Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar kiloyla orantısı nasıl bi yazar mısın kilo ve kullandıgınız mg'leri...

hayır yani ben 125 kg.yim o zaman öliiiiiimmmmm laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bende bu ilaça başlıycam, pztsi kan tahlillerim yapılacak ve sonra başlıycaz nasipse... bende çok yok açıkcası ama soyle ki ben her 15 gunde bir yüzümdeki tüyler yüzünden sir yaptırmak zorunda kalıyorum( merak etmeyin lazerde yapdırım) ama ince diye gormedi tekarr sir e döndük...
sir kullandıgım anda felaket hareketlenme oluyor... dedim ki yaşam boyu yüzüme sir yapıcam hep boyle mi olcak... sir sonrası sivilce ? sonra doktorum bu ilaca başlaıyayım istersen dedi?
şimdi sizlere bşey danışıcam...
dr, 60 kilo da oldugum için 60 mg verecekmiş.... bu toplam 4 ay günde 3 ilaç şeklilde olucakmış....bu sizce agır gelmez mi?
ama eger istemezsen 50 mg , 5 ay gunde 2 ilaç dedi?
bende dr. hep guvendim,(devamlı tanıdıgm bi dr) işinde uzmandır. ama ister istemz agır gelmez mi ilaçlar dedim? kullanlar bana bi fikir???

bence ağır gelmez cunku herkesın kılosuna gore verıyor ne kadar kullanılacağını. ben 44 kıloyum ve gunde toplam 40 mg kullanıyorum 20 mg sabah 20 mg aksam olmak uzere ve tplam 4 ay kullanıcam. sonuçta 4 ayda kulansan 5 ayda kullansan toplamda içmen gereken mıktar aynıdır.senın yerınde olsam 4 aylık tedavıyı tercıh ederdım bıran once kurtulmak için. tabı yıne de sen bılırsın

kızlar bende bu ilaça başlıycam, pztsi kan tahlillerim yapılacak ve sonra başlıycaz nasipse... bende çok yok açıkcası ama soyle ki ben her 15 gunde bir yüzümdeki tüyler yüzünden sir yaptırmak zorunda kalıyorum( merak etmeyin lazerde yapdırım) ama ince diye gormedi tekarr sir e döndük...
sir kullandıgım anda felaket hareketlenme oluyor... dedim ki yaşam boyu yüzüme sir yapıcam hep boyle mi olcak... sir sonrası sivilce ? sonra doktorum bu ilaca başlaıyayım istersen dedi?
şimdi sizlere bşey danışıcam...
dr, 60 kilo da oldugum için 60 mg verecekmiş.... bu toplam 4 ay günde 3 ilaç şeklilde olucakmış....bu sizce agır gelmez mi?
ama eger istemezsen 50 mg , 5 ay gunde 2 ilaç dedi?
bende dr. hep guvendim,(devamlı tanıdıgm bi dr) işinde uzmandır. ama ister istemz agır gelmez mi ilaçlar dedim? kullanlar bana bi fikir???

a.s. canım.bende bu ilacın 3.ayındayım.54kiloyum 30mg kullanıyorum günde.bence düşük dozda kullan çünkü karaciğeri zorlayan bi ilaç bu.geç olsun ama güç olmasın.benim tanıdıklarım da hep düşük dozu tercih ettiler hep.tabi senin fikrin daha önemli.sivilcesiz günler dilerim.:dance:

ya ben bu ilacı aldığımda başım felaket ağrıo ve çok sinirli oluorum daha bikaç gün oldu 6 ay devam mı edecek bu ya:KK43:

ya sıze doktor bu ilacı kullanırken yağlı yıyeceklerden ve çıkolata kola gıbı seylerden uzak durmanızı soyledımı? ablamda bu ılacı kullandı ve doktoru bunlardan uzak durmsı gerektını soyledı o da tedavı sırasında hıç yemedı.bende aynı doktora gıttım ama bana oyle bişey soylemedı acıkcası benımde işime gelmedığı için sormadım ama kafama takıldı

bi de sız bu ilacı kullanırken her ay mı tahlıl yaptırıyosunuz yoksa 1. ayın sonunda ve ondan sonra her 3. ayın sonunda mı yaptırıyosunuz?

bi de sız bu ilacı kullanırken her ay mı tahlıl yaptırıyosunuz yoksa 1. ayın sonunda ve ondan sonra her 3. ayın sonunda mı yaptırıyosunuz?

a.s. canım.bu ilaç için her ay test yaptırmak gerekio.zaten test sonucunu görmeden yazmıyorlar ilacı doktorlar. doktor bana da yağlı yiyeceklerden uzak durmamı söyledi ama ben çok uygulayamıyorum.çikolata,çerez falan yiyorum dayanamıyorum. bol gülümsemeli günlersırnaşık şey :teytey:

ya işin yoksa her ay git tahlil yap bu ilacı aldığım zaman başım felaket ağrıor ve çok agresif oluorum bende bide a vitamini almamak gerekiyormuş güneşe fazla çıkmamak gerekiyormuş falan filan 6 ay gibi uzun ve zahmetli bi tedaviye başladım gerçi 5 yıldır sivilcelerle uğraşıorum 6 ay dediğin neki inşallah benim ve sivilce tedavisi gören arkadaşların tedavisi hayırla sonuçlanır.bu son olsun lütfensenağlama

benimde 1.ayım bitti kontrollerimi yaptırdım.herşey çok yolunda bi problem yok.doktorum yanında ayrıca vitamin almamamı çok yağlı yemememi söyledi.bu ilaç kontrollerle birlikte çok iyi sonuç veren bir ilaç.tabi bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor.ben 49 kiloyum 40mg kullanıyorum.herkese tez vakitte kurtulmak dileğiyle:)

arkadaşlar merhaba.roacutane ilacını benim kız kardeşim kullandı.inanın sırtında bile sivilce vardı.hepsi geçti evet.ama bu ilacı kullanmadan önce doktor uyarmış.etkisi uzun süre vücuttan atılmıyor.mesela 2 sene çocuk düşünmesin kullananlar.türkiye'de hiçbir ilaç imza karşılığı verilmiyor. demek ki var bir şeyler.bulunduğum ildeki bir arkdaşım da aloe vera jelini kullanıyor.zaten dün derya baykal da bahsetti.türkiye de yok dedi ama var yani.akşam çıkan sivilceye (ağrılı ve apseli)sürdüğünde sabah uç çıkartıyor.2 günde de geçiyor.doğal bir şey yani.

arkadaşlar merhaba.roacutane ilacını benim kız kardeşim kullandı.inanın sırtında bile sivilce vardı.hepsi geçti evet.ama bu ilacı kullanmadan önce doktor uyarmış.etkisi uzun süre vücuttan atılmıyor.mesela 2 sene çocuk düşünmesin kullananlar.türkiye'de hiçbir ilaç imza karşılığı verilmiyor. demek ki var bir şeyler.bulunduğum ildeki bir arkdaşım da aloe vera jelini kullanıyor.zaten dün derya baykal da bahsetti.türkiye de yok dedi ama var yani.akşam çıkan sivilceye (ağrılı ve apseli)sürdüğünde sabah uç çıkartıyor.2 günde de geçiyor.doğal bir şey yani.

Merhaba arkadaşım bana söylenen ilaç bittikten 1 ay sonra atılıyormuş ilacın etkisi daha sonra hamile kalmakta sakınca yok diye biliyorum.eğer senim söylediğin gibi ise kötü.bu konuda bilgisi olanlar lütfen bilgilendirsin CADIARZU

bende kullandım,yan etkisi kıllanmay yapıyor hormonlar hızlı çalıştığı için. ben yaklaşık tüm cilt ilaçlarını kullandım.bu hapta çok etkili,yüzünüz ilk başta yanabilir kabuk tutabilir ama sabır kızlar sabıryasakkelime sonra herşey çok güzel oluyor:teytey:

keten helva merhabalar canım.hemen telaş yapma dur.kardeşimin doktoru böyle söylemiş ona ankara'da.çok etklili bir ilaç çünkü.1 ayda atılacağını zannetmiyorum.biraz daha uzun olabilir.çünkü düşünsene benim kız kardeşim ayak derisine kadar pul pul döküldü.dudakları kanıyordu kuruluktan.tabii sonra sonuç çok güzel oldu ama yine de yan etkileri çok bu ilacın.

bu ilaç ilk aylarda çok ağır yan etkilerini gösteriyo,tabi aldığınız dozada bağlı.benim ilk bi buçuk iki ayım berbat geçti.evden dışarı çıkamamıştım,bunalmıştım iyice.şimdi 3. ayımdayım ve yüzümde artık sivilce çıkmıyo ama sıkmadığım halde kırmızı kırmızı küçük lekeler var.sanırım onlarda yavaş yavaş normale dönüyo,çünkü 1 hafta önce daha kırmızı ve büyüktüler şimdi sönmüş iyice.ayrıca ünv den beni gören arkadaşlar yüzümün parladığını söylüyo.gerçekten öyle burnumun üstü ve yanaklarım bembeyaz siyah nokta denen bişi yok.bebek gibi yüzümüz olcak inşallah kızlar sabredin derim ben:dance:ayrıca sanırım bu ilaca yeni başlayan arkadaşlar var hemen sölim güneşten ve rüzgardan yüzünüzü mutlaka koruyun,nemlendirici sürün yüzünüze devamlı.çikolata,çekirdek,hamur işi,fast food ve yağlı ürünlerden uzak durun.bol bol su için ve sebze ağırlıklı beslenin.bunların hepsini bana doktor söyledi.bilginize...a.s.

ya bişey dikkatimi çekti yazılanları okurken.bazılarında siyah noktalar da artış olmuş.oysa bende ilk önce siyah noktalarım kaybolmuştu,hemde hepsi.niye böle bi tezatlık var acabaCADIARZU

mrb kızlar bende 3 ayımı bitiricem pazar günü.yüzümde ciddi anlamda gelişme var.sivilce çıkmamaya başladı artık.tek tük çıkıyo.ama olsun o kadar da.birden bitmez zaten.izler ise silikleşmeye başladı.önceden yüzüm daha kırmızıydı şimdi ise yok olmaya başladı.ben 57 kiloyum 30 mg kullanıyorum.bence doza azla başlamak çok daha iii.izler açısından da.yavaş yavaş tesir ediyo ama çok daha ii oluyo bence.ilk önce 2 ay 20 kullandım.belki bu ay 40 yapar.ama 6 yada 7 ay sürer demişti tedavim.hapın vücuttan atılması olayınada 1 ay dedi.1 ay sonra kalmaz dedi ama bu ay tekrar sorucam.sivilcesiz günler dileklerimle....:teytey:

merhaba kızlar bugün doktora gittim tedavim 1 ay daha uzadı 20 mg verdi o bittikten sonrada tretin kırem kullanacam kırem hem tekrarlamasın hemde izler için olsun geçsinde varsın 1 ay daha sıkıntı çekim.

merhaba tılsım bugün doktora gittim senin tavsiye ettiğin kıremi verdi doktor yanlız devamlı kullanacakmışım sen 4 veya 7 gün demiştin.bide kantoron yağını sordum raoccutan kullandığım için önermedi ama oda değişik bi yöntemmiş yani zararsız.

merhaba arkadaşlar ya bu ilaç benim gözlerimide etkiliyor gözlerim yanıyor alev gibi oluyorum yüzümde aynı şekilde.damlayıda kullanıyorum ama.gözlerini etkileyen varmı varsa bilgi verebilirmi ya süprizzzzz

X