Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende bu ilacı kullandım çok da memnun kaldım yaklaşık bir yıl olacak şu an altı aylık evliyim ve bebeğim olmuyor bana kısırlık yapıyor dediler inanmamıştım şimdi yumurtlama problemim var kafam sürekli bu ilaçta acaba diyorum lütfen sivilceleriniz bir gün elbet geçer ama yarın dönüşü olmayan yollara da girebilirsiniz şuan niye kullandım diye kendime çok kızıyorum yine çıkmıyormu sanki çıkıyor bebek gibi falan da değil cildim altı ay kullandım günde otuz falan almıştım yani herkeste aynı etkiyi yaratmıyor ha geçiyormu geçiyor ama sıkıntısı da böyle kalıyor kullanmayınnnnnn,,,,,,,,

bende bu ilacı kullandım çok da memnun kaldım yaklaşık bir yıl olacak şu an altı aylık evliyim ve bebeğim olmuyor bana kısırlık yapıyor dediler inanmamıştım şimdi yumurtlama problemim var kafam sürekli bu ilaçta acaba diyorum lütfen sivilceleriniz bir gün elbet geçer ama yarın dönüşü olmayan yollara da girebilirsiniz şuan niye kullandım diye kendime çok kızıyorum yine çıkmıyormu sanki çıkıyor bebek gibi falan da değil cildim altı ay kullandım günde otuz falan almıştım yani herkeste aynı etkiyi yaratmıyor ha geçiyormu geçiyor ama sıkıntısı da böyle kalıyor kullanmayınnnnnn,,,,,,,,

ilaçtan olduğuna kesin emin misiniz peki. Doktorum bu tür şeyleri takmamamı söylüyor ama yazılanları göz ardı edemiyorum siz bize iyilik ediyosunuz zannediyosunuz ama gerçekten moralimizi bozuyosunuz. İlaca başlayalı 4ay olmuş ben nasıl bırakabilirim her ay hastaneye ilaçlara para döküyorum ve en önemlisi ben bu ilaca umut bağladım sonucu göremeden nasıl bırakabilirim?

ilaç kullanırken yarıda kesildiğinde sivilceler belli bir süre sonra tekrar çıkıyor zaten intihara sürükleyecek bişeyin olduğunu zannetmiyorum bu ilaç çok abartılıyor ya da bende etki etmedi de öyle mi düşünüyorum acaba.. Benim doktorum 2kızında da kullanmış zararlı olsa piyasada kalmazdı zaten

İlacın bu tarz psikolojik yan etkileri herkes de gözükmeyebilir. Doğal yöntemlerle çözüm varsa onları kullanmak her zaman ilaç kullanmaktan iyidir. O ilacın bir çok yan etkisi var sadece bir tane değil, biri etkiler biir etkilemez. Sadece ilaçlar marketledern aldığımız şampuanlar sıvı sabunlar da birer kimsayal kullandığımız zaman bir ze bir etki yapmıyor o an hemen ama biz içindeki kansorejen maddeleri deri yoluyla azar azar vermiş oluyoruz vucudumuza. SLS denen bir madde var mesela araştırabilirsin internetten dalinde bile var. Ben sadece bu tarz cilt deri yada saç problemlerinin doğal yollarla çözüldüğünü gördüm ve paylaşmak istedim:)

belki aynısını başkası yaşamasın diye söylüyor olabilir ama başta da dediğimiz gibi her bünye de farklı etki ediyor işte kullanan 100 kişiden 100ü de memnun kalamayabilir tabi biz bunu yaşayıp görücez umarım ilacı bünyelerine yarayanlardan oluruz

Ben tekrar şunu vurgulamak istiyorum evet bu ilacı herkes doktor tavsiyesi ile kullanıyor zaten olması gereken o. Benim babam da bir doktor, ama ben hayatım boyunca asla ben bu ilacı şunun için kullandım bana iyi geldi al sende kullan demedim demem de. Ama maalesef Türkiye de komşu Ayşe teyze de doktor kasap Ahmet amca da doktor herker öylesine kolay ilaç tavsiye ediyor ki birbirine. Bu ilaç tavsiyelerinin maalesef ölüme bile yol açabileceğinden bihaberler.Ben konusu geçen ilaç için değil genek olarak söylüyorum. Yine doğal yöntemler var derken asla ürün adından bile bahsetmiyorum. Bu tarz yan etkileri olan ilçalar evet ben ce son çare olarak kulanılmalıdır. Ama karar vericek olan kişinin kendisidir. Bu tarz yan etkili ilaçların neden piyasada olduğu ve rher doktorun neden bunu tavsiye ettiği ise ayrı bir tartışma konusu...

Ben tekrar şunu vurgulamak istiyorum evet bu ilacı herkes doktor tavsiyesi ile kullanıyor zaten olması gereken o. Benim babam da bir doktor, ama ben hayatım boyunca asla ben bu ilacı şunun için kullandım bana iyi geldi al sende kullan demedim demem de. Ama maalesef Türkiye de komşu Ayşe teyze de doktor kasap Ahmet amca da doktor herker öylesine kolay ilaç tavsiye ediyor ki birbirine. Bu ilaç tavsiyelerinin maalesef ölüme bile yol açabileceğinden bihaberler.Ben konusu geçen ilaç için değil genek olarak söylüyorum. Yine doğal yöntemler var derken asla ürün adından bile bahsetmiyorum. Bu tarz yan etkileri olan ilçalar evet ben ce son çare olarak kulanılmalıdır. Ama karar vericek olan kişinin kendisidir. Bu tarz yan etkili ilaçların neden piyasada olduğu ve rher doktorun neden bunu tavsiye ettiği ise ayrı bir tartışma konusu...

ama zaten bu ilaca öyle ya da böyle başlayanlar her yolu deneyenlerdir. aramızda 2aydır sivilcesi çıkıpta bu ilaca kendini atan yoktur mesela. ben 19yaşındayım 13yaşındayken çıkmaya başladılar, ara ara geçtikleri olurdu ama tekrarlardı hep yani sanırım bu ilaç bizim için son çare. Etrafta kısırlık yapıyor hastalık yapıyor yorumlarını gördükçe daha çok moralim bozuluyor benim 2-3 ayım daha kaldı sabredicem bakalım

ama zaten bu ilaca öyle ya da böyle başlayanlar her yolu deneyenlerdir. aramızda 2aydır sivilcesi çıkıpta bu ilaca kendini atan yoktur mesela. ben 19yaşındayım 13yaşındayken çıkmaya başladılar, ara ara geçtikleri olurdu ama tekrarlardı hep yani sanırım bu ilaç bizim için son çare. Etrafta kısırlık yapıyor hastalık yapıyor yorumlarını gördükçe daha çok moralim bozuluyor benim 2-3 ayım daha kaldı sabredicem bakalım

Benim sana tavsiye edebileceğim şu olur cilt problemleri hem cilt yapısıyla ama daha da çok beslenme ile ilgilidir. Beslenmene ve bol su içmeye özen göster. Evet bu tarz yorumlar moral bozuyor seni anlıyorum, haklısın da. hepimiizn vitrini cildidimiz benim de yüüzmde sivilce vb. çıkınca canım sıkılıyor hemen kapatmaya çalışıyordum fondöten falanla. Benim eşim de erkek olmasına rağmen alnındaki kızarıklıkları çok takıntı yapmıştı. Benim böyle bir ilaçtan o kullanana kadar haberim bile olmadı açıkcası ama yan etkileri öğrenince başka yollar aradım ve buldum. Dediğim gibi beslenmene dikkat edersen ve bol su tüketirsen faydası olacağını düşünüyorum. Çok bişey de kalmamış zaten tedavinin bitmesine 2-3 ay çok uzun bir süre değil yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin.:) Umarım güzel sonuçlar alırsın güzel haberlerini de verirsin burdan bize:)

kısırlık filan yaptığı yok ya onlar tamamen psikolojik. bu ilacı kullanan kimsenin çocuğu olmazdı o zaman.

benim de bikaç haftadır makatta çatlak vardı :) galiba o da psikolojikti. bi kaç gün başka şeylere yoğunlaştım şimdiye ağrı filan kalmadı. kabızlık da geçti. bu ilaç hastalık yapıyo derseniz sürekli olur tabi. bence siz bi psikologa gidin.

Yine mi bu ilac kisirliga yol aciyor denmis? :KK1:
Ilacin ve doktorlarin bu ilaci kullanirken hamile kalmayin, cocuk sagliksiz dogar lafini halkimiz cok guzel "kisirliga yol acar" diye ceviriyor. Lutfen artik kulaktan dolma seylere, bilgisiz konu komsulariniza inanmaktan vazgecin. Cocugunuz olmuyorsa olmuyordur, illa Roaccutane yapti diyen var mi size? Doktorlar mi soyluyor bunu, yoksa konu komsu mu?

Arkadas kafaniza tas dusse bu ilactan bileceksiniz, asin artik bunlari. Bir sorununuz varsa gidin arastirin, uzmanina sorun. Elalemin ilacini karalayip millete de sacma sapan supheler asilamayin.
Ilaci kullanan arkadaslar, siz de hemen gaza gelmeyin. Bu ilacin yan etkileri bellidir, ama bunlarin arasinda kisirlik filan yok. Bunu kullanmis olan ve sonrasinda catir catir cocuk doguran tanidiklarim var, bu sizi rahatlatacaksa.

Asla, asla vazgeçemem sizden asla :)

$photo.jpg

Yine mi bu ilac kisirliga yol aciyor denmis? :KK1:
Ilacin ve doktorlarin bu ilaci kullanirken hamile kalmayin, cocuk sagliksiz dogar lafini halkimiz cok guzel "kisirliga yol acar" diye ceviriyor. Lutfen artik kulaktan dolma seylere, bilgisiz konu komsulariniza inanmaktan vazgecin. Cocugunuz olmuyorsa olmuyordur, illa Roaccutane yapti diyen var mi size? Doktorlar mi soyluyor bunu, yoksa konu komsu mu?

Arkadas kafaniza tas dusse bu ilactan bileceksiniz, asin artik bunlari. Bir sorununuz varsa gidin arastirin, uzmanina sorun. Elalemin ilacini karalayip millete de sacma sapan supheler asilamayin.
Ilaci kullanan arkadaslar, siz de hemen gaza gelmeyin. Bu ilacin yan etkileri bellidir, ama bunlarin arasinda kisirlik filan yok. Bunu kullanmis olan ve sonrasinda catir catir cocuk doguran tanidiklarim var, bu sizi rahatlatacaksa.

ben bu ilacı kullanırken doktorlarıma ısrarla sordum hepside aynı şeyi söylediler öyle olsa piyasada olmaz dediler evet kesin bu ilaç kısırlık yapar demiyorum ama herkes için bu söz konusu olmayabilir ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz al işte hiçbir sorunum olmadğı halde benim çocuğum şuan için olmuyor sebep mi yok işte yok yumurtlama problemim var zannediliyor adetlerim de düzenli siz olsanız aklınıza takılmazmıydı acaba? ben tavsiye etmiyorum kullanmayın en azından aklınızda kalmaz ya da çok kullanmak istiyorsanız evlenin bir çocuk yapın kullanın geçmediyse açıkçası ben keşke kullanmasaydım diyorum yüzüme bakınca mis gibi sonuç ama yok bu daha zor geliyor...

ben bu ilacı kullanırken doktorlarıma ısrarla sordum hepside aynı şeyi söylediler öyle olsa piyasada olmaz dediler evet kesin bu ilaç kısırlık yapar demiyorum ama herkes için bu söz konusu olmayabilir ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz al işte hiçbir sorunum olmadğı halde benim çocuğum şuan için olmuyor sebep mi yok işte yok yumurtlama problemim var zannediliyor adetlerim de düzenli siz olsanız aklınıza takılmazmıydı acaba? ben tavsiye etmiyorum kullanmayın en azından aklınızda kalmaz ya da çok kullanmak istiyorsanız evlenin bir çocuk yapın kullanın geçmediyse açıkçası ben keşke kullanmasaydım diyorum yüzüme bakınca mis gibi sonuç ama yok bu daha zor geliyor...

yüzünde o sivilceler olsaydı zor evlenirdin cnm. hangi erkek öyle bi eş ister ki. istese bile mutlu olmazdı herlde.
bebek konusunda ise hemen kısırım niye diyosun ki. bi araştır tüp bebek imkanlarını filan. 5 aydır evli görünüyosun. neden bu kadar acele ettiğini de anlamıyorum. 2 yıl çocuğu olmayan insanlar var. kısırlıkla alakası yok.

arkadaşlar son birkaç haftadır dışarıda çok işim vardı, dolayısıyla içtiğim su miktarına pek dikkat edemedim (malum dışarıda wc bulmak zor, bulduklarımızı kullanmak da zor). benim de anüs çatlağı gibi bişi oluştu otururken acıyor. ben direk az su içmekten kaynaklandığını düşünüyorum. sonuçta bu ilaç vücuttaki mukoza seviyesini de azaltıyor (burun içinin kuruması bu yüzden). orada da mukoza var (rahat boşaltım için).

canım bence vaktin varsa bi araştır bebek işini derim... Daisyy doğru söylüyor 5aydır evlisin neden kendini kasıyosun 5 yıl çocuğu olmayanlar bile ben kısırım demiyor forumdaki topikleri bi oku derim... psikolojik etkiden dolayı bile olabilir.... Her şeyi ilaca bağlamayın okuyan insanları da korkutuyorsunuz

kızlar bu arada benim geçen aylardan 30 mg eksik.... bi 20 lik bide 10 mg lık hapımı içmeyi unutmuştum tedavi sonunda içerim ancak onları di mi aynı anda ilac alınmaz yani ya da 1günde fazla doz

kızlar bu arada benim geçen aylardan 30 mg eksik.... bi 20 lik bide 10 mg lık hapımı içmeyi unutmuştum tedavi sonunda içerim ancak onları di mi aynı anda ilac alınmaz yani ya da 1günde fazla doz

benim de unuttuklarım oldu, gün değil dozaj tamamlayacağın için sen aynı düzeninde devam et, tedavin de 1 güncük uzamış olsun :)

benim de unuttuklarım oldu, gün değil dozaj tamamlayacağın için sen aynı düzeninde devam et, tedavin de 1 güncük uzamış olsun :)

tedavi bittikten sonra garanti olsun diye biraz daha kullananlar varmış 1ay falan bizde mi garantiye alsak ne yapsak :KK70:

bepanthen kremi yüzünüze kullandınız mı tüylenme yapıyor diyorlar

ben biodermanın yüz kremini dudak nemlendiricisini kullanıyorum ve çok rahatlatıyor yüzümü dudaklarımı. Mesela nivea lip stick aldım dudaklarımı tortulaştırıyor. Kalite farkı sanırım

Benim yüzümde kaşıntı olmuyor hiç jelle yıkayıp kremlerimi sürüyorum masaj yaparaktan... Ha bide bende duymuştum bepanthen tüyleme yapıyor diye doğruluk payını bilemem.. Bizde bir de hametan var kardeşim onu dudaklarına sürüyor yedirmeden

X