sağlık ocaklarında hamilelik testi?

zakkum6644

Ela Seni ÇOK Seviyorum...
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
1.169
2
arkadaşlar, daha önce de başka yazıya eşlik ettim. o zaman 6 gün gecikmişti regl dönemi. bugün 9 gün oldu. hala belirtiler yok. 6 gün test yaptım negatif çıktı. belirtilerin hiçbiri yok. ne regl ne hamilelik. çünkü normalde de gecikirdi ama 7 günü geçmedi şimdiye kadar.

herneyse, kan testi yaptırmak istiyorum. sağlık ocaklarında yapılıyo mu? herhangi bir belgeye ihtiyaç var mı?

arkadaşlar, daha önce de başka yazıya eşlik ettim. o zaman 6 gün gecikmişti regl dönemi. bugün 9 gün oldu. hala belirtiler yok. 6 gün test yaptım negatif çıktı. belirtilerin hiçbiri yok. ne regl ne hamilelik. çünkü normalde de gecikirdi ama 7 günü geçmedi şimdiye kadar.

herneyse, kan testi yaptırmak istiyorum. sağlık ocaklarında yapılıyo mu? herhangi bir belgeye ihtiyaç var mı?
eczaneden biidra testi al oda işini görür bence zaten gebelik varsada doktora gidersin.

idrar testi yapmıştım ama 3 gün önce negatif çıkmıştı. forumda bazı konuları okuyunca idrar testlerinden çok net sonuç alınmadığını düşündüm. kan testi en kesin olanıdır sanırım. ama dediğim gibi regl olmasam da geciksem de kasık-karın-göğüs-bel ağrılarım olurdu. işte sivilce çıkardı. offf stres oldum iyice...

canım benim hiç stres yapma kan testini hastahanelerde sağlık ocaklarında bağkur yada sağlık karnenle yaptırabilirsin ama idrar testine göre maliyaeti daha fazla tabi,ama bu yer yerde değişebilir tabi.ben adetimin geçiktiği o gün de eczaneden idra testi alıp yapmıştım ve çok netti yani hamileydim ama tabi kişiden kişiye değişir canım.

teşekkürler TRAKYALI ve KELEBEK41, test alayım en iyisi. son kez deneyim. gecikmeye devam ederse de dua edeyim ya hamile ya da regl olmak için...

canım saglık ocakları bıldıgım kadarıyla ıdrar testı yapıyorlar ondada yanılma payı varmıs,hastanede kan tahlılı yaptırırsan gun ıcınde net bır sonuc alabılıyosun hayırlısı olsun:))

canım sağlık kabinlerinde yapılıyor yaklaşık belki yerine göre değişiyordur ama 35 den başlıyor fiyatı..
rabbim gönlüne göre versin...

sağlık ocaklarında değilde sağlık kabinlerinde yapılıyor fiyatları 25-30-35 arası ama hastanede sağlık karnesiyle 12 ytl ye filan yapıyo sanırım..

arkadaşlar eğer ilişki ay ortasında olduysa ve adet doneminizde o ay içerisin gecikirse hamilelik belirtisi 1 hafta sonra yada 10 gün sonra en geç bellı olur.bunun içinde sağlık ocağına gitmek gereksizdir.kendıniz evde yapabilirsiniz.yada hastanelerde BETAHCG testi yaptırarak sonucu öğrenebilirsiniz

Merhabalar bir şey sormak istiyorum sağlık ocakları gebelik testi yapıyor mu İzmir de kinler bir bilgisi olan var mı?

Kızlar ben ankaradayım ve ilk beta hcg mi sağlık ocağında yaptırdım.ardından 2 kez daha yaptırdım ve diğer hormon vs testlerini de orda ücretsiz yaptırdım. Hiç gerek yok kızlar para vermeye.

X