Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
sevindm ilgine teşekkür ederim ayrıcayan etkilerini görmedinmi herkes yararı kadar olumsuzluklarından şikayet edyor sen hiç etkilenmeyen şanslılardan mısın ama artık kafaya koydum nolursa olsun kullanıcam iyi olur inşallah gene konuşuruz görüşmek üzere

ayrıca lütfen roaccutane kullanıp daha sonra hem sivilce hem de lekelerden kurtulan varsa lütfen cevaplarınızı bekliyorum tesekkürler bu arada MGORGUN senin tedavin tamamen bitti mi canm tekrar teşekkürler

ayrıca lütfen roaccutane kullanıp daha sonra hem sivilce hem de lekelerden kurtulan varsa lütfen cevaplarınızı bekliyorum tesekkürler bu arada MGORGUN senin tedavin tamamen bitti mi canm tekrar teşekkürler

SÜZGÜN canım bende 3,5 aydır kullanıyorum benmde endişem acaba iz kalır mı diye, ama ilacı aldığım eczaneci de kullanmış, yüzünün çok kötü olduğunu bu ilacı kullandıktan sonra iyi olduğunu söyledi şimdi yüzü çok güzel hiç izde kalmamış inşallah bizlerde bitirdikten sonra öyle olur...

bu söylediklerimiz o kadar uzun sabır ve kararlılık isteyen şeylerki inan insanın morali bitiyor teşekkürler bilgilendirdigin için sanırım kullanan 10 milyon kişi varsa 10 milyonu da memnun kalmış bizde iyi oluruz inşallah aknesiz günler

slm kızlar sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra roucutane kullanmaya karar verdim..yan etkileri çok fazla ama kararlıyım bi şekilde kurtulmam lazım bu sivilcelerden.yarın sabah gidiyorum doktra,hayırlısı bakalım:enbuyukkk:

süveyda01 benimde yuzum senin gibiydi bir donem çok hassastı yuzum alev alev yanıyordu ve pul pul dökülmeye başlamıştı.excipial hydro kullanıyorum ben elime yuzume sadece ondan sürüyorum çokta iyi geliyor...

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

slm kızlar sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra roucutane kullanmaya karar verdim..yan etkileri çok fazla ama kararlıyım bi şekilde kurtulmam lazım bu sivilcelerden.yarın sabah gidiyorum doktra,hayırlısı bakalım:enbuyukkk:

hoşgeldin aramıza geç bile kaldın şekerim..a.s

bu arada güneş kremi kış olsa bile kullanmak şartmı bilgi verirseniz sevinirim...

----------

slm speel evet güneş koruyucu kremi kış yaz farketmiyormuş kullanmamız gerekiyormuş .... mecburen kullanacaz.. çare yokk şekerim.

merhabalar ben 4. ayımdayım.benim yuzum çok hassas zaman zaman pul pul dökülüyor.doktor bana excipial hydro verdi fiyatı çok uygun eczanede satılıyor ve çok iyi geliyor doktor en iyisi bu dedi bepanthene herkese iyi gelmez dedi.benim en buyuk sorunum bu ilac beni felaket kabız yaptı sanki barsaklarım hiç çalışmıyor gibi.aranızda ilactan dolayı kabız olan varmı?

----------

bişey sormka istiyorum ilaca başladığın tarihi öğrenebilirmiyim speel? mümkünsee merakettim de...

kıllanma mı yapıyor?:çok üzgünüm:ilacın prospektusunde oyle bi yan etkıden bahsedılmıyodu yanlış hatırlamıyosam.ablamda bu ılacı kullandı ve onda da tuylenme sorunu var ama o bu sorunun ılctan once de var olduğunu soylemıştı. ben zaten olan tuylerden nasıl kurtulurum dıye careler arıyorum bı de tuylerım mı artacak yasenağlama tuylenme sorunu yasayan baska arkadaslarda varmı nolur soyleyınsenağlama

Canım maalesef bende oldu,özel doktorda tedavi olmuştum zaten,doktorum ilacın yapabileceğini söylemişti:1closedeyes:

merhaba arkadaslar ben roaccutane baslayalı 1 ay 4 gun oldu valla son 5 gundur hızlı bı ıyılesme oldu herkes soruyo aaa napıyosun dıyee bende anlamadım ama bundan 7 gun once falan cok kotuydu yanı yenılerı cıkıyo ve kocaman kocamandı sımdı sukur hepsı sondu sadece yerlerı bellı henuz yenı cıkanda yok:KK70: ama bende cok sırt agrısı yaptı sankı sureklı kambur duruyomusum gıbı hıssedıyosum bıde dudak kurullugu aman ınsallah bukadarıyla kalır herkese sıvılcesız gunler.......

Benim 4.5 ayım geride kaldı. Ve en son muayenemde daha 4 ay kullanacağımı öğrendim. Tam anlamıyla işkence gibi gözüküyor bana. Yüzümde tedaviye başlamadan önce kocaman iki sivilce birleşmişti, onun kırmızlığı hala gitmedi. Br de çok ilginç ben doktora leke kalıp kalmayacağını soruyorum. Doktor bana ben de çok anlamam dedi. İlginç geldi. Neyse umarım 4 ay sonunda eskisinden de güzel bir cildim olur arkadaşlar. İz konusu beni çok düşnüdürüyor , umarım iz de kalmaz. Sağlıcakla kalın.

süveyda01 benimde yuzum senin gibiydi bir donem çok hassastı yuzum alev alev yanıyordu ve pul pul dökülmeye başlamıştı.excipial hydro kullanıyorum ben elime yuzume sadece ondan sürüyorum çokta iyi geliyor...

----------

speel bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. bende eczaneden alıp deneyeyim ama yüzüme dokunamıyorum bile, yüzümü sildiğimde veya kaşıdığımda çok kötü acıyor. inşallah biran önce geçer.

bende roaccatane kullanıyorumhemen hemen 1.5 ay oldu ılk bır ay cok sıkıntı cektım yuzde kızarıklık terleme vardı hatta sıvılcelerım cok arttı(et ben gıbı duruyoduu:)) )dudak kurulugu bepanten bıle ıse yaramıyoduu ama son 15 gundur yuzumde ne bır yanma kaldı nede bır sıvılce bıraz burnumda kuruluk var ama buda yuzumdekı duselmeye deger bı kac kullananla konustum 4.aydan sonraa bebek gıbı yuzlerı olmus hakıkaten sıvılcelı bır yuzden eser kalmamıs inş benımde katlandıgım sıkıntıya deger bu arada bende oss ye hazırlanıryorum ama konsantre bozuklugu fln olmadı sadece baslarda bıraz uyku yaptı o kadar herkese aknesız gunler dılıyorum:) sevgıler

bende roaccatane kullanıyorumhemen hemen 1.5 ay oldu ılk bır ay cok sıkıntı cektım yuzde kızarıklık terleme vardı hatta sıvılcelerım cok arttı(et ben gıbı duruyoduu:)) )dudak kurulugu bepanten bıle ıse yaramıyoduu ama son 15 gundur yuzumde ne bır yanma kaldı nede bır sıvılce bıraz burnumda kuruluk var ama buda yuzumdekı duselmeye deger bı kac kullananla konustum 4.aydan sonraa bebek gıbı yuzlerı olmus hakıkaten sıvılcelı bır yuzden eser kalmamıs inş benımde katlandıgım sıkıntıya deger bu arada bende oss ye hazırlanıryorum ama konsantre bozuklugu fln olmadı sadece baslarda bıraz uyku yaptı o kadar herkese aknesız gunler dılıyorum:) sevgıler

aman hiç korkma çoğaldı diye,o içeride kalmış gözenekleri dışarıya veriyor,bu iyi bir gelime yaniyerimseniben

Arkadaşlar bişey sölemek istiyorum aslına bakarsanız suan suratımda sadece izler var.Onların gecmesini bekliyorum buarada ben roaccutane kullanmiorum.Yani anliyacagınız kullanmak istemedim.Gecen hafta dr gittiğiminde bana sıkı bi diyet yapabilirmisin dedi bende şaşırdım megersem diyetin sivilceler üzerinde baskın geldiğini söledi yani anliyacağınız yediklerimizin cok etkisi oluyormuş bazı yaglı ve fast food yiyeceklerin sivilceyi tetiklediğini söyledi bunlardan bi süre uzak dedi.Bakalım ne olucak bende diyete başladı bu hafta umarım daha ii olur.

yaaa ben napıyım pekı herkes ız kalırmı falan demıs doktor bana garıp bı buyutecle baktı ve maglesef ız bırakan sıvılceler bunlar dedı yanı bırıncı agızdan darbe gıbı ındı cok derınden ve kocaman oldukları ıcın galıba... ama Allahtan umıt kesılmez:KK43:(

yaaa ben napıyım pekı herkes ız kalırmı falan demıs doktor bana garıp bı buyutecle baktı ve maglesef ız bırakan sıvılceler bunlar dedı yanı bırıncı agızdan darbe gıbı ındı cok derınden ve kocaman oldukları ıcın galıba... ama Allahtan umıt kesılmez:KK43:(

moralını hemen bozma bak benım 6 7 senedır akne sorunum vardı fondetenı ole bı surerdım kı hıc bısı bellı olmasın dıye sabah yarım saatım gıderdı sımdı roactane kullanıyorum fondeten surmuyorumm 1.5ay olduu ama gercekten etkısını gosterdı arkadaslarımda fark ettı bunusırnaşık şeysırnaşık şey doctorların yorumlarıda farklı oluyo kımısı roaccatane yazmayı soz konusu bılee etmesken kımısıı kac kısıye yazdım ole korkulack bı yanı yok dıyor bence doctorun dedıklerıne kafanı cok takma baska bı dotora gıt bakalım o ne dıyecek roaccatane kullanmak ıstemıyosan akne ızlerını kımyasal plınk ıle yok ettıklerını duymustum ama bıraz canın yanıyomus senağlama moralını bozma sevgıler

moralını hemen bozma bak benım 6 7 senedır akne sorunum vardı fondetenı ole bı surerdım kı hıc bısı bellı olmasın dıye sabah yarım saatım gıderdı sımdı roactane kullanıyorum fondeten surmuyorumm 1.5ay olduu ama gercekten etkısını gosterdı arkadaslarımda fark ettı bunusırnaşık şeysırnaşık şey doctorların yorumlarıda farklı oluyo kımısı roaccatane yazmayı soz konusu bılee etmesken kımısıı kac kısıye yazdım ole korkulack bı yanı yok dıyor bence doctorun dedıklerıne kafanı cok takma baska bı dotora gıt bakalım o ne dıyecek roaccatane kullanmak ıstemıyosan akne ızlerını kımyasal plınk ıle yok ettıklerını duymustum ama bıraz canın yanıyomus senağlama moralını bozma sevgıler

canım moral ıcın tesekkurlersenağlama ama zaten bu dedıgım doktor bana roaccutane verdı ve kullanmaya baslayalı 35 gun oldu suan gayet ıyı ılk 20 gunde falan baya arttırdı suan cıkma durdu ama yerlerı bellı aman yaaa cıkmasının durması bıle benım ıcın ıyı bı durum zamanla ınsallah onlarda gecer doktorda utanır:teytey:

Benim 3. ayım kocaman trikplex sivilceler çıkmıyor artık...Tek tük çıkıyor ama baya farketti..pürüz kalmadı hemen hemen ama izler var...Şu avene diacnel den aldım bu kşamdan itibaren başlıcam srümeye...İnşallah geçer izler artık fondoten sürmek istemiyıorum

X