozum var mi? hepsini deneyecegim.

yanlis yere baslik acmisim sanirim konum silindi.

arkadaslar nine westten uzun suren bir bekleyisin ardindan nihayet begendigim ayakkabiyi aldim.37 numara sikti ayagimi biraz. topuklu oldugu icin rahat olsun dedim 38 i aldim. o zaman kisti. ilk defa gecen aksam giydim. bir baktim sag fena degil ama sol buyuk. yani idare eder ama sanki yururken cikacakmis gibi. bayagi uzuldum cunku cok begenerek aldim. o zamn da iyi gibiydi.

uzun topuklu sadece onu acik yanlari ve arkasi kapali bir ayakkabi.

basina gelip cozum bulan var mi? nasil daraltabilirim. yarim numara kuculmesi lazim neredeyse.

bir arkadas kece konuluyor astarin altina dedi. digeri yarabandi dedi. baska cozum var mi? hepsini deneyecegim.

keçe dediğim tabanlık işte ayakkabıcılar onu astarın altına koyuyorlar böylece ayakkabı 1 numara küçülüyor.:enbuyukkk:

canım ben ayakkabıcıyım muhtemelen senin aldığın ayakkabılar ayağının şeklini alıp açılma yapmış siz siz olun ayakkabı alırken ayağınıza tam olan numarayı alın çünkü ayakkabının derisi kullandıkça esneme yapar hiç yapmayan aykkabı yarım numara esner banada böyle çok şikayet geliyor sana büyük gelen ayakkanı bi ayakkabıcııya götür büyük gelen ayakabının içine taban astarı koysun böylece yarım numara küçülecektir ayakkabın.ayyakabının önü açıksa eğer bali ilede ataban astarını astara yapıştırmasını söylersen aykkabını uzun ömürlü kullanabilirsin

canım ben ayakkabıcıyım muhtemelen senin aldığın ayakkabılar ayağının şeklini alıp açılma yapmış siz siz olun ayakkabı alırken ayağınıza tam olan numarayı alın çünkü ayakkabının derisi kullandıkça esneme yapar hiç yapmayan aykkabı yarım numara esner banada böyle çok şikayet geliyor sana büyük gelen ayakkanı bi ayakkabıcııya götür büyük gelen ayakabının içine taban astarı koysun böylece yarım numara küçülecektir ayakkabın.ayyakabının önü açıksa eğer bali ilede ataban astarını astara yapıştırmasını söylersen aykkabını uzun ömürlü kullanabilirsin

cok tesekkur ederim cevabin icin ama ben hic giymemistim. ilk giyisim olacakti ve sastim kaldim sanki ayaklarim kuculmus. sonraki gun nispeten daha iyiydi ama gen de sol daha buyuk. simdi zaten yarim numara buyuk. bir de esnerse ayvayi yedim...

asma hamile kalirsam ki Allah'tan su anda en buyuk dilegim bu, o zaman ayak buyuyormus biraz:) benimkisi de zugurt tesellisi.

ama her sekilde dedigini deneyecegim. tesekkurler.

Offf offf geçen hafta bir ayakkabı aldım, bin pişmanım. Her bir tarafından vuruyor vicdansız:mymeka:

Vurmaması için napmam lazım ya, düşman gibi bakıyoruz birbirimize ayakkabıyla:1closedeyes:

kızlar yine süperasiniz akşam bi ayakkabı aldım
bu saate kadar bollaştı oysaki akşam tam ayağıma göreydi
ne yapsam die düşünüyordum kara kara
yine imdadıma kostunuz
teşekkürler
öptüm hepinizia.s.:1hug:

merhaba, bol gelen çizmelerime çözüm ararken mesajınızı gördüm hemen sormak istiyorum. benim bacaklarım ince ama ayaklarım büyük çok beğenerek aldığım çizmeler ayağıma tam oldu fakat konç kısmı bol geldi (alırken kot pantolonla denedim iyi olmuştu) tayt'la falan giydiğimde çok bol duruyor giymeye çekiniyorum. iç kısmı kalın kumaş gibi bi materyal ile kaplı daralttırabilir miyim? :KK17:

X