Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bişey daha sormak istiyorum.prospektüste "tedaviye,bir sonraki adet döneminin ikinci veya üçüncü gününden önce başlanmamalıdır"diye bi uyarı var.buna bi anlam veremedim.yani istediğim an başlayamıycakmıyım.bu dönemimi beklemem gerekiyo anlamadım.doktorum böle bi uyarıda yapmadı.

doktorum bana öle bişey söylemedi ama ben prospektüsü okurken öle bi uyarı gördüm.gerçi hamile kalma olasılığı olan bayanlar için geçerli olan bi uyarıda olabilir bu ama yinede bi sormak istedim.sanırım bende başlıcam yarın bu ilaca.gerçi bende çok fazla yok sivilce ama yinede yıllardır usandırdı.tamamen kurtulmak istiyorum

arkadaşlar 1 ay olmasına rağmen yüzümde olumlu bi deişme söz konusu:teytey: sivilcelerim sönmeye başladı hatta izleri bile kayboluyo,siyah nokta mı o da nenaniknanik valla hiç kalmadı,bembeyaz oldum:1closedeyes:5 ay sonrasını düşünemiyorum artık,allahım sana şükürler olsun...tamamen kurtulcaz kızlar sabredin,herkes çok şaşırcakyerimseniben

arkadaşlar 1 ay olmasına rağmen yüzümde olumlu bi deişme söz konusu:teytey: sivilcelerim sönmeye başladı hatta izleri bile kayboluyo,siyah nokta mı o da nenaniknanik valla hiç kalmadı,bembeyaz oldum:1closedeyes:5 ay sonrasını düşünemiyorum artık,allahım sana şükürler olsun...tamamen kurtulcaz kızlar sabredin,herkes çok şaşırcakyerimseniben

darısı benim başıma inşallah 2 hafta oldu yüzüm baya parlak duruyor ama sivilceler çıkmaya başladı.bakalım daha ne kadar sürecek

ben roactuanne kullanmayı yan etkilerden dolayı ortasında bıraktım evet çook düzeldi ama gene de tek tük çıkıyor bazen (ama tabi daha ufak çaplı ve çabuk geçiyor) yani tavsiyem sakın hemen bırakmayın kullanmayı

Ben kullandım,çok etkili ancak bir o kadar da kontrol altında tutulması gereken bir ilaç.Günde iki tane 20lik vermişti bana doktorum,6 ay kullandım,her ay düzenli kan tahlillerimi yaptırdım.Doktorum 1 ay daha kullan,sonradan tekrarlamasın dedi,1 ay daha kullandım..Tedavi biteli 4-5 ay oldu ve şu an çok memnunum ve de mutluyum :) Ancak dediğim gibi kontrol altında tutuması gereken bir ilaç.Karaciğeri etkileme ihtimali olduğu için karaciğeri yoracak şeylerden uzak durmak daha iyi olur (alkol gibi) Tedavi yarıda kesilmezse sonuç alınıyor,ama doktorun da sözünden çıkmamak şart tabiyerimseniben

keşke belli bi zamanı olsa da onu beklesek şimdi yüzümde baya sivilce var ve acıyor..umarım okullar açılana kadar iyileşmeye başlar yoksa kötü olacak benim için:çok üzgünüm:

günde kaç mg kullanıyorsun.benim 2,5 ay olmak üzere hala sivilceler çıkıyor vede kırmızı kırmızı lekeleri kalıyor.neden öyle oluyor acaba

arkadaşlar ben bu ürünün yan etkilerini çok duydum kulandıktan sonra cilt süper oluyormuş ama tedavi bitene kdarda çok fazla yan etkisi var.ben bir ilaç daha duydum ilacın içeriğindeki maddenin hap şeklinde değilde cilde sürülerek uygulandığı bir ilaç dolayısıyla bu yan etkilerin hiç birini görmeden cildin kendini yenilemesini sağlıyor.

günde kaç mg kullanıyorsun.benim 2,5 ay olmak üzere hala sivilceler çıkıyor vede kırmızı kırmızı lekeleri kalıyor.neden öyle oluyor acaba

canım günde 40mg kullanıorum sabah 20 akşam 20 alıorum.bende de sivilce çıktı ama şimdi o çıkan sivilceler kuruyo önceden sivilce izi kalan yerlerde kaybolmaya başladı.burnumun üstü bembeyaz oldusırnaşık şey sanırım bünyeden bünyeye deişiyo,bi de aşırı bi sivilcem yoktu benim belki o yüzden çabuk etkisini göstermeye başladı bilmiyorum.ama zaman ilerledikçe sen de faydasını görceksin sakın moralini bozma,inan buna. inanmak başarmanın yarısıdır:1hug:

arkadaşlar birşeyi merak ediyorum henüz kullanmadım kullanmayı düşünüyorum ama kafam çok karışık bu roaccutane yağları yakıyorya kilo kaybına da sebep oluyomu kullanan arkadaşlar sizde hiç böyle birşey oldumu birde benim yüzümde çok leke var sivilcelerimde bu ara çoğaldı acaba iyi gelirmi yani bu ilacı yüzü ful sivilce dolu olanlarmı kullanıcak sadece:KK43:

arkadaşlar birşeyi merak ediyorum henüz kullanmadım kullanmayı düşünüyorum ama kafam çok karışık bu roaccutane yağları yakıyorya kilo kaybına da sebep oluyomu kullanan arkadaşlar sizde hiç böyle birşey oldumu birde benim yüzümde çok leke var sivilcelerimde bu ara çoğaldı acaba iyi gelirmi yani bu ilacı yüzü ful sivilce dolu olanlarmı kullanıcak sadece:KK43:

bu ilacı doktor önce yüzüne sivilcelerinin cinsine bakar tipine göre yazar tabii bunu vermeden önce yan etkilerini de sayar baştan hazırlık olasın diye. ben mesela ilk doktora gittiğimde daha küçüktüm etkilenirim diye vermedi eczane yapımı tonikli kremli bakım denedik ama hiç etkisi olmadı roactuanne çok etkili oldu her ne kadar yarıda kestiysem de (beni psikolojik bunalıma soktu) yüzüm ciddi anlamda düzeldi. ve ilaç beni zayıflattı yağları yakıyo ama bırakınca kilolar geri dönüyor. yan etkileri çoook var herkese olur diye bişey yok ama hazırlıklı olmak lazım.

yağları yakıyo mu bilmiyorum ama ben ilk 3 hafta doğru düzgün yemek yiyemiyodum o da dudaklarımdaki yanmadan kaynaklanıodu.şimdi gayet iyiyim kilom da bi deişiklik yok şimdilik.ayrıca bu ilacı gerçekten ciddi sivilce problemi yaşayan hastalara yazıyolar,ama sivilcelerin çok değil ve daha önce birçok tedavi yöntemi denediysen ve olumlu sonuç alamadıysan bu hapı yazarlar.benim öyle oldu çünkü. doktor istemdi bu hapı kullanmamı çok sivilcen yok dedi,ama ben uygulanan diğer tedavileri söyleyince istersen yazalım o zaman dedi.biraz da senin isteğine bağlı yani.geçmiş olsun canıma.s.

canım günde 40mg kullanıorum sabah 20 akşam 20 alıorum.bende de sivilce çıktı ama şimdi o çıkan sivilceler kuruyo önceden sivilce izi kalan yerlerde kaybolmaya başladı.burnumun üstü bembeyaz oldusırnaşık şey sanırım bünyeden bünyeye deişiyo,bi de aşırı bi sivilcem yoktu benim belki o yüzden çabuk etkisini göstermeye başladı bilmiyorum.ama zaman ilerledikçe sen de faydasını görceksin sakın moralini bozma,inan buna. inanmak başarmanın yarısıdır:1hug:

ben günde 30 mg kullanıyorum iki hapıda bir atıyorum farketmiyormuş ayrı atmak.benimde aşırı derce yoktu ama bu ilaca başladığımdan beri çoğaldı sivilceler üstelik kırmıı kırmızı lekeleri kalıyor bakalım artık ne zaman düzelir

ben günde 30 mg kullanıyorum iki hapıda bir atıyorum farketmiyormuş ayrı atmak.benimde aşırı derce yoktu ama bu ilaca başladığımdan beri çoğaldı sivilceler üstelik kırmıı kırmızı lekeleri kalıyor bakalım artık ne zaman düzelir
anladım canım ama o kırmızı lekeleri bence dert etme mutlaka geçicektir...bu hapı kullanan yakın bi arkadaşım vardı,inanmazsın ama yüzü şimdi bebek gibi,leke falan da kalmadı.bizim de öyle olcak inşallah:dance:

bende leke kaldı ama yaaa :KK43: ilacı biten kimi duysan ne leke ne sivilce kalmış ama bende leke aldıı tamam bütün sivilceler gitti ama ya lekeler nası gidicek

mrb arkadaşlar bende 2aydır kullanıyorum ve bu ay sivilcelerim kusmaya başladı.gerçekten bende çok korkmaya başladım ya iz kalıersa diye.bende fazla sivilce yoktu ama şuan eskidenkinin iki katı.herkes 5ayın sonunda bişey kalmaz diyo ama ben yinede endişeleniyorumm.bana bi akıl verin gerçekten bu işaç çok mu etkili.yani şuzan sivilcelerimin artması normal mi?:çok üzgünüm:

bu ilacı bende kullandım sivilcelerinin başta artması normal deri altındaki iltihabı dışarıya çıkarıyor.umarım bu ilacın yan etkilerinden haberin vardır.karaciğere ve cilde zarar veren bir ilaç türkiyede ise kolaya kaçmak adına sivilce tedavilerinin hepsine veriliyor.sivilcelerinini durumunu bilmiyorum ama fazla sivilcen yoksa kullanmasaydın.sivilcelerine gelince onları tamamen geçirecektir.geçmiş olsun

mrb gafios.aslında yazdıkların biraz kafama takıldı.ilacı kullandığından bahsetmisin.sana yararı oldu mu?ayrıca yan etkilerindende.ben sürekli sivilceler için bişey kullandım doktor tavsiyesiyle.ama hiç biride etki etmedi.en son olarak bu hapı kullanıyorum.umarımda yararı olur.senin baya bilgin var sanırım.izleride geçiyo mu.bende kuruduktan sonra kırmızılıklar kalıyo.

bende artık aranızdayım roaccutane adlı ilacın insanları bukadar birleştireceğini rüyamda görsem inanmazdım.sadece ben uğraşıyorum sanırdım bu sivilcelerle yanlız olmadığıma sevinsemmi üzülsemi ama yinede aranızda olmaktan çok mutluyumsırnaşık şey

X